» »

800Mb CD-ji => problem

800Mb CD-ji => problem

ru7 ::

Imam problem pri peki 90 Min CD-ja.
Kupil sem CD znamke Intenso (90Min). Na zadnji strani ovitka CD-ja pise kateri recorderji podpirajo peko 90 MIn. Na CD bi rad zapeku okoli 770Mb. Vstavim Cd v enoto in mi napise, da je dolg 10Min??? Kaj je to, nastavil sem vse Overburn, 88Min, Disc-at-Once, pa kr ne dela.
Mi napise, da je premal placa!

Ken eny1 help mi ;(

ru7 ::

Sm pozabu:
Imam TEAC-a 516EB, programi (s katerimi sm probal so):
Nero 5582, Winocd 3.8

OZZY ::

A si mogoče pomislu, da ti pekač ne podpira 90 min cdejev. Niso vsi starejši pekači s tem kompatibilni.
Go with the flow.

ru7 ::

Ce pise na Cd-ju, da podpira!
Drgac nebi kupu!
A je kaka stran, kjer pise, ker rekorder podpira!

Poleg tega rekorder sploh ni tok star

Han ::

TEAC CD-W516EB podpira zapis do 89:59. Feurio ima zelo dobro bazo pogonov...

V Neru bi moralo delovati - ko izbereš "No Multisession" in želiš potem zapeči, zajamra, da ni dovolj prostora in ti ponudi overburn...

Imaš zadnji firmware v pekaču?

Poskusi še s kakšno drugo ploščo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

ru7 ::

Bom probal drugo znamko. V Nerotu mors dat NO MULTISESION, to pa nism vedu. Zdej pa samo nove cdje pa bo!

Najlepsa ti dala za odgovor

OZZY ::

han: tista njihova baza zame ne velja. Tam piše, da moj pekač ne podpira OB. Mel sem in ga še mam nec 7800a, ki naj ne bi podpiral overburna. Z nerotom to res sploh ne deluje. ko pa sem presnel en cd čez mejo z clone cdjem pa ni bilo problemov. Tako da...

Ja pa še to. Tam piše tudi da model nec 7800B ne podpira OB, kar tudi ni res. Ta model je imel to popravljeno in 100 posto podpira to funkcijo.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Han ::

OZZY: sporoči to avtorju, pa bo popravil...

Old-Death ::

Mam isti problem z cist novim teacovim CDW540E pekacem. Napise mi da je za 740 mega datoteko premal placa. Mam ta zadn firmware pa mi nbenga overburna nero ne ponud.
Zdej a je mozno da zato k je cela datoteka vec kt 700 mb in bi se mogoc dal pa posameznih datotek mansih kt 700 zapect gor.

Lime ::

V nastavitvah označi podporo za overburn in določi minute (npr. 99 min). Ko pečeš izberi brez dosnemavanja in disk naenkrat. Tako bi te potem moral vprašati, če poskusi overburnat medij.

Jackass ::

Ej ljudje js sm mel isto težavo, pa mi ni blo jasn kva nej nardim!

Ta stvar/nastvet deluje!

Tisočkrat vm hvala!:D

Tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks, tenks...
jAcKaSS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zapect 90 min in 20 sek dolg film

Oddelek: Pomoč in nasveti
281681 (1251) largie
»

Program za peko CDjev ( overburning )???

Oddelek: Programska oprema
9977 (921) Predator
»

peka na 800 MB CDje

Oddelek: Pomoč in nasveti
9901 (690) Flash
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231634 (1299) StratOS
»

CD RW in 99 min CD R

Oddelek: Strojna oprema
151474 (1212) Clemento

Več podobnih tem