» »

SO me zajebal?!!

SO me zajebal?!!

Good Guy ::

ok situacija je taka!
Se mi je pokvaru en modul rama ga pošlem nazaj po pošti v firmo elkotex (med počitncami), ok in sm jim pisu prejšn tedn kaj se dogaja zdej s tem modulom! In mi odgovorija da jih "kao" še niso dobil jst debelo pogledam jim nazaj pišem da sm jim poslav že pred počitncam in oni odgovorija, da jih pol kr majo in da dokler ne bom povedu kaj je z modulom narobe mi ga ne mislejo poslati, čeprav sem jim lepo napisu v papirju zravn rama kaj je narobe! No ok jim še enkrat povem kaj je narobe in še ne verjamejo sem jim pa reku da nej sami testirajo (kera firma pa nima kompa!)
In oni spet odgovorijo da se ne mislejo s tem ukvarjat in čez 5 min spet pišejo da so poslali ampak kr na en drug naslov, ker jst nism fizična oseba (ne vem zakaj ne bi enostavno poslali kar meni) in poslali so "Gregor Kavčič s.p."!, če kdo pozna tega modela nej pove. Rame pa sm kupu od Ediija.

torej zdej nej bi meu (ČE!!) ta tip moje rame kaj mi je storiti, sm pogledu v imenik (TIS) in mi je najdu KAVČIČ GREGOR S.P. GREGOR TRANSPORT!! pol smn mal poguglu mi je najdu še enga...
in zdej ne vem kaj nej naredim, elkotexu sm poslov mail sam ni odgovora in dvomi da bo!

Kva nej zdej?!

Prosim svetujte mi.

HVALA!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^
  • zaklenil: perci ()

Duke Nukem ::

o marija, pa v ker firm to kupuješ :\ drugič ne kupuj po takih trgovinah:( morejo ti zamenjat ,pomagajo pa tukaj klik

Good Guy ::

sej sm napisu da nism jst kupu tle kupu je eddi sm jim dau zravn moj naslov kamor nej bi poslali ram a oni pošlejo kr nekam!!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Keyser Soze ::

Pa to ni ravno problem človeštva, se ti ne zdi...:D

Elkotex, hja... Pač zgleda, da niso resna firma... Sicer pa mislim, da nekoga poznam tam(če je to ta firma)... S kom si se pa dogovarjal?
P.S.: Zakaj pa si poslal na to firmo, če smem vprašat? Garancija ali karkoli drugega?

Zgodovina sprememb…

para! ::

Ja verjetno zato, ker tam velja garancija.

Rovtar, kdo je ta "model"? A ni to očitno že iz imena? Poklič tistga k ma ta s.p. pa mu povej problem.

lp
Death before dishonor!

Good Guy ::

da tle sem poslal zaradi garancije skom pa sem se pogovraju pa ne vem ker sem pisu na servis!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Matev ::

če si imel tak način komunikacije z njimi, kot ga imaš tu na forumu
potem se čudim da te niso poslali še kam drugam

Keyser Soze ::

OK, če pri njih velja garancija si potem naredil pravilno, da si poslal zadevo tja. Sedaj je pa še vprašanje, kako si to poslal? Priporočeno al kar tako?

Good Guy ::

poslal sem navadno, ram v kuverto zaščiteno (pol še doplaču ker so gor prpopali da je tako da se razbije) sicer pa ne vem kje je tle problem, saj so napisali da so dobili!

@matev če nimaš nč pametnga za povedat se pober!!!!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Keyser Soze ::

Imaš telefon? Imaš.

Pokliči in zahtevaj osebo, ki ureja garancije. Če pa ne bo efekta se pa pač obrni na inšpekcijo. Da meni takole zafurajo ram... Samo ne pošiljaj mejlov. Pojdi tja osebno če se le da. Drugače pa po telefonu. Ali pa pošlji starše, če ne gre drugače oz. nisi "pri volji" za takšne pogovore.

Good Guy ::

ok bom jutr poklicu če bom meu cajt
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

para! ::

Sej niso nč zafural, če so poslal RAM nazaj na naslov osebe, ki je ta RAM kupla.

lp
Death before dishonor!

para! ::

Vsaj jaz mislim, da niso NAKLJUČNO našli enega s.p.ja in poslali tja :)
Death before dishonor!

Alexius Heristalski ::

Oprosti, ampak meni je smešno!

pol še doplaču ker so gor prpopali da je tako da se razbije


Gregor Kavčič (s.p.) je Malecky, če jaz kaj vem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Boeing ::

PREDEN karkoli komurkoli "vračaš", se pozanimaj, da si ti to pri tej osebi dejansko kupil.

Ker, kolikor mi je razvidno, si rame kupil od Malecky-a, poslal pa na Elko. Elko je veletrgovec, jebe se njim za tvoj kos rama :).

Drugič, če bo kaj narobe, pošlji temu, ki ti je zadevo prodal v maloprodaji, pa naj potem on ureja z dobaviteljem. Direktno z dobaviteljem ne moreš ti kot fizična oseba nič. Nič. :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Good Guy ::

ok sm pisu temu Mal...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Avalonis ::

Elkotex se sploh ne ukvarja z malo prodajo. Kako si pa prišel do tega tvojega RAM-a?

#000000 ::

SO ali bolje sam si se. Drugač pa v tvojem primeru zgleda da jebe lud zbunjenog. LP

Meamoto ::

Elkotex na ploščice ram-ov daje svoje deklaracije, se pravi, s.p. kupi ram v veleprodaji od elkotex-a, proda x osebi, ki ga proda naprej y osebi in ta y oseba ga pošlje v reklamacijo direktno dobavitelju..

In dobavitelj ga bo jasno poslal tistemu, ki ga je od njega na začetku sploh kupil, in še precej vesel si lahko, da so ga sploh kam poslali, ker sklepam, da si jim ga poslal brez računa...

sile01 ::

Ti bi mogu poslat unmu k ti je prodal ne pa Elkotexu.Jaz delam z njimi in so ful uredu nikol problemov z raklamacijami, takoj zamenjajo.

Good Guy ::

poslau sm z računom.......
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

nokia6310 ::

Najbolša je tale:
ok bom jutr poklicu če bom meu cajt.
Če se sam ne boš pobrigal zase, se ne bo nihče.

Matev ::

jaz sem že na začetku rekel da je težko tistemu ki naleti na teko stranko (ki to sploh ni - stranka namreč)

se mi kar smiljo prodajalci včasih - s kakšnimi imajo opravka

Duke Nukem ::

in potem se znajdeš v mlacomu in pravi da garancije ni, ker nimaš njihove nalepke na izdelku :\ aja sej na procesor tud nalepko napopamjo ane :\ pa na kaka glupa mesta, da pol stran odtrgaš, pa pol ni več garancije ;(

Dr_M ::

rovtar: a bos ti nehu gnojit po forumu, pa se zacel obnasat kot clovek?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jaffa ::

Itak, pr Elkotu ni blo nikol problemov z reklamacijo. Je pa tud res, da nimajo maloprodaje in so zato poslali ram firmi, ki je ta ram pri njih kupla. Drugač pa je Malecky fajn poba in verjamem, da boš dobo ram.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Fizikalko ::

Vidim, da so nekatere označbe pod nickname-i kar koristne...

perci ::

Zaklepam. Če nisi sposoben zadeve poslati niti pravem naslovniku, ni treba firme po dreku vlačt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROFIservis - nepozabna izkušnja nakupa (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21042449 (7322) cyberwarfare
»

Garancija pri IZID firmi

Oddelek: Pomoč in nasveti
222207 (1805) SplitCookie
»

pomoč pri iskanju podjetja =)

Oddelek: Šola
355429 (4416) Janac
»

Dobavitelji rač robe

Oddelek: Loža
131689 (903) bobby
»

Problemi z enaa.com

Oddelek: Loža
142748 (2233) gabl136

Več podobnih tem