» »

Prevelik film za na CD

Prevelik film za na CD

SeeN000 ::

a gdu ve kako bi spravil film ki ima 718MB na cd z 700MB? a se da tu nekako skrcit d pride na cd? ce vete za kak program al pa kako se to naredi pliiisss povejte

mkonci ::

Ej če je filem samo 718Mb gre zihr na cd. Ker na cd spraves okol 735 - 740Mb v nerotu.:\
V nerotu dej NO MULTISESION pa ziher bo!:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mkonci ()

Kami ::

Al pa ga kompresaš :)

Seveda pa ga lahko tudi pomajšaš ampak boš izgubil na kvaliteti, no ok če hočeš samo za par mb neboš kaj preveč.

#000000 ::

Odreži začetek 'špice ipd' ter konec in bo garant neki manjši. LP

SeeN000 ::

thx za odgovore:)) . ej kje se pa nastima no multisesions? nikjer ne najdem. videote pa snemam na cd kot podatkovni disk. sam to se prosm povejte;)

Kami ::

V nerotu, če pečeš data CD, daš tam no multisesion.

Drugače kot je pa že zgopraj reko, lahko tudi z virtual dubom začetek pa konec ven odrežeš npr. pa bo nekaj manjše vse.

mkonci ::

jst ne vem zakaj bi krajšal filem, če gre na cd 740Mb?????:\

SeeN000 ::

ja ce bi znou tko nrdit bi blo ql:)) . sam tku pa zapecem kukr podatkouni dam film pol mi pa napise da ni dosti prostora d bi zapisu d gre na CD 702MB js mam pa 718MB, tku nekak mi npise, kapis:)) ? in zdej je Kami reku d tm nastavis no multisesions, sam js pa ne vem kje je to, ztu plis c lhka ker puve:))

mkonci ::

lej ti bom opisal postopek za nerota 6.3.1.15.
Gres v nero burning room, das NEW, CD-ROM(ISO) in imas zavihek multisession kjer das kukco na no multisesson.!

Aha ti verjeten uporablas nero express! pazi ta je mal bol tko, men ni usec, ker tudi jst tuki pol stvari ne najdem. dej poglej če lahko kje izberes, da startas nero burning room. Pol bos pa najdu multisession

SeeN000 ::

ok najdeno in zrihtano:D thx

SaXsIm ::

pa drugič lahko pišeš v bul razumlivem jezikuu, pliiiiiiiiiiiiiis
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako posneti 750 mb na 800 mb cd-r???

Oddelek: Pomoč in nasveti
242503 (2159) 5er-->
»

nastavitve za peko divx filmov v nerotu

Oddelek: Zvok in slika
282157 (1804) polde66
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231704 (1369) StratOS
»

800Mb CD-ji => problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101289 (997) Jackass
»

Kateri program za dvd v dvix...

Oddelek: Zvok in slika
132041 (1820) Matty

Več podobnih tem