» »

Obrazec kontakt pomoč

Obrazec kontakt pomoč

Penny ::

Pozdrav.

Mi lahko nekdo pomago sestavit preprosti obrazec za kontakt.
Nekaj sem že ustvaril, vender potrebujem če par stvari.
obrazec primer

Obrazec sem normalno naredil z dw, form action sem dal send.php v send.php pa tole

Mi zna kdo svetovat kako bi naredil da ko nekdo odda sporočilo se mi v popup napiše "Sporočilo uspešno oddano" in obenem počisti obrazec.

Tole sem najdo nekje na netu, obrazec sicer deluje OK, sam za stran ki bi ga jaz dodal bi res nujno rabo da se mi sporočilo ob oddaji pojavi v popup.
Tenks!! LP

rokpok ::

Kaj natančno pa ti ni jasno?
Rad bi bil pingvin.

Penny ::

Obrazec bom imel v sredini spletne strani, zdaj ko je oddano sporočilo se pojavi prazna spletna stran, zgoraj pa napiše "sporočilo uspešno oddano".
Js bi rad imel da se mi to sporočilo odpre v popup in ko uporabnik klikne "V redu" se obrazec počisti sam.
Neki takega.
Tenks!! LP

rokpok ::

Spremembe v prvi datoteki: tam ko maš submit button mu dodaj atribut onclick="javascript: window.alert ('Sporočilo je bilo uspešno poslano');".

Spremembe v send.php datoteki: namesto echo "Obrazec je bil poslan!"; napiši header ('Location: http://193.77.184.171/form/');
Rad bi bil pingvin.

Penny ::

Hvala za tole. Druga stvar je rešena.
Edino problem je še ko obrazec sploh ni izpolnjen, oz. je napačno izpoljen, se vseeno izpiše "obrazec uspešno poslan" , šele nato se pojavi okno "Ime required, email required,..."
Če bi bilo moč narediti da, če obrazec ne izpolnjuje obveznega vnosa, se ne pojavi nič (oz. se itak pojavi validation popup), če pa je vse cool se pa naj pojavi "obrazec uspešno poslan" .
Tenks!! LP

Looooooka ::

vse skupi lepo nardis z eno stranjo,ki ima 2 funkcije.

ena je pac default funkcija,ki bo naredila 2 stvari.
preverla ce je slucajn prej prislo do napake in ti prikazala zraven default forme se kaj fali.
podatke bo postala na isto stran in klicala drugo funkcijo.
druga funkcija bo preverila ce so vsi podatki in ce so jih bo posredovala naprej po mailu ali v bazo in ti pac napisala da je bilo vse uspesno opravljeno.
ce kaj fali oznaci da je prislo do napake in klice prvo funkcijo.
tako da namesto da mora uporabnik klikat nazaj in po moznosti se enkrat vnasat podatke ma lepo odprto formo z ze vnesenimi podatki zraven pa se lepo in ocitno z rdeco napisan kaj je zajebu(narobe napisu mail ni vnesel stevilk kjer pise telefonska itd...)
Pa se brez javascripte mas vse tko da bo delal v vseh browserjih.

Penny ::

A ve mogoče kdo zakaj mi v sporočilo poslanemo na email ne prikaže šumnikov?
In pa kako bi recimo v oknu ki se pojavi če obrazec ni pravilno izpolnjen v slovenščini napisal recimo "Ime in primek sta obvezna"
Tenks!! LP

Tody ::

1.) nastavi našo tabelo znakov

2.) popravi javascript datoteko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skripta za pošiljanje brezplačnih sms sporočil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
19543131 (8371) AštiriL
»

html/PHP kontakt obrazec

Oddelek: Izdelava spletišč
191938 (1483) Netrunner
»

jquery in div-i (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8710506 (9244) lisjak
»

Kontakt php

Oddelek: Izdelava spletišč
6979 (840) gnomee
»

PHP - nujno! - email forma

Oddelek: Izdelava spletišč
261928 (1610) DonMatejo

Več podobnih tem