» »

Težave po neuspešnem navijanju.

Težave po neuspešnem navijanju.

pURan ::

ta forum ma reputation,da so gor ljudje,ki se spoznajo na racunalnike.jest bi zdejle nucal pomoc,mnenje tistih ljudi.predstavljajte si,da vidite n00ba,ki sedi za compom,ves blazen ker je dobil novo graficno (v bistvu ni glih bogvekaj - ATI 9550 od excaliburja,a vseeno bolje kot nic)...sedaj pa si predstavljajte da ma ta isti n00b gor na racunalniku program za overclockanje graficne.n00bu se zdi to kar fajn zadevca,ker stvari bolje delajo.a temu sledi zgodovinski (v bistvu kar malo debilni) zaplet zgodbe...n00b rece : sej je nova graficna,itak program samo testira in klikne na gumbek,da program se naprej podrkava in navija njegovo graficno."sej je nova" si rece"tok nesrece pa ja nima noben,da bi slo zo ze po tem,ko je comp samo 2 uri doma vse v .... " in nato premakne drsnik ZEEEELOOOO naprej (to da gumbka apply sploh ni blo je spregledal).n00bu se sesuje svet pred ocmi... zacelo je HUDO ribati,zacnejo se pojavlati ene klinceve crte,kocke,v bistvu KRNEKI,kar ne bi smelo bit na monitorju.v znaku obupa je nas heroj pritisnil tipko za reset compa.ko je prisel v winse,saj ne da je kaj hudicevo stekalo,kot npr ko mas racunalnik v safe modu...vse je delalo se PREKLETO dobro.nc ribal,oh ne....SAM TE PO.....E CRTE PA NA ZALOST NISO IZGINILE!!!! n00b je veckrat resetiral comp.a crte so ble se vedno tm...

a mi pol lohka kdo pove kako naj se ta uboga dusa resi? to da je debil si je ze sam dopovedal (in se temu primerno veckrat z glavo zaletel v zid),zato mu tega dejstva ne dajat pod nos...


sem nov na tem forumu,zato upam,da sem dal temo na ta prav konc... upam...

fahrenGONE ::

Hm.. Vem kako zgleda ta zadeva, ker je meni enkrat crknil ventilator in sem imel priliko videti te pizdarije. No pustimo lep jezik ob strani, pojdi v Safe mode in odstrani driverje in tisti program. Kaj v DOSu in morda kaksnem Linuxu tudi dela crte? Lahko da je problem samo z nastavitvami.

Lahko das windows gor na novo ali pa testiras s kaksnim Live Linux CD, na primer Damn Small ali Puppy ali pa Knoppix. Samo za test, da ni ravno DOS, ki tako ali tako ne pokaze dosti.

boštjan ::

poženi winse v safe mode,zaženi program za navijanje in odvij grafo,pa pol poročaj
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Shark-357 ::

Hmmmm si ti bil danes pri meni v servisu mogoče v trzinu?...ker tole mi je strašno znano...


drugače pa odstrani gonilnike in jih ponovno naloži to bi znalo odpraviti artefakte.

Zgodovina sprememb…

pURan ::

aja ta n00b je to delu na omega driverjih or something... na comp sedaj noce it pogledat (comp z netom je v drugi sobi) , ker ima kij za bejzbol prevec blizu...

OmegaBlue ::

Ker si nov samo opozorilo, naslov teme mora odražati njeno vsebino.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

pURan ::

jap tale s servisa sem jazst...

Shark-357 ::

hehe sem vedel da ti nebi smel pokazat kje se navija grafikulja :D drugače se ne sekirat če ne dela prines nazaj bomo zrihtal;)

Zgodovina sprememb…

pURan ::

YEEEEEE!!!!!!!! ITS ALIVE!!!!

hvala vsem za pomoc.
aja do kolk bi blo pa zdravo navit to graficno?


p.s. to shark:
ta 9550 dela bols k tist 9600.v bistvu orenk bols.W40K - high detajli,vse on,6 playerjev - 40 FPS povprecje WTF?! na medium je pa hudic steku!

Shark-357 ::

No sem vesel da si zadovoljen :D

pri navijanju grafe je tako navijaj postopoma in testiraj z 3DMark benchmarkom ki ga dobiš tu...

ko boš preveč navij gpu se pojavijo artefakti oz ti bo zmrznila slika potem resetiraj in spusti clock za 10mhz in to je to
ko boš preveč navil ram se prav tako začnejo kazat artefakti spet spustiš clock za kakih 10mhz in si zmagal

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SpyWare problemi | kako odpraviti.

Oddelek: Programska oprema
141681 (1020) strictom
»

Menjavi grafične(Vaš nasvet - Prosim)

Oddelek: Strojna oprema
101122 (952) AngelOfDeath
»

Postavitev FTP serverja in varnost

Oddelek: Omrežja in internet
162470 (2207) Jeebs
»

Predlogi za navijanje

Oddelek: Navijanje
71021 (859) NevarHere
»

Zmrzovanje računalnika po neuspešnem navijanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
6774 (681) Karaya 52

Več podobnih tem