» »

Antec SX1030

Antec SX1030

kroff ::

Sicer ne vem če je že kdo to informacijo posredoval...ampak vseeno:
v italiji boste v kratkem lahko dobili Antec sx1030 ohišje pri CHL (trgovina tudi v Trstu).
..stala naj bi 300.000 lir z davkom ..torej ce prešvercate vas pride stat okoli 250 DM.
jo ze imajo na ceniku:
http://www.chl.it/w3obj/h/default/$ST_M...

Link na proizvajalca:
http://www.antec-inc.com/product/cases/...
KroFF

------------------------------------------------------------------

kuglvinkl ::

Mogoce kdo ve, kej v Sloveniji bi se dalo kupiti napajalnik od Anteca?
Your focus determines your reallity

Voranz ::

Za informacijo - Antec NI dejanski proizvajalec teh ohisij, nekaj malega sodeluje pri razvoju, dejansko je samo dealer- s pravim proizvajalcem sem trenutno v fazi podpisovanja pogodbe, tako da se bo zadeve dalo dobiti se letos, v najslabsem primeru pa takoj po novem letu. Dalo se bo dobiti ohisja kot jih prodaja Antec - bodo tudi v barvnih razlicicah in velikostih "big" in "medium" tower cena naj bi bila zelo podobna zgoraj navedenim ....
Ce vas je vec, ki jih to zanima mi malo mailajte povprasevanja pa ce bo tega dovolj, bo zadeva v manjsih kolicinah dobavljiva se letos.

kuglvinkl ::

Glede na to, da to podjetje (Voranz) po moje ne kani prodajati ohišij brez PSU-jev, bodo dobavljivi tudi samo ti? Kakšne okvirne cene? Ali pa URL od podjetja?
Your focus determines your reallity

Voranz ::

OK, gremo takole, Voranz je samo nick - podjetje je moje, imena podjetja zaenkrat še ne izdam, home page je v pripravi, okvirne cene recimo tudi - ohišja (v navedenem rangu s 340W PSU) se bodo gibala tam med 34 in 38K SIT, dobavljivi pa bodo tudi PSU-ji kot upgrade, po vsej verjetnosti pa tudi solo - zakaj pa ne - cena za 340W med 12 in 15k SIT, 400W med 24 in 28k SIT in 460W med 38 in 42K SIT - predvidene oz okvirne cene. Potem pa kakor komu odgovarja.

kuglvinkl ::

Na tvojem mestu bi pohitel. Ker kajti namreč, v tej prelepi deželi ni ene firme, ki ponuja dober PSU. Priznam da se mi že cedijo sline ob 340W. Upam, da boš uvažal tudi druge drobnarije iz "OC branže". Protirprašnih filtrov denimo ni nikjer za dobiti, velika izbira ventilatorjev, temp. senzorji itd.. Skratka, da bi ponujal vse kar recimo na Teckheads.
Your focus determines your reallity

Voranz ::

Hitim kar se da verjemi mi, vzocni model dobim jutri, potem pa naprej - testiranja, SIQ, demonstracije ...
Kar se pa tice dodatkov - v zacetku venti, pa hladilne enote za diske ipd, kasneje pa verjetno tudi ostali OC stuff, nekako tak je plan.

Dami ::

A se bo kej takega tud dalo dobit? Če ja, pol sem 100% kandidat za črnega. Ko bojo pršli, hit enga posodi na test tuki na slo-techu. Kaki napajalci pa bojo na voljo? Enermax perhaps??:\
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Voranz ::

Malo pozno ampak vseeno - link ki si ga dal, kaze modele iz serije Dragon, ki bodo najprej v prodaji, cela serija Dragon pride v osnovi s 340W PSU. Slo-Tech ze testira tak model v modri barvi v "midi" varianti in z 4-imi dodatnimi venti - test baje prihodnji teden. Kar pa se dobav tice (tehnicni razlogi) bodo po vsej verjetnosti dobavljivi v prvih tednih janurja 2002.

kuglvinkl ::

Kul, gilh takrat bom še polen denarja:D
Your focus determines your reallity

Voranz ::

Na take racunam :D

tha_man ::

Dami, Enermaxe imajo pri Malcomu.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chieftec napajalnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
964680 (3460) Stallone
»

ohišje+PSU do cca 30k

Oddelek: Kaj kupiti
221991 (1570) hlodek
»

Kakšna se vam zdi ta konfiguracija?

Oddelek: Kaj kupiti
411440 (1032) Samuel
»

Help - 300W & Ti4200 Problem?!

Oddelek: Kaj kupiti
8865 (713) umetnic
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361385 (1035) tomaz255

Več podobnih tem