» »

Win XP problem

Win XP problem

Nick ::

Pozdravljeni.

Problem je sledeci.
Na disku sem ime XGb free space. Potem sem hotel odrarat en film (z programom WinRAR) in odraral je skoraj celega, le pri zadnjem fileu se je ustavil in javil, da je koruptan. Vse ok. Dllam jaz tisti file se enkrat. Ampak finta je v tem, da je zdaj na disku cca 700Mb manj prostora, torej ga je nekam odraral in potem ni zbrisal, ko je prisel do napake!?! Kje se torej nahaja ta temp directory, kamor deva zacasne datoteke? Pregledal sem ze C:windowstemp, vse mape v My Documents...skratka, o teh zacasnih datotekah, ki odzirajo 700Mb prostora ni ne duha ne sluha. V win2k nikoli nisem imel tega problema, ker je vedno, ce je prisel do kake napake potem vse temp datoteke zbrisal.

Please HELP.
Hvala v naprej
  • spremenil: Nick ()

Tomi ::

Sicer tole ni najbolj primerna tema, samo bom vseeno dal sem, ker mi pa sedaj gre že pošteno na živce.
Če pogledam Prvo fronto, je v njej vsaj šest tem o XP problemih.
Tako da, sedaj pišite podobne zadeve v podobne teme, ker ni ravno najlepše gledati toliko podobnih tem.
Velja?
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

tomi ;)
velja...
treba bo majhna navodila za usere foruma napisat :)
pa mislim da je Vzdevek že rešil svoj problem... dobil je crosslinkane fajle če se ne motim?

Tomi ::

Mislim, da je tako, da v pravilih že piše, da se je treba izogibati podvojenim temam, samo ko se ljudje tega na žalost ne držijo..
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

nisem jaz kriv :)

Paramedic ::

Za informacijo: uporabniški Temp je v mapi uporabnika -> ena skrita mapa -> Temp
End transmission.

Nick ::

Sorry, my mistake...wan't happend again!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje C diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
264043 (3168) r3dkv1c4
»

Ram

Oddelek: Pomoč in nasveti
263220 (2649) BorutK-73
»

windowsi zmrzujejo!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
453872 (3244) bmatko
»

Čudo prečudno

Oddelek: Pomoč in nasveti
101205 (927) Neznalec
»

AVI preview v eDonkeyu???

Oddelek: Programska oprema
111905 (1714) BigWhale

Več podobnih tem