» »

Program za fotoaparat CANON POWER SHOT G2

Program za fotoaparat CANON POWER SHOT G2

ljodl ::

Pomoč, prosim!
Imam malo starejši fotoaparat znamke Canon Power shot G2 pa imam sedaj full težave. Ne najdem cd-ja z original driverji in programom, z drugimi pa noče delat- sem že skoraj vse poskuso pa nič!

Če mi kdo lahko pomaga, bi bil zelo hvaležen!


Hvala že v naprej!!!!!!!

kuglvinkl ::

Google nič ne izpljune?
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Misliml, prvi hit je bil pravi! DL;(
Your focus determines your reallity

HyperGL ::

that's true...

katere winse pa maš sploh? če maš ME al XP poberi samo driverje... tist program je S**T!!

Jackal ::

Canon prilaga svojim fotaparatom zraven Zoom Browser za dolpoteg slik s fotoaparata.

Ker tudi pri meni ravno tega CDja vedno ni nikjer, ko ga potrebujem, uporabim eno drugo pot. Z enim P2P programom (eMule) poberem eno staro verzijo, s Canonove strani pa naložim Update na najnovejšo verzijo. Mislim da s tem načinom ne bi smelo biti kaj narobe (glede piratstva mislim - saj konec koncev imam ta program nekje na originalnem CDju, le pri roki ga ni).

ljodl ::

Hvala vam za pomoč, bom še poskušal!!
LP ljodl

dunda ::

Če pa fotoaparat priključuješ preko USB (ali uporabljaš card-reader), pa se ti zadeva po priključitvi pojavi tudi v Raziskovalcu (ali Salamandru ali Total Commanderju ali ...). Potem pač označiš slike in jih prepišeš v svojo mapo.

ljodl ::

Hvala vam za zelo hitro pomoč.
Imam windowse xp in ko iz canonove strani naložim original driverje za G2 mi ga prepozna, ampak med usb-ji ga ni, zato predvidevam da moraš imeti še pravi program. Ker ko odprem adobe photoshop mi prepozna fotoaparat, ampak ko pa hočem pogledat v meni mi pa javi, da naj unstal driver-je, ker niso pravi.

http://www.steves-digicams.com/2001_rev...
Na tej strani je ves opis in programi s katere lahko uporabljaš, vendar v tem novejšem photoshopu, image converterju, zoom studio ne gre.

Zaj bom probal še v zoom browser-ju 4.0 in total commander-ju!

HVALA!
LP ljodl

dunda ::

Kaj pa vem - mogoče malo ugasni računalnik, po zagonu pa odstrani USB naprave v System/Hardware device..?
USB kdaj tudi ne zazna kakšnega priklopa - meni se to kar pogosto dogaja na različnih računalnikih in z različnimi napravami.
Vtakni v različne USB luknje, pa daj vtakni notri še kaj drugega (ne noža ali vilic). Po mojem je hec samo v tem, da se je sistemu kaj pomešalo.

zlobcek ::

Ne, ima prav.

Cannonovi fotkici ne prikazejo naprave v raziskovalcu. Zakaj, nevem.

Uporabiti je potrebno zoom browser ali acdsee (pri meni delata oba - cannons 2S) ali kakšen drug program za delo s potografijami. Če nimaš CD-ja je pa res najboljša varjanta p2p in potem nadgradnja na najnovejšo verzijo.

LP zlobcek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

ljodl ::

Hvala vsem za pomoč, še vedno probavam!
Upam, da bo ratalo, če ne bom pa nabavo čitale kartic(zadnja varianta)...

Vam sporočim kako je na svari!!

HVALA!!!!!
LP ljodl

HyperGL ::

canon g2 z windows xp ali ME deluje perfektno... preverjeno ker ga uporabljam odkar je prišu na tržišče...

res ga ne prepozna kot usb disk... ga pač prepozna samo kot fotoaparat in je možno le pobrati slike dol z njega... z windowsovim čarovnikom...

moraš pa imet WIA driverje in ne TWAIN...
to je edini trik... kater driverje pa si ti pobral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HyperGL ()

ljodl ::

Pozdravljeni!!

HVALA VSEM 100X ZA POMOČ, zadeva zdaj dela!!!!
Zanimivo, ker sem uporabljal WIA driverje zato ni šlo, včeraj mi je pa uspelo z TWAIN driverji. Tako zdaj zadeva dela super.

HVALA VSEM!!!
LP ljodl


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skener (KYOCERA) ne dela v večini programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
191482 (912) Nejcos
»

Canon MP520 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
192366 (1936) overdovs
»

Canon CanoscanLide 30 + Vista

Oddelek: Programska oprema
6767 (721) Zheegec
»

Program za DL slik z fotoaparatov?

Oddelek: Programska oprema
141137 (991) b0B3k
»

kako downloadati slike iz digitalca ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91041 (951) MadMax

Več podobnih tem