» »

Pes mi je umrl včeraj :(

Pes mi je umrl včeraj :(

MEDENA ::





12 let in 2 meseca :'(

Mislite, imajo tudi psi svoja nebesa ? :\

Thomas ::

Smrt je žalostna, pa čeprav doleti tvojega "le" kuža.

Te čisto zastopim.

Brez heca ali ironije!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

profii ::

iskreno sožalje...

Aryss ::

moje sožalje.
vsak verjame po svoje, čeprov js odkrito povedano če v človeška nebesa ne verjamem glih.
pa tud men je šlo 'pa pa' že ogromno žvali, dost različnih. sam se je treba pač sprijaznit na to in ... ubistvo, men gre (še) zmeri na jok, kadar je treba kakšno žival uspavat... :'( sam morm nehat s to občutljivostjo.
searching users signature...
...
not found!

mtosev ::

Moje sožalje.

Kaj je sam umrl ali je bil supavan?

Mene to tudi čaka čez kakih 7 let.

Je to Pitbull?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Valentin ::

> Kaj je sam umrl ali je bil supavan?
> Mene to tudi čaka čez kakih 7 let.

A to zdej tud z ljudmi delajo? :D

mtosev ::

JOJ NO, ker mam psa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MEDENA ::

Sam je umrl v kuhinji v kotu lepo zapančkal :) medtem, ko nobenega ni bilo doma :'(



Pokopal smo ga blizu v gmajnici, kjer lepo počiva :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

mtosev ::

Je to Pitbull?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MEDENA ::

Ameriški stafford. Rang nižji od pitbulla.

Jeronimo ::

Medena: najprej ... sožalje .... mene je isto z AST-om doletelo to pomlad. Edin da sem ga jaz dal na evtanazijo - kar je še težje... ampak pustimo zdej to.

Kaj si pa mislil, da je AST rang nižji od Pitbulla?

AST an PBT sta ista pasma - ločena okoli leta 1900, ko sta nastali dve krovni organizaciji - UKC in AKC - Unated Kennel Club in American Kennel Club.

Razlika je bila ta, da so pasje boje v UKC prepovedali leta 1900 v AKC pa leta 1930. V osnovi je to ista pasma, edino toliko let sta ločeni glede na krovni organizaciji katere vodijo rodovnik.

To je to.

Imamo pa potem seveda še starejšo verzijo - Angleškega Stafforshierdskega terrierja - tega so prepeljali v Ameriko , ga povišali (s selektivno vzrejo) in nastal je PBT oz AST.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Binji ::

sozalje..tudi meni se je ze to zgodilo
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MEDENA ::

Kako ste kaj preboleli ? Meni se še vedno kolca po njem pa je komaj drugi dan.....uf to bo trajal :'(

para! ::

Sožalje, Medena, ampak tale pes pa zgleda precej hudobno.

lp
Death before dishonor!

mtosev ::

Najlažje je da si nabaviš novega psa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Izak ::

Meni je tudi poginil zaradi pika gada. Zelo je težko ker si navajen na njega. Sedaj sem vzel novega in je občutek boljši. Vendar še vedno me kdaj spreleti žalovanje za prejšnim. Pač tko je.

sid911 ::

sožalje MEDENA

mislim da boš najlažje prebolel, če si nabaviš novega psa...še posebej ker so pasji mladički tako srčkani, tako da lahko ob njih pozabiš na svojo žalost. seveda pa verjamem da boš preminulega ohranil v zelo lepem spominu
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Tear_DR0P ::

ne mi rečit da ste na nekoga naveznai, če potem kar kupite novega in na prejšnjega pozabite in za njim ne žalujete
in pole men ljudje pravijo da sem neotesan, ko rečem pa kaj pol če je umru, ziher mu je bolš??

če je umru, je umru, dej si njegovo sliko v en okvir in si jo obes nad postlo, vsak večer ko greš spat se spomn srečnih trenutkov in prisrčnosti, ki si jih doživel v njegovi družbi, lahko tud tle izlivaš dušo, če ti pomaga, sam ne si kupit novga psa - če ti je tvoj pes kej pomenil
ne si kupovat nadomestka, to ni avto
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

SaXsIm ::

tear_drop:
Kaj če te pusti punca potem tud ne boš nikol več imel druge? :\
MEDENA:
Moje sožalje. Jaz sem mel že tudi dosti takšnih trenutkov (dva psa sta mi že poginila) :(. Najbolje bo, da nekaj časa počakaš, razmisliš, kaj bi storil pri novem psu (kar mogoče pri starem nisi počel prav) in čez kakšne pol leta kupiš novega psa, ali še bolje, greš ga iskat v zavetišče, mnogo revčkov čaka tam na toplino in dom.
SaXsIm

Izak ::

Tear_DROP čudno mišlenje maš. Lahko žaluješ za njim vendar si praznino lahko skoraj v celoti zapolniš z drugim prijatelčkom. Nemoreš večno žalovat za njim...

Mati ::

jaz imam tudi Pit-bulla starega 11 let, vendar imam občutek, da bo moj še dolgo živel, saj še je vedno čil in zdrav, kot da bi bil 5 let star. Edino pozna se mu, da ne more več leteti na dolge razdalje in pa včasih se mu ne ljubi niti na sprehod (predvsem zjutraj).

Medena povej kako so se tvojemu leta kaj poznala. Se mu je videlo da je star. Po gibih mislim in to.

Drugače pa sožalje.

MEDENA ::

Mati: pibtuli imajo nekje 10-12 leti....Sej pravim, moj bučko je zdržal kar dolgo. Ironično bi bilo pričakovati da bi bil z nami še kako leto ali dve čeprav ne bi imel nič proti :)

Ja nekako letos mu je začela upadati tista zagnanost. Zjutraj se mu ni dalo več ven, dostikrat šele ob 10h, morda so ga začele motiti stopnice pa tretje nadstropje. Čeprav bolan nikoli, videl, okreten, jedel je vse kar si mu dal, edino kosti mu ne dajat več po 10 letih. Najraje je imel korenje, solato je dostikrat spizdil s pulta :D . Madonca kakšne je počel.

Nekaj časa bom žaloval zgleda potem pa spomladi šel res morda v zavetišče pogledat kaj imajo :)

Itak slike ima dost pa še eno lepo zaokvirjeno ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

Primoz78 ::

Sozalje MEDENA...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

wtf?! ::

Tudi moje sožalje, vem kako je če si navezan na psa.. Sicer je moj še mlad, sam niti pomislt ne smem kako bi blo brez njega....Če ne pa se kr prepust čustvom...

Mati ::

Medena, zakaj si mislil, da mu ne dajat kosti po 10 letu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Matev ::

če človkea boli ob izgubi psa, je to zaradi njegovega egoizma
psi pač niso zato da tebi nekaj dajo - družbo ali ljubezen

psi so udomačene divje živali ki so koristne ljudem in od katerih ima človek korist (lahko tudi ljubezen in prijateljstvo)

a to naj bo vse v mejah normale - če pogine je poginil zaradi sebe in ne jokat kako bi bilo bolje če bi še živel - nisi ti narava da odločaš kaj je zate bolje

njegov čas je prišel

v nekaterih kulturah verjamejo da če žaluješ s tem otežiš pot duše v onostranstvo

zato ... shut the f... up in lepo naprej

ti pa medena ne priporočam da imaš psa - ker očitno ne znaš z žvalmi ali pa nisi mentalno zrez da bi bil njihov skrbnik

Mati ::

Nimam besed, ko berem te debilne vpise. Saj pa Medena ne joka in stoka, pač je povedal da mu je pes poginil, kaj zdaj?
Ko je en drug pacient jokal, da ga je baba zapustila, pa ste vsi z njim vred jokali, bebci!

Tretjega skrbi, ker sumi da ga baba vara, pa zopet nihče nič ne reče.

Forumi so zato, da se na njih piše in če si kdo s tem malo olajša dušo je čisto ok, ne pa da ga potem neki geeki napadajo z stavki da je ne vem kak loozer itd.

Najbolje da se tema zaklene. Ne samo tema, cel forum!

MEDENA ::

Upepelitev ? Pokopan je v gmajni.

Mati: ja po 10 letom zaradi prebave potem pa kakajo k norci :D

Meni bojo eni očitali naj ne imam psa, tko 4 do sedaj.

Prosim moderatorje da zaprejo temo :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

Matev ::

ali pa vsaj spremeni naslov
ker včeraj ti pes zagotovo ni poginil

OmegaBlue ::

Zaklenjeno na željo avtorja.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč - iskanje psa

Oddelek: Loža
132479 (1999) Mipe
»

PC problemi

Oddelek: Strojna oprema
121169 (946) gavro
»

Mrtev Opteron uzel še drugega Opterona? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
653984 (2613) VASkO
»

Mushkin Redline (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
16510156 (6476) WhiteWolf

Več podobnih tem