» »

Cyberlink POWER DVD

Cyberlink POWER DVD

webcreator ::

Mam en problem. Za gledanje DVDjev uporabljam Cyberlink DVD, sam mi po cca 5 min gledanja kateregakoli dvdja ugasne zvok ... Anyone?

Abit KT7A RAID
AMD DURON 900 mhz
Creative Banshee 16 mb
Creative SB 64 Gold
WinXP
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

BigHugo ::

To je čisto normalno za Shareware verzijo.
V retail verziji dela brez problema. Sploh pa seka PowerDVD 4.0 (uradno izide 12. novembra).

LP BigHugo
LP BigHugo

mobisuxguru01 ::

dobod si DVD ginie pa bo kul

matevzm ::

Samo da ne bo pomote: DVD Genie je sicer lep in fin programcek (za tiste, ki ne vedo: zna spreminjati regije za playerje) in ga priporocam, a niti slucajno ne odpravi omejitve shareware.
MMG Bojda bo tale PowerDVD XP malce drag, ce sem jaz prav videl. Saj je fin, a ne vem, ce je razlika v ceni med starim in XP upravicena.

BlackHole ::

PowerDVD XP 4 bi naj stal okrog $70. Bo pa čez par dni prišel še en popolnoma nov program in vsi ki so ga spobali, so ga zelo zelo hvalili. Več si preberite na Home theater forumu tukaj. Imenuje pa se Theatertek ali nekaj takega, obljublja res ogromno. Cena, $75.

BlackHole ::

Jaz imam pa še eno vprašanje. Za tv izhod uporabljam program TVCC2000. NA monitorju uporabljam resolucijo 1024x768 v TVCC imam pa nastvljeno naj na TV uporabi 800x600, vendar ko uporabljam TV izhod ne vidim celega namizja. Kaj bi moral imeti tudi na monitorju resolucijo 800 x 600 vedno ko gledam film npr.?
Če pa uporabim twinview pa PowerDVD4 ne dovoli predvajanja dokler upoarabljam TV izhod. Se da s kakšnim programom to zaščito odstranit?
Ker že dolgo časa ni updata za TVCC me zanima ali lahko uporabljam kar TVTOOL za čip Chrontel 7008.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prog uporabljate za gledanje DVDjev?

Oddelek: Programska oprema
101456 (1298) jype
»

5.1 problemi

Oddelek: Zvok in slika
71139 (965) JanezH
»

Surround in glasba?

Oddelek: Zvok in slika
161550 (1324) |might|
»

dvd player

Oddelek: Zvok in slika
61044 (943) the_unborn
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152030 (1728) BlackHole

Več podobnih tem