» »

JOKER in DVD

JOKER in DVD

boko34 ::

Fantje.Obiskal sem prodajalno Jerovsek in se pozanimal glede DVD-ROMa,ki ga lahko kupite za piclih 20.000 sit,vendar samo narocniki revije.SMETI,so bile njihove besede,zato vse opozarjam,da se ne zaletite v nakup,razen ce ste financno omejeni!

alien-w ::

aja, ce kdo rabi kuponcek zato, mu ga lahko jest poslem! mail me!

miguell ::

hm, jst sm klicu na jerovska, pa mi niso znal povedat, ker model dvd-ja dobim za ta kuponcek. vi mogoce veste?

OrlyTM ::

Tole sm našu na Jokerjevem mnenjalniku ... folk je zatežu, kako lahk Joker ponuja Mačka v žaklju, če drugač vedno vpijejo, da naj folk ne kupuje nekaj, kar ni preverjeno dobro.

odgovor takozvanega LordFeba:

Ker so doticne enote prisle tocno vceraj zjutraj v Slovenijo, je nismo uspeli stestisirati. Osebno jo jutri dvignem in na mailing listo v najkrajsem moznem casu sporocim podatke. Lahko pa povem ze sedaj, da je zadeva vredna denarja. Ze res, da so bile enote svoje case cenejse, ampak tisti casi so mimo. Danes je najcenejsi pogon okoli 30 jurjev (tiste Jerovskove akcije za 25 ni vec), Pioneerjev pa kar 34! VanDammov neresni predlog zatorej besno ignorirajte.
Res je, da sem nekoc omenil, da bi morda slo za Pioneerjeve pogone, vendar so mi pri Jerovsku naredili racun brez krcmarja, kajti doticni pogon je bil tedaj ze v akciji. Odlocili smo se, da zelimo pogon za dobrih 20 tisocakov in to je to. Sicer pa koga briga hitrost? Osebno imam Pioneerja 6x in zivim.
Takisto bi odgovoril Tetrisu, da na tej ponudbi nihce ne zasluzi, marvec komponento celo subvencioniramo. Zdej pa se posuj s pepelom in se nam zahvali!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Phil ::

Sej drgač se kr mal preveč silijo s tem DVDjem.

OrlyTM ::

NO, dans je pa v nabirallnik še tole prispelo: by LordFebo --

Prelestni ljudeki,

pogon DVD, ki ga v sodelovanju s podjetjem Jerovsek computers subvencionirano ponujamo, se je po nasih testisih obnesel povsem zadovoljivo in kar je najpomembnesje: je regijsko nezasciten, kar vsekakor pridoda k vrednosti.

Ako ne veste, o cem je govora, si omislite novembrski Joker, v katerem tici kupon za doticno enoto. Z njim boste v devetih poslovalnicah Jerovsek computers dobili enoto DVD-Rom 8-kratne hitrosti po najnizji mozni ceni 20.900 SIT, kar je osem jurjev ceneje od drugega najcenejsega pogona. A pohitite, kajti zaloge so omejene in komponenta se prodaja za med.


JCT

Zdej pa ne vem ... a jim je za zaupat al ne :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

yjj ::

1. Joker je najboljša SLO revija
2. Za zelo malo denarja dobite povsem spodoben Pionerijev 8 kratnik

Brody ::

yjj: ne prbiji če nimaš pojma!
1. pioneer ni nikol mel 8x pogona
2. dvd, ki ga dobis z jokerjevim kuponom je firme Raite, taiste firme, ki je naredila ultrapoceni yamakawino komponento
3. to, da je joker naj slo revija, je pac mnenje posameznika
4. smiri se!, pa s tem ne mislim na ta topic, ampak predvsem na druge

lp

Loki ::

Ke tocn pa je ta kupon?
Jest sem narocnik Jokerja pa sem ga ocitno prezrl.

Milko ::

Sigurno ga mas zraven...tak mali rdec je. Da ti ni mogoce vn padu :). Sicer pa fantje...Pioneer je zakon!

PaJo ::

Itak da je Pioneer zakon, samo za povprecnega userja je tudi ta enota, ki je v akciji zadosti, saj ce nene glih ripas DVD-je je ze 1XDVD vec kdo dovolj tako da nevem nad cem bi se clovek pritozeval, ce dobis neko stvar poceni:D

Samo nekaj se, ne zdaj mojega posta razumet da zagovarjam Jokerja, ker ga ne, saj ga niti ne berem, zagovarjam samo to da je ponudba kar ugodna glede na trenutne razmere v Sloveniji:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OrlyTM ::

Fantje ki so kupil DVD ki je v akciji prek Jokerja ...

Zadevo winsi spoznajo kot RAITE RDR-108H 1.3a in dela brez problema, je region free in sploh ....

Mislim da nakup ni zgrešena investicija.

LP
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Loki ::

Mozno, milko.
A je bil v reviji ali v ovitku?

Sam res mal prevec tezijo s tem DVD.

OrlyTM ::

Roberto ... listek je bil v reviji.
Pa ena babaTM je gor :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Tzar ::

DVD Raite sux!!! Doma imam ze ta drugga,ker prvi ni dobro delal,tale je pa isti.DVD dela s hitrostrjo 2 in manj (tisto 8x,kr odmislte),ne bere vseh CD-jev,tudi kaksnih originalov ne.Ce je pa posnet z 8x hitrostjo,pa racunalnik kr mal zadrema in cez nekaj minut pove da ni v pogonnu nicesar.Ce pa ga slucajno prebere pa tako brni da je neznosno.
Tud ce je 20.900 se ne splača kupit.Nej raj dajo PIONEER-ja za 25 pa ga bom koj kupu. Za taka jajca kot je pa RAITE pa se ne splača dat niti 10k.Zadeva pač ne dela kot bi blo treba,pa čerav je tko pocen.
Upam sam da mi bodo vrnil keš.
lp
:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TOCA Race Driver 2 ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
766774 (4317) gappee
»

Prenosnik ... kupujem ... malo pomoči prosim...

Oddelek: Pomoč in nasveti
121115 (975) OrlyTM
»

CD-RW Plextor 12/10/32a + TEAC 40x CD-Rom ... Problem !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8879 (756) OrlyTM
»

RADEON vs. GeForce

Oddelek: Kaj kupiti
191353 (1104) Senitel
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
131799 (1511) Justy

Več podobnih tem