» »

Geforce3 ti200 cheap

Geforce3 ti200 cheap

burekar ::

A se je že kaka poceni firma(Yuan) spravila delat te zadeve? Če se da dobit Geforce 2 Pro za 35000 SIT, pol bi mogla bit tud podobna cena za Geforce3 ti200. In seveda, a se da to kje v Sloveniji dobit?
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

ABX ::

Jih dobiš že v vsaki burekarni, brez dodatkov so 30k.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

burekar ::

Aja, še neki. Ne mi srat po temle topicu prosim.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Binji ::

Mal pocak8-)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

_Mortal_ ::

sirni Gf3 TI 200 al mesni LoL
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

sirotka ::

Ja dobiš jih, za 55k sit:)

ChiefThunder ::

vprašanje: je gf3 ti200 dejansko vredna 20k več kot GTS pro?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

yjj ::

Je, je pa res da jo še ne rabiš, jaz sem še vedno zadovoljen z mx

Muflon1 ::

Tole ste vedeli?
Kakšna je razlika med GeForce3 Ti 200 in GeForce3 Ti 500?
Ko je nVidia najavila svojo novo Titanium serijo grafičnih kartic, ki vsebuje dve podobni kartici, ena je GeForce3 Ti200 in druga Geforce3 Ti 500, je načrtovala prodajo teh dveh kartic v različnih cenovnih razredih. Vendar pa se nVidia ni odločila za drugačno označevanje svojih čipov za Ti 200 in Ti 500 čipe, ampak je proizvajalcem grafičnih kartic za oba modela dostavila iste GeForce3 čipe. Razlika je bila le v referenčnih načrtih in pomnilniku, ki naj bi bil na grafičnih karticah (GeForce3 Ti 200 naj bi imela počasnejši pomnilnik). Ko pa so proizvajalci kartic opazili, da jim nVidia za obe kartice pošilja iste čipe so bili precej zbegani. Prav tako so presenečeno ugotovili, da ima nVidia namen ustaviti proizvodnjo Ti 500 kartic kmalu potem, ko bo izdelala nov NV25 čip. Zato so se nekateri proizvajalci odločili da si bodo prihranili čas in trud, ter so obe kartici naredili popolnoma identični, le da so na Ti200 kartice namestili malenkost počasnejši pomnilnik. Na ruski spletni strani www.xbitlabs.com so zato pod drobnogled vzeli dve kartici podjetja Leadtek, ki se imenujeta WinFast Titanium 200 TDH ter WinFast Titanium 500 TD in ju primerjali. Ugotovili so, da je njuna zgradba do potankosti enaka s to razliko, da ima slabša Titanium 200 TDH pomnilnik drugega podjetja, ki je malenkost slabši in deluje pri frekvenci čip/pomnilnik 175MHz/400MHz medtem ko Titanium 500 deluje pri frekvenci 240MHz/500MHz. In kakšen je zaključek te zgodbe? Medtem ko nVidia niti malo ni vesela nad tem dogodkom pa bomo tu prišli na svoj račun uporabniki kajti z nakupom grafične kartice proizvajalcev ki so se odločili za takšno proizvodnjo bomo za ceno grafične kartice z Ti 200 čipom dobili praktično le malenkost oslabljeno verzijo Ti 500 kartice, ki pa bo cenejša. (Ko pa se stvar samo malo navije pa imamo Ti500).

Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Muflon1 ::

Iz tega lahko sklepate da bodo grafične katice določenih podjetji precej ''Vredne nakupa'':D>:D
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

ABX ::

To kar je zgoraj povedano lahko mirno velja za vse GF kartice, nič novega.


Še vedno pa ni nikjer 100% da bom Ti200 vsebovala počasnejši ram. Še vedno se lahko najde kdo in ji prilima 3ns ram :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mobisuxguru01 ::

WinFastova Ti200 ma 3.8 ns ram, isto kot TI500, pa hlajenje mata tud enako, tkoda teoretično bi se jo dal zlo navit

borchi ::

kar je v končni fazi spet slabo za nas, ker bojo ti200 v ceni zelo podobne ti500, če bojo firme hotle sploh prodat kak ti500. predstavljajte si ti500 za 100k in ti200 za 40k sit. v sloveniji ne bi prodali niti enega ti500 več. js ne bi pričakoval, da bojo ti200 kmalu na ravni 40k sit.
l'jga

||_^_|| ::

V končni fazi se Ti200 NIKJER NE DA DOBIT!!!MADAFAKAZ!!
pr JAE jo majo (leadtek winfast) na ceniku ampak mi je dons model povedu da so spet prestavl dobavo za en tedn. peesda..
čist nikjer pr nas jih ni...

_Mortal_ ::

ah sej veš tist pregovor: .........
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

chucki ::

moj kolega ga je dobil v PCX že pred 14dnevi! Ne vem kok imate to v lublani.......
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

the_unborn ::

jst sm ga kupu pr jae takrt k je bil infos, pa so mi dal se neki popusta.

Muflon1 ::

UnIverse a prodaš :D
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

the_unborn ::

a te u rt sunem?:D

||_^_|| ::

znoru booom...najbol je kurc to k maš dnar oni pa nimajo kartice...

Dami ::

Ja, in pol se tisti teden v katerem naj bi jo dobl, prestavlja on and on v nedogled. To najbolj sovražim. Zakaj pol ne reče da je ziher ta mesec še ne bo, ne pa da ti pravi da drug tedn ziher.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tic ::

Pizda, to mi gre pa na jajca. Nemormo bit za časom-govorim za slovonsko računalništvo!
Nekje so kartice že 1 mesec, pr nas jih pa ni! JOJ, pa keš maš in vse....
Pol pa čakaš k TORO STUPIDO SEDUTO (neumen sedeči bik)!
;(;(;(;(;(;(;(;(

Se oproščam za prelepe besede! Otroci, kar je tu napisno ignorirajte:D!
persona civitas ;>

Dami ::

Neki me zanima. Če (recimo) pri Birgu (sej vsi poznate, ne?) naročim komponente po takratni ceni in pol ene nimajo (recimo da gforca:\). In pol rečmo da bi dobijl po enem mescu (sej bi vmes že itak one zaposlene 2x zadavu:D, sam recimo). Zdej pa vprašanja? A lahk one že prej vzamem (cena je še ista k takrat k sn naroču) al dam vseskup na čakanje in pol vzamem (in po kateri ceni, tisti k sn naroču al tej novi (nižji>:D), ki velja tistega dne k bom blago vzeu?).
Resno me zanima, kr bom skor celo mašino gor kupu pa bi rad vedel kaj me čaka. Če ma kdo kake (grde>:D) izkušnje z Birgom, naj se razpiše.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

VASkO ::

imajo jo tudi v powerplusu v MB, in sicer Leadtek gf3 ti200 TDH za 60 jurjev, navali narod (zadnjic sem bil tam, pa so imeli - pred 3 dnevi)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575764 (4719) TheJack
»

Ekskluziven test na Slo-Techu!

Oddelek: Novice / Nova vsebina
401857 (1857) Sergio
»

!!! Grafične Kartice !!!

Oddelek: Kaj kupiti
81134 (876) mobisuxguru01
»

GeForce3 titanium 200

Oddelek: Kaj kupiti
181247 (719) ABX
»

Titanium kartice

Oddelek: Novice / Grafične kartice
61915 (1915) js

Več podobnih tem