» »

Explorer alternativa...

Explorer alternativa...

Roadkill ::

Zanima me, če obstaja kak software za brskanje po disku, ki je malo bolj advanced kot Explorer, pa ni Windows Commander.
Gre se pa za winse seveda.
Ü

strictom ::

Ctrl + F :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

jurre ::

total commander:D Men se zdi najboljsi...mas vse not kar rabis, z raziskovalcem znam komaj kaj narest:P

Roadkill ::

>>pa ni Windows Commander.

.. hotel sem napisat: pa ni TOTAL Commander. :)
Ü

veteran ::

B-D_ ::

Norton commander? :8)

Če hoč primitivnega ostani na explorerju... če hoč naprednega se boš pa pač mogu naučit uporabe total commanderja.

namig: prva stvar ki jo morš disejblat je v nastavitvah total commanderja že privzeto napačno (nortonsko primitivno) nastavljeno delovanje miške, ko ga preklopiš na normalen, windows mode, potem šele total commander postane uporaben ;)

bobby ::

free commander
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Roadkill ::

B_D: Fora je v tem, da Total Commanderja poznam, ampak iščem še alternative.
Kakorkoli neumno se že zdi, mi je pri TCju tako gnil design, da me kar boli. Poleg tega mi gre na živce to, da ni FREE in da zgleda, da se ne razvija več kaj zelo.
In TCjev default način miške mi je ljubši, kot "explorer"-style. Pač še iz časov Norton Commanderja in Midnight Commanderja.

Ampak sej pravim... malo se razgleduje, če obstaja še kaj.

edit: In hvala za dosedanje predloge. Nekateri zgledajo kar obetavni.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

SavoS ::

Mogoče si pa iskal XPLORER2 LITE ;)
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

B-D_ ::

Nikjer nisi navedel ali želiš uporaben softwer ali samo nek primitiven file manager, ki je zgolj fancy GUI za dosovske komande "dir, copy, ren, md in del". ;)

Če iščeš slednje je tukaj kar dosti linkov:
http://en.wikipedia.org/wiki/File_manager

tratto ::

Kakorkoli neumno se že zdi, mi je pri TCju tako gnil design, da me kar boli. Poleg tega mi gre na živce to, da ni FREE in da zgleda, da se ne razvija več kaj zelo.

Gnil design??! 8-O Prednost TC-ja je v njegovih funkcijah, majhnosti, preprostosti in nadgradljivosti (Plug-ini) in ne v izgledu.

Se ne razvija več? Se strinjam, da se je razvoj upočasnil, ampak enostavno zato, ker je malo stvari, ki jih še lahko pokrije na področju upravljanja z datotekami.
Za ostale stvari pa RULA. Jaz ga npr. uporabljam za peko CD-jev, za prenos fotk iz mojega Canon Power Shota, poslušanje muzike itd. Skratka ALL-IN-ONE.
Predlagam ti, da si dobro ogledaš tale link.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux Mint ali open Suse

Oddelek: Operacijski sistemi
153000 (534) link_up
»

Windows File Manager je nazaj

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4415130 (8671) alex1999
»

Total Commander 7.0

Oddelek: Programska oprema
213378 (1744) gumby
»

Navigacija v Total Commanderju

Oddelek: Operacijski sistemi
241995 (1673) R33D3M33R
»

[razvoj] klon windows commanderja za linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
1006348 (4387) napsy

Več podobnih tem