» »

PeF MA-RA

PeF MA-RA

Vodnar123 ::

Pozdravljeni,
sem dijak 4. letnika splosne gimnazije in zanimajo me vaše izkušnje o študiju Mat - Rač na Pedagoški fakulteti. Z matematiko nimam problemov, me pa zanima zahtevnost računalništva, predvsem programiranja. Srecal sem se zgolj z nekaj osnovami. Zanima me tudi, kaksen na splosno je nacin dela, kaksna je zahtevnost vsega skupaj ipd.
Lp

mlamat ::

Ne bo problemov.

Vodnar123 ::

Kaksno pa je programiranje na PeF v primerjavi s programiranjem na racunalniskih fakultetah?

mlamat ::

Programiranje je najlažja stvar. Jaz sem imel probleme z matematiko, ker sem bolj butaste sorte, pa sem naredil računalniški faks.

Če imaš čas predelaj knjigo C programming language (Brian Kernighan and Dennis Ritchie), pa boš imel prednost pred 95% bodočimi sošolci. Samo dvomima da imaš v 4. letniku čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlamat ()

Vodnar123 ::

Hvala za odgovor. Bi se lahko kdo javil, ki ima izkusnje s prve roke iz Pedagoske fakultete?

Vodnar123 ::

Da ne odpiram nove teme... Kakšen pa je študij na FOV? Zanima me predvsem program Organizacija in management informacijskih sistemov(VS)? Bil bi vesel, če bi se javil nekdo, ki je dejansko obiskoval/ki dejansko obiskuje ta program... Hvala in lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466357999 (20191) nejc_nejc
»

programer ali kaj drugega?

Oddelek: Programiranje
244577 (2118) kloko
»

Gimnazija ali srednja računalniška

Oddelek: Šola
296548 (5534) urosz
»

Elektrotehniki vs Računalničarji

Oddelek: Loža
375059 (4455) Old-Death

Več podobnih tem