» »

Kopiranje CD-jev (slabi sektorji?)

Kopiranje CD-jev (slabi sektorji?)

Zzzzzzz ::

Mene pa zanima sledeča stvar:

- Kaj je narobe, če program za kopiranje CD-jev (beri CloneCD) javi napako, da ne more brati iz sektorja XXXXX?
Samo zanima me, če pride do kakšnih napak, če tak CD presnamem na drugega. A bo kopija delala v redu al bo prihajalo do kakih problemov?

tejo ::

A kopiraš original cd? Verjetno nimaš pravilno nastavljenega CloneCD, ker ti javi napako.

kockish ::

Pri nekaterih vrstah zacite pred kopiranjem so na cdjih napake nalasc narejene... zato naceloma le potrpezljivo cakaj, koncni cd bo uredu. Zna pa zadeva trajati tudi 2 uri (branje cdja)...

ToniT ::

Verjetno je CD zaščiten proti kopiranju (skoraj 100%). Kako se to reši, boš pa moral pogledati po Web-u. Za začetek poglej www.cdrinfo.com

tejo ::

Takole nastavi CloneCD:

Binji ::

Ki se pa dwbi ta CloneCD drgac?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

tejo ::

kockish ::

tejo: s to nastavitvijo ne bos mogel prekopirati vseh cdjev... Ne misli si, da je to prava nastavitev...

Zzzzzzz ::

CD, ki sem ga hotel kopirati je kopija originala, torej je povsem verjetno, da so zaščite gor... Bom poskusil ponovno...

AlienRex ::

Preizkusi vrsto zascite s Clony le-ta pa ti da tudi nastvitve za CloneCD.
Mnogo vec je opisano tukaj.

Pa se nekaj pomembnega: nekatere zascite se dajo skopirat/ponovno zapisati le z dolocenim HW (beri pelaci). Ce se prav spomnim iz tvojih prejsnjih pisanj, mas ti Yamaho 2200, ki ne podpira SafeDisc2 zascite.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469116 (7322) charly5650
»

NAJ SOFT za SNEMAT

Oddelek: Programska oprema
151433 (1092) BaRtMaN
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321649 (1283) AnWar
»

problem s pekacem

Oddelek: Programska oprema
71150 (1029) kockish
»

CDRW

Oddelek: Pomoč in nasveti
51642 (1551) miranpozar

Več podobnih tem