» »

DVA DURONA

DVA DURONA

Medved ::

A OBSTAJA PLATA ZA DVA DURONA HKRATI?? IN ŠE RAID DA MA

luni ::

TomCat ce ne bos nehal najedat z velikimi crkami ti bom onemogocil dostop do foruma.Ne, taka plata ne obstaja.
Artificial Intelligentia

OldSkul ::

Ej stari KJE PA!!!!!!!:'(:'(:'(

yjj ::

NE VEM ZAKAJ

Medved ::

ok ok luni, sam ne vem zakaj te tok motjo velike črke hmm, eni mamo tud težave z vidom, nismo vsi zdravi, hmm, Gates to razume, zato ma dodatek za invalide, hmm, mal si nestrpen

Kovax ::

Hja, za kaj takega bo treba pocakat tam nekje do jan/feb 2001, ko pride 760 MP chipset ven. Tja gor se bo dalo nabit dva durona al pa dva athlona kolikor je meni znano. Bo pa zadeva podpirala tud DDR-ram, za katerega pa so cene se precejsnja neznanka... Bomo vidli ce se bo splacalo...
:)

Medved ::

hvala zanimiv podatek, pol je mal za počakat z nakupom plošče a ne?

Kovax ::

Hja jaz osebno bom verjetno pocakal... ker nameravam 2 athlona nekam napopat. Zdejle sicer cakam se na to, da vidim ceno Abit VP6, na katero bi sla 2 pentiuma... Sam se mi zdi, da so pentiumi glede na athlone fino precenjeni, tako da se v to varianto ne splaca it. We shall see... Jest sam upam da se bo AMD drzal napovedanih rokov glede izida chipseta.

miranpozar ::

AMD je ze pokazal delujoci prototip chipseta/plate dual Athlon.
Se malo pocakajte... to bo zakon!
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

OldSkul ::

Ja to bo res zakon!!!!!!!:)):)

HEKO ::

Pa zakaj te rabite dva proca????!! Bolše met enega pa navitega čez Ghz!!:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:| :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:| :|:|:|:|:|:|:|
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Kovax ::

Jaz osebno nucam 2 proca zarad tega, ker pretezno laufam 3ds max... Ostali cas pa laufam kaksne druge CAD zadeve. S casom se clovek navelica vecnega cakanja na computer in je pac pripravljen dat nekaj vec $ za to da bo stvar hitrejsa... Sicer pa kdo pravi, da dva OC-procesorja nista boljsa od 1 OC-procesorja?
:):)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duron 1600 MHz Applebred (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19411960 (7725) nimus
»

Dvoprocesorski sistemi?

Oddelek: Strojna oprema
241145 (905) slawc
»

Plato za 30k sit

Oddelek: Kaj kupiti
161341 (991) schurda
»

AMD XP 2000+ proti Pentium 4 2.2 GHz (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604349 (3456) G4nj4 5m0k3r
»

DDR zmaguje!!!!!!!!!!!

Oddelek: Strojna oprema
261708 (1328) hatch

Več podobnih tem