» »

Pomoč pri nakupu RAMa

Pomoč pri nakupu RAMa

smrda ::

Aloha
Jest bi pa rd kupu še 512 Mb RAMa za moj comp pa ne vem al je važn od firme računalnika pa teh stvari... la obstaja več vrst RAMa...
Če bi mi loh kdo povedov kje se da dobit in kakša je cena prbližn.

Mam pa računalnik v garanciji še tko da ne vem kuko se to zrihta da ne pokvarm garancije

Računalnik : Fujitsu Siemens Computers
AMD Athlon 65 Processor
3200+
2.01 GHz,512MB of RAM

Hvala za vnaprej.
LP

smrda ::

up smrda PROSIM ZA NASVET !!!!!!!1

Matej_K ::

Če imaš na računalniku vzadaj nalepko gor, potem boš težko kaj vgradil v računalnik ne da bi pri tem izgubil garancijo...

Najbl uizi ti je da neseš računalnik v firmo kjer si kupil in tam kupiš dodatni RAM...

Če te pa zanimajo cene ramov pa glej da bo oznaka DDR in ne DDR2(novejše plošče)..

512 MB DDR 400 te pride okol 10-12 jurjev
če pa rad navijaš pa tudi več

Lahko pa tudi pokličeš v firmo kjer si kupil računalnik in vprašaš če lahko strgaš nalepko in če bi pri tem še vedno imel garancijo na komponente...in potem greš kupit ram in ga sam vgradiš
... .. .

jump ::

siemens ma ponavadi samsungove čipe

maš pa tle še V data kingston geil corsair pa še eno morje no brand čipovja10-25 ksit :)
noob

smrda ::

nism glih tok g33k za navijanje... nima nalepke pač pa ma neke sorte plastiko k se jo zapne da se jo ne da odpet razn ce polomš no sej ni važn.
racunalnik je glih nov...
pa če se kermu da bi mi loh na simpl način opisov za navit k sm že gledov tm pa je mal preveč pizdarij... al pa če je kje že napisan na kšni strani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828817 (6043) Invictus
»

Prenosnik do 300.000, raje manj :)

Oddelek: Kaj kupiti
373894 (2986) drejc
»

Menjava rama pri prenosniku

Oddelek: Kaj kupiti
141414 (1240) neoto
»

Kupujem prenosnik cca. 400kSIt (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1018404 (6361) nurmaln
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125076 (3752) boštjan

Več podobnih tem