» »

Prejeti paket preko http://www.basecargo.com/ ... Mnenja.

Prejeti paket preko http://www.basecargo.com/ ... Mnenja.

Jaffa ::

Torej, zanima me, če je že kdo slišal za to stran. Stvar je takšna, da bi iz UK naročil motor v vrednosti dobrih 3500€, vendar ne od firme, temveč privat. To podjetje (basecargo) posluje tako, da dela preko third party podjetja, kateremu nakažeš denar v vrednosti robe. To third party podjetje zadrži denar in ko prodajalec vidi, da si ti denar nakazal, on pošlje robo. Potem imaš na voljo nekaj dni časa (količino njih določita s prodajalcem), da robo sprobaš in če ti je všeč, jim sporočiš in oni nakažejo denar prodajalcu. Če ne, pošlješ robo nazaj in ti nakažejo denar nazaj. Poštnina ne bi bila tak velik problem, pa še prodajalec je pripravljan plačati polovico, tudi za nazaj, v primeru, da z motorjem ne bom zadovoljen.

Torej, sliši se kul. Predvsem del, ki omogoča, da lahko robo prej sprobaš, ker če plačaš po povzetju, je tud riziko. Sam nekam nakazat 3500+ € - to je moja dilema. 8-)

Če ve kdo za kakšno drugo varjanto, naj kr predlaga. In če obstaja kakšna varjanta, da zavaruješ nakazilo, just in case ... Hvala za predloge.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Meamoto ::

Hmmm.. Jaz bi ti predlagal, da si kupiš enosmerno karto za Anglijo in se odpelješ nazaj z motorjem.. Pa še ceneje je kot poštnina.. :P

CX20RE ::

Poskusi se s prodajalcem zmenit za kakršnokoli drugo varjanto prevzema pa mogoče te zanima kakšna detaljna fotografija zadnjih vilic.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje paketa z odkupnino s Pošto Slovenije

Oddelek: Loža
3214229 (7478) matobeli
»

povzetek EBay kupovanje (carina, davek) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9538319 (11577) jero_no1
»

Enaa in rok dobave

Oddelek: Kaj kupiti
354898 (2903) Aljoša
»

Kupovanje na Kitajskem preko neta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546865 (5498) Opkow

Več podobnih tem