» »

CMS!!!

CMS!!!

Xgroznik ::

stvar je taka! zdaj me zanima kaj izbrati za cms!!!
-php bb
-e107
-b2evolution
-PHP-Nuke
-MamboOpenSource
-Coppermine
-PhpWiki
-Nucleus
-Geeklog
-Joomla
-XOOPS
-b2evolution
tnaj mi kdo razloži v čem ma kakšen prednosti in katerega priporočate za neko visoko kvalitetno stran namenjeni zabavi ljudi z vsemi funkcijami! od foruma, klepetalnice, fotogalerije, kričač, bannerjev, brskalnika google in najdi.si....nekako zelo uporabna stran ki bi lahko bila kot domača stran?
Prodaja tehnike, najceneje samo na http://next-shop.tk

BluPhenix ::

Zakaj pa se ne pozanimaš direkt na domačih straneh teh CMSjev, ali se ti ne da delati sam primerjave med njimi. Ča se ti gre za denar, ali pa da ti neka stvar fanj izgleda, se malo potrudi, ne da se vedno dobit vsega na pladnju.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

IceIceBaby ::

Preberi kaj ti kateri ponuja, izberi enega in se dobro nauči tistega pa ga potem uporabljaj. Rezultati so pri vseh lahko podobni, samo način kako do tega prideš je pri vsakem malo drugačen.

Jaz drugače uporabljam Etomite cms (google it) in mi je zelo všeč. Preprost in učinkovit, pa dober sistem za dodajanje dodatnih funkcij in oblike ima.

tec ::

Spet ti bodo zaklenili temo, ker ocitno nic ne poslusas.
Pa glede na tvoje pisanje, nimas osnovih pojmov resenih, zato mocno dvomim, da bos uspel naredit portal z "visoko kvaliteto". Se posebej zato, ker se ti ne da s prstom mignit in raje tukaj sprasujes, da naj ti kdo da step by step navodila. Kar se mene tice je to isto, kakor da bi ti en drug postavil vse skupaj. To kar bi ti rad, ne bo slo cez noc in moral se bos fej potrudit, ce bos hotel, vsaj priblizno to udejanjit, kar si si zadal.
Zapomni si, da so na vsa tvoja vprasanja, nekje ze odgovorili....zato isci po svetu in mal glavo uporabljal.

Xgroznik ::

no sm pobrskal po uradnih straneh in osebno mi je najboljizpadel php-nuke!:D inštaliral sm ga v stran, potem sm se registriral kaj zdaj naprej!:( naj mi zdaj nekdo pove kaj in kako! morem kakšne module rihtat al kaj?8-O
Prodaja tehnike, najceneje samo na http://next-shop.tk

CWIZO ::

Jao jao jao jao jao.

Kot prvo si se odlocu za najslabso mozno varjanto.
Kot drugo pa preberi jebena navodila od php-nuka, ce ze hoces to uporabljat. Pizda zato pa so tm.

A ti ne prebije, da je tvoj odnos napacen al kaj? Pa dej clovek bozji koliko si star?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BluPhenix ::

Po profilu jih ima 16.

Zraven vreh freeware CMSjev so navodila, vse od tega kako inštalirati, kot potem uporabljati. Če se pa zgodi da jin ni, uporabljaj kaj drugega.

Današnja mladina in srebrni pladnji.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tr0n ::

Xoops FTW

Tody ::

Xgrozni očitno ti res ni sojeno imeti portala :) Sploh ne takega ki bi bil visoko kvaliteten in imel veliko obiska. Stvari se ne postavijo same od sebe, module je treba v osnovi dat na ftp server in jih potem še inštalirat v okviru administracije strani.Nekak se pričakuje da je treba zadevo še malce nastavit ali celo prevest. Isti drek je z skini. IN ČE TI NE BO JASNO da moreš kaj sam narest in razkrit potem ti bo OWCA spet zaklenil temo >:D

Xgroznik ::

ja zadeva naštudirana zdaj sm pa sam naredil blok iz nekih html kod in block deluje vendar me moti to da mi spodaj napiše ta blok nima vsebine! kaj naj storim!:D
Prodaja tehnike, najceneje samo na http://next-shop.tk

Tody ::

Pazi to ! Dodaš vsebino ?!

Xgroznik ::

ja saj bi jo rad pa če ne vem kam ker ni modul ampak blok!:\
Prodaja tehnike, najceneje samo na http://next-shop.tk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TypePad (blog) - ga kdo uporablja?

Oddelek: Izdelava spletišč
131724 (1537) BluPhenix
»

izdelava portala - najboljša skripta?

Oddelek: Izdelava spletišč
362256 (1647) Looooooka
»

Blocks,mudules,themes...

Oddelek: Izdelava spletišč
81137 (1043) Xgroznik
»

preprost CMS

Oddelek: Izdelava spletišč
212388 (1964) Aškerc
»

Portali?!?

Oddelek: Izdelava spletišč
423051 (2201) gregy

Več podobnih tem