» »

kateri bios za DFI lanparty nf2 rev. B - BIOS?

kateri bios za DFI lanparty nf2 rev. B - BIOS?

PRST ::

Lep pozdrav. Če si bil (ali še si) ponosni lastnik omenjene mamaplate, me zanima, kateri BIOS si uporabljal oz. katerega mi priporočaš!
Hvala.

Zorro ::

Domnevam da imaš ploščo Lanparty Ultra B. Ja kateri bios uporabljati, je vprašanje na katerega ne boš dobil nikoli odgovora, saj se lahko isti bios povsem drugače obnaša od plate do plate (konfiguracije):\ . Predlagam ti, da si malo ogledaš DFI Forum. Jaz trenutno uporabljam Tmodov bios "11/24 with latest Silicon Image 5.0.52 SATA Bios", ki se nahaja na njegovem CD-ju. Na njem je še več drugih biosev, ki so zelo cenjeni med uporabniki te plate. Predvsem cenijo Hellfire-jeve biose, katere pa npr. moja plata sploh ne prebavlja.

PRST ::

Hvala za nasvet. Kako pa se kaj navija s tem biosom?

Jaffa ::

There is no right bios. There is only right bios for you.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Zorro ::

Na to ti težko odgovorim, ker moj sistem ni kaj preveč navijalski. Najbolje boš na jasnem, če sam stvar preizkusiš. Imam mobilca 2400+ :'(, ki je trenutno nastavljen na 200x11=2200 pri voltaži 1.7V in zadustuje več kot preveč vsem mojim potrebam. Deluje stabilno v OCCT in S&M testu. Temperatura pa ne pride pri maksimalni obremenitvi v poletnem času čez 45C. Najbolj všeč mi je pri tej plošči dvojni LAN, ki ga uporabljam za deljen internet.
Nimam SATA diska zato ne vem kako se kaj obnese bios s Silicon Image 5.0.52 SATA Biosem. Če sem prav razumel debato na DFI Forumu naj bi ta bios podpiral RAID 0, 1 in 10, dočim ostali biosi (vključno z originalnimi) podirajo le RAID 0 in 1.

p.s.: Jaffa ti je vse povedal v dveh stavkih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

t7ank ::

Oprostite zaradi obujanja stare teme.
Kupim to ali pa DFI NF2 Ultra Infinity plato, če jo kdo prodaja.
Kontakt: t7ank1@gmail.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DFI NF 4 & Twinmos Speed Premium novosti (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Navijanje
75843545 (19222) sirotka
»

DFI Ultra-D visanje voltaze

Oddelek: Navijanje
331958 (1472) AndrewSmith
»

Nestabilen sistem

Oddelek: Strojna oprema
131504 (1310) JamesBond
»

Kje in kdaj DFI NF3 939

Oddelek: Strojna oprema
341995 (1137) LittleDevil
»

Kateri bios za max. OC DFI Nf4 Ultra-D?

Oddelek: Navijanje
241665 (1138) Shark-357

Več podobnih tem