» »

lahki/najlažji faks ali vš

lahki/najlažji faks ali vš

«
1
2 3

ReBi ::

ja...

povejte kater faks je najlažji.

cojss ::

pedagoški

Gwanaroth ::

Karkoli na FDVju..
Lights often keep secret hypnosis..

sid911 ::

pedagoški

vic dneva?

no edino če si fant na predšolski vzgoji...tej zna bit najlažji
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

IceIceBaby ::

Jaz sem na FOV (Fakulteta za organizacijske vede) in sem zaenkrat zadovoljen s težavnostjo :D Prvi letnik je enak program za vse smeri, potem se pa na informatiki malo zakomplicira medtem ko naj bi bil kadrovski management precej enostaven.

Prej sem bil na pravu in je res precej težje dobiti 6 kot na FOV. Če hočeš dobit 10 je pa pomoje kriterij podoben.

Pa razlika je v tem, da smo imeli na FOV v prvem letniku nekaj predmetov, ki jih narediš res z lahkoto medtem, ko je na pravu recimo za vsak izpit potrebno veliko učenja.

Sergio ::

Glede desetke bi mal popravu izjavo, kst. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

IceIceBaby ::

Ja, odvisno od predmeta no, ampak po mojih izkušnjah je največja razlika med kriteriji za 6, potem za višje ocene se pa zmanjšuje.

Tako so moje izkušnje iz 2 faxov na katerih sem bil, za druge ne vem :)

perci ::

kst: kok pa si desetk dubu na pravu? ;)

karafeka ::

Kolk jst poznam kolege študente in študentke, je pedagoški faks (vsaj v MBju) lahek ko pasulj.
Je pa tudi mal od človeka odvisno, eni bi se pač radi nekaj naučili na kakšnemu pametnemu faksu, drugi se pa vpišejo na pedagoško.:D

sid911 ::

Kolk jst poznam kolege študente in študentke, je pedagoški faks (vsaj v MBju) lahek ko pasulj.

odvisno kaka smer...ni vse tako lahko..

Je pa tudi mal od človeka odvisno, eni bi se pač radi nekaj naučili na kakšnemu pametnemu faksu, drugi se pa vpišejo na pedagoško.

potemtakem sem se jas na lenarjenje in bogu čas krasti vpisal na pedagoško ali kaj?;(
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

leonius ::

Najlažji faks v ljubljani je socialno delo
IMHO

Antares22 ::

Kolk jst poznam kolege študente in študentke, je pedagoški faks (vsaj v MBju) lahek ko pasulj.


Če me kaj razp..di je to ko neki pametnjakovič kuj nekaj govori, ko pojma nima !!! Probaj nardit en letnik pa se pol čujemo.... Kaj te ne gre pol kar vsak na pedagoško pa naredi fax pa bi vsak imel 7. stopnjo univerzitetne izobrazbe ???? Pa pol še podiplomca, ker je tak grozno lahko pa postaneš tak za hec doktor znanosti z 500 jurji mesečno.... Aja, pa da neboš mislo, da se na pedagoški da študirat samo pedagoške predmete !!! Tud znanstvene smeri imaš !!! Pa če že omenjaš Pef Mb ti naj še povem, da se bo v kratkem preimenoval v Filozofsko fakulteto in fakulteto za humanistične vede Maribor !!! Ni težko glumit na nekem tehničnem faxu par let pa biti pameten, bolj težko ga je nardit... Pa še to, nevem zakaj vsi tako jamrajo o tem pravnem faxu ??? Jaz imam vzporedno pravo in mi gre dost boljše kot pa na pedagoški kjer je moj primarni študij....
Everything he touches turns to gold....

BigWhale ::

Na pedagoski bi znalo biti res najlazje, je pa odvisno tudi od smeri.

Predsolska vzgoja, tam se ucis peti pesmice, dobesedno. Razredni pouk je malo bolj zahteven ampak se vedno nic blazno blazno tezkega. :)

Je pa tezavnostna stopnja odvisna od posameznika. Nekateri se raje ucijo debele knjige na pamet, drugi pa raje racunajo.

metalc ::

Mogoče bi se veljalo še vprašati, s katero diplomo se najlažje najde službo.

BigWhale ::

Odvisno od potreb in trenutnega stanja na trgu.

AndrejS ::

Bi te rad videl na Pedagoški študirat Mat/Fiz !

Najlažji faks v MB je FERI

BigWhale ::

V primerjavi z FMFjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

WhiteWolf ::

No ja tu bo itak vsak nekaj pametoval. Na PEF MB študiram RAČ in X. Sedajle kar vidim ljudi iz FERI-ja, ko vsak reče ah pedagoška, to je na easy,... No grem po vrsti. V pri letnik nas je bilo vpisanih okol 45 če se ne motim. V četrtem nas je mislim, da 9. Vrjetno lahko že to nekaj pove. V prvem letniku smo dobili 4 ponavljače iz ferija, ki tudi na PEF niso bili uspešni BTW. Velja pa, da naj bi bi razredni pouk in predšolska vzgoja na easy. Pri nas so skoraj vsi, ki niso izdelali letnika odšli na predšolsko ali na razredni pouk, kjer niso imeli nobenih težav in po njihovih izkušnjah je zadeva neprimerno lažja. RAČ na PEF Kar precej izpitov je na PEF popolnoma identičnih kot na feriju recimo. Enak profeosor, enak izpit... Recimo tehle se spomnim: podatkovne baze (Žalik), perfierne naprave(Žalik), osnove sistemske programske opreme, rač. arhitekture(), komunikacije (Kapus), rač. geometrija,..c++... Na feriju je itak več računalniških predmetov, ker je to enopredmetni študij, recimo na pef je dvopredmetni, samo so tam še drugi predmeti od drugega predmeta. Naj kdo poskusu študirati RAČ + FIZ ali MAT na pef, pa bomo videli kako bo kdo pametoval o easy faksu. Drugače smo recimo kar se spomnim imeli še tale programiranja: pac osnove, c++, podatkovne strukture, algoritmi (programiranja sem se večkrat učil s kolegoma iz ferija (eden VS drugi UNI smer), ki sta bila prav tako presenečena oz. sta mislila, da je na PEF neko easy programiranje. No včasih mi pomaga še kolega iz LJ faksa (uni). S tem sva skupaj delala Diskretne strukture in numerične matematike. Skratka kar hočem povedati je, da marsikdo misli da je PEF nek na easy študij. Zdaj verjetno za smeri, katere se da piflati na pamet to velja, samo za RAČ, FIZ in MAT pa defenitivno ne.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Bob Rock ::

podatkovne baze (Žalik), perfierne naprave(Žalik), osnove sistemske programske opreme,


za PB smo mel mi Welzerjevo, kar se pa OSPO tice, pa kulker js vem, vi niste na vajah rabl linkerja pisat...
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

WhiteWolf ::

Pa dobro pride do razlik itak, saj sem tud napisal zgoraj, da mate več kar je tud logično ker imate sam RAČ, jaz mam pa RAČ+še eno smer.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

2tiLen ::

FDV sicer ni najtežji faks... izpite se kar da naredit, ampak morš do njih pridt. Torej naredit pogoje.
To je pa kar neki dela. Seminarske, vaje, obvezni izleti itd... Če si priden in delaš pa ni problem.

mzidy ::

No grem po vrsti. V pri letnik nas je bilo vpisanih okol 45 če se ne motim. V četrtem nas je mislim, da 9. Vrjetno lahko že to nekaj pove

Poglej mal na FERI kulk se jih vpiše na rač. fax in koliko jih naredi;)

WhiteWolf ::

% glej, ne številsko. Na feri je več prostih vpisnih mest.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Fizikalko ::

to nič ne pove - na pedagoško se namreč v večini ne vpišejo ravno geniji...

WhiteWolf ::

OK, ocitno se vpisejo na PEF samo tisti, ki niso "geniji", torej vsi tisti, ki naredijo gimnazijo, maturo (ne poklicno),...se vpišejo na faks in potem celo učijo druge, verjetno (so) tudi tebe. Si kdaj pomislil, da večina ljudi, ki uči druge prihaja iz pedagoške???

Pac vsak ima svoje mnenje,...
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

OwcA ::

No, tu in tam gre tudi kdo na pedagoško smer na "normalnem" faksu, ali celo samo naredi diferencialne izpite. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Fizikalko ::

npr. na FMFju 8-)

WhiteWolf ::

Tudi to je res. Ampak v večini ni tako. Recimo če pogledaš MAT ali FIZ se ne spomnim, da bi ravno lahko delal diferencialne izpie kje druge?

Lahko pa tudi iz pedagoške narediš diferencialne izpite,.. v premislek.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Sc0ut ::

Mislim, da je v lj najlažje socialno delo, v mbju pa zagotovo medijske komunikacije:) Govorim iz izkušenj sošolcev iz srednje šole.

Btw, punca hodi na razredni pouk v MB. Glede na to, da tam niso ravno vpisani ljudje z nad 85 točkami iz mature, je za njih kar težko.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Bob Rock ::

Si kdaj pomislil, da večina ljudi, ki uči druge prihaja iz pedagoške???


no sej....ena kolegica je studirala racunalnistvo na pedagoski, pa me je, ko je bla ona v tretjem letniku, sprasvala take banalne stvari, da sn sel prav pogledat u njen indeks ce je res na racunalniskem faksu, pa ce je res ze v tretjem letniku.
pol se pa vprasas kdo uci druge ljudi (ciljam predvsem na srednjo solo)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

gumby ::

feri v MB je bil par let nazaj dobesedno v riti, saj je blo premalo vpisanih in so vse spustili skoz. rezultat tega pa seveda je, da imamo inzenirje elektronike, ki ne vedo, kaj je to spajkalnik.

upam, sa se je stanje vmes kaj izboljsalo:|

OwcA ::

Recimo če pogledaš MAT ali FIZ se ne spomnim, da bi ravno lahko delal diferencialne izpie kje druge?

Vsaj v LJ tovrstne pedagoge vali tudi FMF in tudi omogoča preskakovanje med smeri (vsaj za svoje).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

karafeka ::

To, da je pedagoška lahek faks, si nisem jaz zmislu, ampak to mi pravijo tisti, ki tja hodijo oz. so tja vpisani :D . Pa tudi taki, ki so faks že naredli, in jim je žal, da se niso kam drugam vpisali oz. že med študijem vzporedno študirajo.

Logično, da ne poznam vseh, ki hodijo tja, verjetno se najdejo med njimi tudi takšni, ki ta faks jemljejo resno.
To kar sem napisal v prejšnjem postu, je samo moje mnenje, glede na izkušnje itd., nobenega pa zaradi tega ne obtožujem. Ravno nasprotno, z večino študentov s pedagoške se je možno odlično zabavat. Samo, ko pomisliš, da boš k takšnim pošiljo svoje otroke v šolo, te zaboli glava :| .

Iztirjenec ::

"Si kdaj pomislil, da večina ljudi, ki uči druge prihaja iz pedagoške???


no sej....ena kolegica je studirala racunalnistvo na pedagoski, pa me je, ko je bla ona v tretjem letniku, sprasvala take banalne stvari, da sn sel prav pogledat u njen indeks ce je res na racunalniskem faksu, pa ce je res ze v tretjem letniku.
pol se pa vprasas kdo uci druge ljudi (ciljam predvsem na srednjo solo)" - citat


Jaz sem iz pedagoške tudi rač, sem pa še stara generacija, ki je imela na podatkovnih bazah še Welzerjevo in kaj je že tistega klovna (Korošec al kak se je pisal, črni lasje - plešast, ki se je imel za lokalnega komedijanta na avditornih in na prakt. vajah), ki je sedaj neki pri rektorju ...

Glede kolegice: verjamem ti, pri nas smo samo fantje v večini znali programirat, smo dali vaje puncam da so si skopirale in jim razložili finte na zagovoru vaj, kaj je spraševal, in potem na izpitih kako morajo zmutit... Pri nas nobena v 4 letniku ni znala programirat. Verjetno je sedaj ista situacija, mogoč se najde kakšna svetla izjema. Moram ti povedat da ne znajo niti Windowse inštalirat, sem moral parim sošolkam it portihtat tudi to. Žalostno kako bo, ko bodo učile na srednjih šolah rač. ampak ne moreš nič. In zanimivo, pri nas je prva diplomirala ravno najbolj nesposobna, ampak piflarka v nulo, rač. izpite je pa prepisala... In je sedaj profesorica računalništva in matematike. Jebi ga.

In tistim naj še povem, ki pravijo da na pedagoško gredo samo tisti, ki kam drugam niso bili sprejeti, jaz sem pod prvo mesto dal rač. in ..., pa bi bil sprejet kamorkoli v mariboru in na večino ljubljanskih faksov, razen tja, kjer so se zahtevali določeni predmeti za sprejetje.


Pri ospi nam pa res ni bilo treba linkerja programirat na vajah, ampak tudi če bi ga morali bi ga pač morali, je pa Šusteršič sam rekel da se mu zdi nepotrebno za nas da bi linker delali, če ne bomo tega nikoli učili in da bomo raje spoznali praktične stvari, kakor je .net tehnologija in ostalo kar se dela v praksi.

Aja pozabil si še operacijske sisteme pri potočniku in leniču (strog režim na vajah :/ sicer pa ne preveč zahtevno

Aja, pri nas je bilo v prvem letniku 60 vpisanih na rač, v drugem nas je bilo 10 (5 fantov 5 punc) potem nas je bilo pa 9 do 4 letnika (1 je ponavljal 2 letnik, zarad analize). Diplomirala sta 2 do sedaj. Od leta 1996 do danes je na rač diplomiralo izredno malo ljudi, mislim da manj kot 10.
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

Zgodovina sprememb…

sid911 ::

In tistim naj še povem, ki pravijo da na pedagoško gredo samo tisti, ki kam drugam niso bili sprejeti, jaz sem pod prvo mesto dal rač. in ..., pa bi bil sprejet kamorkoli v mariboru in na večino ljubljanskih faksov, razen tja, kjer so se zahtevali določeni predmeti za sprejetje.

tudi jas bi se komot lahko celo na medicino vpisal ampak sem izbral geografijo in zgodovino...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Poldy ::

Enkrat je na FE v Ljubljani nadomeščal fiziko nek profesor iz filofaksa, pa je bil med spraševanjem zelo presenečen - da precej več vemo...

BluPhenix ::

Si kdaj pomislil, da večina ljudi, ki uči druge prihaja iz pedagoške???


Ja, osnovnošolce.

kolikor sem jaz informiran (punca diplomirala na FF, Angleški jezik in književnost, pedagoška smer), lahko tisti, s končano pedagoško učijo le (govorim za angleščino, kar imam potrjeno) osnovnošolce. Srednje se s predagoško brez dodatnih izpitov ne da učiti.
Smatram, da je podobno pri ostalih srednješolskih predmetih.

Sam študiram Elektro, absolvent, malo do konca. MEd študijem se nisem kaj pretirano pretegnil, seveda je bil živčnost pred izpiti in panika, ampak nikoli kakšnih večjih problemov.
Vsake toliko sem pogledal kakšen drugi faks, tak, kjer je folk govoril, kako se muči. Npr. našo VŠS, pedagoški faks: tehnika in fizika, matematika.
No, zase vem, da mi je blo tisto kar so mi pokazali skoraj smešno, saj naj bi bilo "ful zajebano"...

Najlažji faks, ... kot so že povedali odvisno od posameznika, vendar tudi jaz mislim, da se pri kakšni Varnosti pri delu in podobnih da precej počivati. Tudi razredni pouk, kamor hodi brat moje punce se mi ne zdi nekaj, kar bi mi jemalo preveč časa...

aja pri nas je bilo v 1. letnik vpisanih 190, v drugi jih je šlo nekje 85. Do 5ega jih je redno prišlo nekje 30. redno diplomiralo približno 15. Čeprav sam mislim, da usip ni najboljši pokazatelj težavnosti faksa, včasih gre le za principno selekcijo...

aja, gumby: ne boš verjel, ampak dandanes se dogaja tudi to, da inženirji elektronike ne primejo spajkalnika niti 1x v roke. Vsi imate nekaj v glavi, da če si inženir elektronike moraš kao obvladati spajkanje ... spajkanje morajo obvladati le delavci v serijskih proizvodnjah. Veliko inženirjev elektronike lahko mirno preživi brez spajkalnika, je pa spet odvisno, s čim se ukvarjaš. Če delaš neka končna vezja, ga ponavadi uporabljaš, čeprav niti to ne dostikrat, ker ponavadi zrišeš vezje in gre v izdelavo, testiraš pa potem strojno narejeno vezje. Tisti, pa ki se ukvarjajo z softwarejem, izdelavo integriranih vezij in podobnim, pa nimajo neke potrebe po spajkalniku. Danes je bolj žalostno, ko inženir elektronike ne zna uporabljati računalnika, oziroma najbolj pogostih razvojnih orodij (ja tudi takih je nekaj, več kot si mislite)...

Zgodovina sprememb…

WhiteWolf ::

Osnovnošolce učijo smeri katere so dvopredmetne. Izjema so predmeti kjer enopredmetnega študija ni. Recimo RAČ in... kjer lahko učis na srednji. Vse ostale smeri enopredmetne so namenjene srednji šoli, dvopredmetne pa osnovni.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Iztirjenec ::

Misliš da bi moj cimer, ki je imel 33 pik na maturi šel na pedagoško angleščino in nemščino študirat, če bi lahko le na osnovni šoli učil? In letos se je brez problema vpisal na ang. direktni doktorat na filozofsko fakulteto LJ.

Tudi na naši gimnaziji, ki kar nekaj pomeni je bilo veliko profesorjev z pedagoške fakultete...

To je bilo včasih, sedaj so drugi programi, in pedagoška je enakovredna smeri AA na filofaksu. Je pa res še prisotna miselnosti iz časov Pedagoške akademije (2 letna visješolska), ko so po študijo res lahko le na osnovni učili.
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

Zgodovina sprememb…

WhiteWolf ::

Učiteljišča, predšolske vzgoje, razrednega in predmetnega pouka ne gre metati v en koš, ker so tukaj bistvene razlike.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Iztirjenec ::

Predšolska vzgoja in razredni pouk sploh nista predmet moje debate
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

WhiteWolf ::

Ni bilo namenjeno tebi.

Samo pravim da marsiko to enači, oz misli da je to enako.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

BluPhenix ::

pedagoška je enakovredna smeri AA na filofaksu

Na papirju al v težavnosti. (Glede na videno, bi v drugo dvomil, precej.)

Jaz sem napisal informacije, ki jih dobivam s prve roke (sedaj ko išče zaposaliev itak to stalno poslušam). Njej recimo, ker je prišla iz FF, ni potrebno iti na razgovor za učenje v osnovni šoli, če jo kličejo iz zavoda za zaposlovanje, oziroma lahko tak poziv gladko zavrne, brez da bi ji šlo kaj v minus na zavodu.

gumby ::

BluPhenix: spajkanje sem dal samo kot primer... res je, da se racunalnik precej vec uporablja od spajkalnika, ampak dejtsvo ostaja, da nekateri pojma nimajo o najbolj osnovnih stvareh

Iztirjenec ::

Aha torej v drugo dvomiš - precej? Zakaj? Jaz stavim da moj cimer 10x bolj obvlada angleščino kakor tvoja punca (saj si napisal, da je doštudirala ang. na filofaksu?). Torej je filofaks zanič.

Glej na filofaksu in na pedagoški, so boljši in slabši študenti, ne moreš primerjat sedaj na podlagi tega, da je tvoja prišla v stik z študenti PeF, ki so imeli 6ke.

In še nekaj, kar je rekel profesor, ki uči na filofaksu v lj in na pedagoški v mariboru (sem večkrat šel zraven na t.i. "English club" zraven študentov angleščine na PeF v Mb in sem ga vprašal kakšne so razlike ):

-študij na PeF je bistveno bolj praktično naravnan
-dosega EU standarde
-in ni ujet v socializmu kakor na FF
-samo trajbanje teorije še ne nujno pomeni kvalitete
-študenti PeF dosegajo izredno dobre rezultate izven šolstva, kot prevajalci in tolmači.

Poleg tega pa na to, da lahko zavrne službo: to dokazuje pristranost tistih ki zaposlujejo in verjetno pripadnost svoji "alma" materi.
No, ok, to zanjo ni slabo, ampak favorizacija ni utemeljena.
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

Zgodovina sprememb…

Iztirjenec ::

Aja, blue glede na to cvetko ki si jo zapisal: "Si kdaj pomislil, da večina ljudi, ki uči druge prihaja iz pedagoške???


Ja, osnovnošolce.

kolikor sem jaz informiran (punca diplomirala na FF, Angleški jezik in književnost, pedagoška smer), lahko tisti, s končano pedagoško učijo le (govorim za angleščino, kar imam potrjeno) osnovnošolce. Srednje se s predagoško brez dodatnih izpitov ne da učiti.
Smatram, da je podobno pri ostalih srednješolskih predmetih"

Tvoji so uspešno oprali možgane... Pri nas je prof. ang in nemščine na gimnaziji, ki me je učila prihajala iz Pedagoške MB. In ni ji bilo potrebno opravljati nobenega dodatnega izpita. Ang. me je učila kot 2 tuj jezik, vzel sem ga na maturi in sem pisal 5. Moj sošolec je ang. tudi imel kot 2. tuj jezik ampak je delal ang. na višjem nivoju in dobil 8 pik. In to pri pedagoški profesorici. In mi smo bili njena prva generacija učencev (frišna s faksa). Imeli smo tudi prof zgodovine in geografije iz pedagoške. Fizike tudi. Pa to ni bila kr ena leva gimnazija, ampak ena izmed uglednejših.

In sedaj 10 letošnjih svežih diplomantov ang. in nem. na pedagoški (tisti ki jih poznam, ni jih samo toliko diplomiralo letos)... Ugani kaj? Vsi so dobili zaposlitev na srednjih šolah. Pa ni jim potrebno delat dodatne izpite. Od kod tebi to da je potrebno delat dodatne izpite?

In zakaj so mojega cimra sprejeli na FF direktni doktorat, če šoli nista enakovredni? S tem si potemtakem pluvajo v lastno skledo... Kajti diplomiral je na Pedagoški fakulteti iz ang. in nem? Niso zahtevali dodatnih izpitov...
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

Ok, še nekaj glede razrednega pouka.

Naj vas nekdo zapre v razred z 20 osemletniki. Try to survive:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

IceIceBaby ::

BluPhenix: spajkanje sem dal samo kot primer... res je, da se racunalnik precej vec uporablja od spajkalnika, ampak dejtsvo ostaja, da nekateri pojma nimajo o najbolj osnovnih stvareh


Na vsakem faxu se najdejo osebki, ki nimajo pojma kaj sploh študirajo, kaj šele, da bi svoje znanje koristno uporabili v stroki. To pomoje nima veze s težavnostjo fakultete.

Perci, nimam izkušenj z desetkami, nažalost :) Vem pa pribljižno kakšen kriterij imajo profesorji na pravu in kakšnega na FOV. Kot sem rekel, na FOV je precej predmetov, ki meni ne delajo težav, na pravu pa ni nobenega takšnega. Čeprav je tudi to subjektivno, glede na to da recimo visual basic in baze podatkov (samo primer) poznam dokaj dobro že od prej, o ustavnem pravu pa nisem imel pojma ko sem prišel.

ScOut, pomoje debata teče o težavnosti študija, ne o tem kako zajeb*** delo ima kdo in koliko je uspešen v praksi. Kot sem zgoraj napisal, nekdo zna znanje iz srednje šole unovčiti zelo dobro in je na svojem področju zelo uspešen, po drugi strani pa poznam razne magistre in doktorje, ki se mi smilijo ker so navadni luzerji.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Anteres22:

> Pa še to, nevem zakaj vsi tako jamrajo o tem pravnem faxu ??? Jaz imam vzporedno pravo in mi gre dost boljše kot pa na pedagoški kjer je moj primarni študij....

Respect.

Ampak vseeno moram vprašat nekaj neokusnega: Mariborska PF to?
https://dolhar.si/

[SpydeR] ::

Ziga a mislis da na mariborski PF pa kaj zastonj delijo?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PeF MA-RA

Oddelek: Šola
5791 (562) Vodnar123
»

Fakulteta za organizacijske vede / Alma Mater Europaea

Oddelek: Šola
156038 (5617) otago
»

Izredni študij, MB, računalništvo?

Oddelek: Šola
115855 (4318) T-h-o-r
»

Bo šel letos kdo študirati izredni študij računalništva na FIŠ?

Oddelek: Šola
357980 (7100) Yacked2
»

Študij na FOV

Oddelek: Šola
215025 (4662) frenk

Več podobnih tem