» »

backup

backup

EvilGod ::

Živjo,
rabm en čim boljši program za backup-mirror... hočem pa naslednje:
- delat kopije določenih map na drug disk, tako da tam ostanejo kot mape, ne v kakšni kompresirani obliki...
- da je zadeva čim hitrejša in na backup disk samo presname zadeve ki so spremenjene ali nove
- nočem, da mi skos laufa u windosih in kj pomaga pri backupiranju, ampak bom sam ročno delal backup ko bom hotu
- fino bi blo če bi program tut ugotovu, če sem recimo prvotno mapo preimenoval in bi isto naredu tut na backup disku (da ne bi zdej naredu
nove mape, zato ker sem nek ime spremenu)...

Sem hotu uporabljat samo funkcijo sinhroniziraj v Total Commanderju, ampak je prepočasna...
Torej predlogi?

Microsoft ::

To se da narediti tako, da si naredis malo skripto. Lahko jo celo "zapakiras" v program z lepim vmesnikom.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

EvilGod ::

Ja ampak definitivno ne imela svoje baze in bi zato ne bi delala nič hitreje ko TC...
Pa vseeno bi raje uporabil kakšen že napisan program...

Microsoft ::

Kake baze to mislis? Skripta, katero sem imel v mislih, je ne rabi....

Pa tudi nisi nic napisal, zakaj rabis hitrost? Ker se da nastavit, da se doloceni proces (backup) sprozi ob doloceni uri, ane.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

All ::

tut mene zanima..kšn tak programček k bi periodično naredu sliko sistemske particije...z možnostjo recoverija v primeru zrušitve raid-a

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: All ()

EvilGod ::

nč ne bi mel proti, če bi bil program čim hitrejši, da bi to naredu u enmu normalnmu času
(v mapah od katerih zaenrkat delam backup mam cca. 400.000 datotek in bi blo fino če bi šel on samo čez seznam, in primerjal s podatki v bazi, ter prepisal tiste k so različne... ker bi to naredu nekajkrat hitreje, kot pa da vsak file posebej pogleda na enmu disku pa pol na drugmu pa pol presname če je treba?)

urbybaby ::

EvilGod ::

Sej za tega verjetno lahko tist da skos dela v opravilni vrstici izklopeš...
a slučajno tut ve če se kakšna mapa preimenuje (al u tem plimeru na destinaciji zbriše org. mapo in nardi novo?)
Kaj pa če bi ga primerjal z mirror verzijo tega programa http://www.backup4all.com/
ker je hitrejši, bolši?

korpi ::

Hi!

Kaj pa to


Mogoče usterza tvojim zahtevam.

LP KORpi

EvilGod ::

Sem kar Second Copy probal in je ful hitr in sem zadovoljen... thanks za predlog


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup podatkov in ne sistema

Oddelek: Programska oprema
273632 (2727) axee
»

Backup app?

Oddelek: Programska oprema
372429 (1593) imagodei
»

Najboljši backup program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
123776 (3603) amigo_no1
»

Kateri Backup program

Oddelek: Programska oprema
372902 (2409) Okapi
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656089 (4651) Doman

Več podobnih tem