» »

Prince Of Persia The Two Thrones

Prince Of Persia The Two Thrones

Crazy Frog ::

Full hudo:D :D .Kaj pa vi mislite?

kiFni ::

Jaz sem jo že testiral na PS2. Dobra. Samo mislim da je glasbena spremljava boljša v POP WW. Tam te tisto žaganje prav pritegne k igranju. Tukaj je pa neka orientalska muska. Igralnost je enaka kot v WW, pa velik novega(pasti, udarci, dark princ....)

Crazy Frog ::

ja tam maš en meč pa nek (time stvarco)in ubijaš hudobne ful komplex je ampak

full huda:D :D :D :D

zbogi ::

glih grem probat, men sta oba predhodnika bla dost solidna, za zabavat.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Crazy Frog ::

Men je zdej mal čuden ta princ kr ma neke uranžne črte.

a kdo ve zakaj?:| 8-O

DOOM_er ::

tole sm čaku slinasto. Prec si jo bom zrihto
Robots will steal your job. But that's OK

GaS ::

Jaki pogovor o spilu..A ma kdo tezave z grafiko, namrec meni uvodni film steka na par sekund, prav tako kasneje v igri steka na 10 sekund recimo..Drugace dela cist tekoce, le na vsake 8-10 sec zasteka. Ima kdo podobne prigode?

Chronoboy ::

A bi lahko kaksen moderator malo pocistil smetenje tomturkcar-ja ter Crazy Froga?

Ontopic: Peigral sem sands of time ter warrior within. Obe sta mi bili zelo vsec, edino kar mi ni vsec, je to, da stiskas po miski kaksnih 5 klikov na sekundo (uboga miska:D ).
Upam, da niso v igri nic pokvarili, kar je zelo popularno dandanes (primer: B&W2).

zbogi ::

špil je čist glih kot prva 2, ene par stvari je dodanih, zaenkrat nič presenetljivega, ona vožnja z konjem je kr ql, zgodba zaenkrat čist predvidljiva.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

GaS ::

Meni osebno je bil Sands of Time se najboljsi, casu primerno seveda. Je igralno, vendar ni tistega 'izziva', ki je bil pri prvem in mogoce se drugem delu.

Crazy Frog ::

men pa je ta del the best:D

kiFni ::

Zdi se mi ful lahka, al sem pa še tok nadrkan od WW, ki se ga pred 14 dnevu kančal. Razen kjer je kak "šef" moraš ugotovit kako ga najprej sesuješ - to mi gre na živce. Kombo udarce se je treba na pamet nučit pa gre, vsaj nekatere.

Reloaded ::

OLA
Meni osebno zakon špil, sem tudi pred izdajo T2T preigral še enkrat SOT in pa WW, pa moram reči, da komaj čakam, da vidim konec zgodbe. Škoda edino, da bo to mogoče konec Princa v tej obliki :(
Drugače pa vse palce gor (na rokah in nogah) :D
Reloaded!!!

Crazy Frog ::

No ja a kdo ve zakaj je na eni strani nekam
čuden kr uranžne črte ma??8-O :O :O

Witboy ::

Kupi ga pa ne bo črt :P

Ej men tile udarci ne grejo... k jih je okol ful jst zacnem kr prtiskat po tipkovnici v 3pm :8)

Crazy Frog ::

pa sej sem :\

xabre ::

A original>:D

Tomaž ::

Mene zanima kje ste jo kupili in kliko je stala?

ace99 ::

mi lahko prosm kdo svoje savegame posle k so se mi winsi sesul in je blo treba formatirat. res se mi ne da se enkrat od zacetka spilat..

lahko kr na mail aceoff27@yahoo.com
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prince of Persia: The Sands of Time (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19410315 (665) opeter
»

Prince of Persia: Next Gen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
586146 (3756) laught
»

FarCry brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10516583 (9710) R33D3M33R
»

Prince Of Persia : Warrior Within

Oddelek: Igre
292214 (1352) Romancek1
»

originalne igre

Oddelek: Igre
301695 (1259) mtjz33

Več podobnih tem