» »

6600GT problem!

6600GT problem!

mikko ::

Prvo sem imel 6600GT od WinFast, sedaj jo imam od Gigabyte.
Po določenem času se pojavijo artefakti v igrici (COD2) in potem čez kakšne pol minutke zmrzne PC.
Moram restartat..
Probal sem orig. driverje, potem od 3Dguru.com driverje...
Vedno isto. Mislim da se mi pregreva grafulja, sam kaj ko je stara 3 dni.
Je opcija, da bi bilo dobro PC formatirat in na novo winse naložit?
Pa da mogoče to potem izgine?

Tr0n ::

Si Winfast kaj navijal? Morda so ti ostale nastavitve za overclocking v registru. Nalozi zadnje ForceWare gonilnike in pozeni coolbits registry tweak (najdes na Guru3D), ki ti vkljuci ForceWare opcije za overclocking in poglej, kaksne imas vrednosti za Core in Memory.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

RC14 ::

poglej kakšne imaš temperature. Drugače pa jo nesi nazaj v trgovino , saj praviš da je stara komaj 3 dni.


Lp

skoki ::

Jst sm mel tut podobne probleme s Gigabytovo 6600GT, se je pregrevala pa rač mi je zmrzoval. Pol sm jo pa nesu nazaj pa čeprav so rekl da njim je delal bp sm zahtevu novo. S novo je pa zdej vse vredu, tko da ti priporočam da jo zamenjaš za drugo.

mikko ::

upam da bo res delalo...
kje pa pogledam na koliko stopinj dela grafična - temperaturo ?

mikko ::

3 ventilatorje sem usmeru v grafično,zdej dela.
v sredo nesem nazaj in bom zahteval novo.
definitivno se pregreva.

SkyNet ::

Jaz sem imel popolnoma isti problem sicer z Club3D kartico. Enostavno je zamrznila po določenem času ne glede na nastavitve. Nesi nazaj in naj ti jo zamenjajo.
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

TOP ::

Si pa res LOL ker si to zamenjal jaz sem tud samo obratno ker se mi je Gigabyte pregrevala 6600gt turbo

kuglvinkl ::

OČitno je slab kontakt med HSF in jedrom. Lahko sicer sam pogledaš in odpraviš napako, vendar, bi tudi jaz nesel zadevo nazaj. + kje si kupil?
Your focus determines your reallity

boštjan ::

sem že slišal oz. bral za primer,da se je ob menjavi grafe,le ta grela.ko pa je poba na novo winse naložo je blo pol vse ok.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

mikko ::

Kupil sem v JAE...
Sej meni je tudi čudno,zakaj bi se nova-nova grafulja tolk grela,da moram met 3 ventilatorje vanjo usmerjene..
Bom na novo naložil WINSE pa če ne bo bolje, šel nazaj v JAE.
Pri prejšnji je pa RAM crknil (Leadtek 6600GT), pa baje se rado zgodi to pri Leadteku.

OldSkul ::

Men so tud rami šli pri XfXu. Mah et grafične so za en q vredne.

a13misko ::

Jaz pa sem zadovoljen z svojo tako da je vse odvisno od sreče!

PrimozR ::

Jah men je pa FX5200 crknla, pa sem dobu nadomestno 9550 da sem prčaku 6600GT (doplačilo za garancijo FXa). Na začetku je tut računalni po randomu zmrzoval (v igrah sicer ZELO poredko, večinoma na desktopu) in je format pomagal.

mikko ::

sm formatiral PC,
pa če dam 3 ventilatorje stran, se v igrici še vedno pregreva...
z ventilatorji pa dela OK
naj nesem nazaj ali naj živim s tem?

RC14 ::

nesi nazaj, kaj čakaš. Če ti pod tremi ventilatorji dela normalno, brez njih pa ne, je tipičen dokaz da se pregreva. Menjaj.


Lp

igor0203 ::

Itak da menjaj. Bodi usaj vesel, da je nisi pri Mlacomu kupil... >:D
V J.A.E. ti jo bojo brez problemov menjal

Grill ::

Evo, tudi jaz imam čisto enak problem.

XFX 6600GT in po ca. 7 minutah COD2 zamrzne. Zelo sumim pregrevanje, po restartu je temp. kartice še kar okoli 60 stopinj. V ponedeljek jo nesem na servis in v emisiji so mi obljubili za ta čas nadomestno kartico.

Ker igram zelo zelo redko, je v bistvu sreča, da sem to opazil zdaj, saj mi enoletna garancija poteče čez 2 tedna.

Me pa zanima sledeče; kaj če na servisu ugotovijo, da s kartico ni nič narobe. Lahko vseeno zahtevam drugo?

boštjan ::

zahtevaš? NE.pač v tem primeru dobra volja prodajalca,če ti zamenja,samo pol ti garancije tud ne bo podaljšal
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Grill ::

Hvala za odgovor. Torej prodajalec lahko menja kartico, če le to želi?

Med tem sem preizkusil enako kartico od kolega, s to ni problemov in deluje vse bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grill ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadomestilo za 6600GT

Oddelek: Strojna oprema
392346 (1434) Husqvarna
»

Graphics card is not receiving sufficient power??

Oddelek: Pomoč in nasveti
332931 (1962) Kami
»

je to pokvarjena grafična?

Oddelek: Pomoč in nasveti
371354 (821) DrMrky
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421864 (1227) Mirč
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347329 (20831) AtaStrumf

Več podobnih tem