» »

Kako narediti anketo v macromediji?

Kako narediti anketo v macromediji?

Dro ::

Rad bi naredil na svoji strani anketo, katera bi štela razultate in da bi bila časovno omejena npr. 1 mesc.
In zanimama me še kako narediti da se slika bolj zliva z podlago?


hwala že v naprej!

Dro

Vice ::

1. Ko te že zanima kako se to naredi v macromediji (verjetno DW)
Odpreš nov dokument preklopiš na kodo in začneš kucati, dokument pa spraviš kot php, asp, odvisno kaj obvladaš.
2. v par kotakih narediš to z photoshopom označiš željeni del slike preklopiš v quick mask - uporabiš gradient pa je

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Dro ::

hwala za odgovor....

Problem pa mam v tem ker ne razumm jst tega strokovnga jezika. Sm bl začetnik v teh vodah in mam eno bl čip stran pa bi rd eno čist enostavno anketo gor vrgu! Vem kako se nardi uno v disajnu k odpreš osnovo za anketo sam ne vem ostalih stvari. Kako se šteje razultate, kako se jo objavi tako da dela itd... prosim za pomoč

overlord_tm ::

brez da bi znal php/asp ali kak podoben jezik no way. Razen če uporabiš že vnaprej narejene rešitve, ki jih je na netu malo morje.

bluefish ::

razglej se malo na http://www.hotscripts.com/

Dro ::

a kdo ve kje je kej tazga da bi mi kdo po korakih razložu kako se to dela? K jst nimam pojma kvva je php al pa asp! Pa kako ne morš oblikvt strani v dizajnu? Sej maš tm narjen že en model ankete!

#000000 ::

Prvo je treba imet za server s podporo za *.php oz. *.asp, ker v običnem HTML ne bo špilalo, kako narest obrazec za anketo pa poišči na googlu itak ni težko kej tazga narest.

Potem pa se samo še dobi napiše neka skripta ki ti bo štela ali kako drugače operirala z podatki ali ti jih bo shranjevala v txt file in pošiljala na mail ali kako drugače možnosti je ogromno.

Mam pa občutek, da imaš ti malo drugačno predstavo kako to narest (odpreš en program nekaj naklofaš not par kljukic na prava mesta in zadeva šiba ) tko ne gre oziroma gre če delaš to s kakim CMS sistemom recimo tale je kr v redu predpogoj pa je seveda php. Če sem se kej zmotil pa naj me kdo popravi. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč v dreamweaver MX 2004

Oddelek: Izdelava spletišč
151460 (1308) nero
»

Izdelava spletne strani??? Pomoč!!!

Oddelek: Izdelava spletišč
5982 (880) tec
»

Knjiga gostov - za več oseb

Oddelek: Izdelava spletišč
5999 (967) Trubadur
»

Veliko stvari v enem1

Oddelek: Izdelava spletišč
11821 (717) sopex
»

Preprost WEB E-mail vmesnik

Oddelek: Programiranje
6943 (804) Pikachu

Več podobnih tem