» »

Opera - ne dela tko kot hočem

Opera - ne dela tko kot hočem

Tutankhamun ::

No js bi rd pršu na opero, iz ognjene lisičke, ampak mam ene probleme.
- ne zapomni si gesl pa uporabniških imen. Slo tech je mal obarvan oranžn (moja tema ) mal pa črn 8-O. Pol učasih kr ni une rdeče črte do kje sm kšno temo prebrl, u liskički vedno je.

-Potem si mi v text boxih ne zapomne kaj sm že tipku, recimo mam na klapi kamor morem skos upisvt na nov cifro, pr lisički sam napišem prvo številko pa mi ponud tiste ki sm jih že zapisu pa da imajo isto začetno številko.

-Pa če dam shrani geslo, za cel srvr, a ne pomen to, da kamor kol prtisnem da povsod vela ta geslo ;((


Če lahk kdo kej pomaga, če je kej v nastavitvah, drgač bom mogu ustat na lisički :'(
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

mkonci ::

En simpel odgovor se skriva v tvojem prvem stavku, pejt nazaj k vroči lisički:D
Drgač, pa ti ne znam pomagat, jst sem opro naložu, in jo tud po 5 min odložu>:D

sherman ::

@Tutankhamun

-Poglej če imaš pri Preferences->Wand obkljukano "Let the Wand remember passwords". No, če je ko enkrat geslo vpišeš na eni strani in daš da ti ga shrani drugič ko prideš na stran samo pritisneš Ctrl + Enter(ali pa poiščeš nekje Wand gumb) in bi moglo samo zapolnit.:\

-Za texboxe. Opera sama po sebi ne zapolni. Probej s tem se malo igrat.

Tutankhamun ::

ja sej si zapomn gesla pa to, učas pa ne. Ma na slo-teku največkrat vidm, da ma povhn problemov tale operca. Tko da ni še zrela za mene, škoda.

Bo očitno lisička še neki časa kraljevala kot brskalnik pr men :D
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

darkolord ::

"da ma povhn problemov tale operca"

na primer?

Tutankhamun ::

a jih nism dost naštel.

Text boxi si ne zapomnjo kaj sm pisov v preteklosti, to me res mot ;(( to še IE dela.

Neki passwordi pa uporabniška imena ne delajo, učasih se mu neki strga.

Na slo-techu imam oranžno barvo, ampak ko se prjavm je oranžn samo zgori ostalo je črne barve. Morem prtisnt refresh da se mi obarva use v oranžn.

Ne vem kam se učasih zgubi tista rdeča črta, do kam sm prebrl, morem opero do konca zapret, da to črto spet vidm 8-O.

Če se da tole rešt bi ostal na operi drgač pa ne.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

darkolord ::

Text boxi si ne zapomnjo kaj sm pisov v preteklosti, to me res mot to še IE dela.

Ja, zaradi varnosti. Uporabi UserJS.

Neki passwordi pa uporabniška imena ne delajo, učasih se mu neki strga.

Na kateri strani? Strga? Meni vedno deluje.

Na slo-techu imam oranžno barvo, ampak ko se prjavm je oranžn samo zgori ostalo je črne barve. Morem prtisnt refresh da se mi obarva use v oranžn.

To je problem na strani. Črta pa meni vedno deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Tutankhamun ::

Na slo-techu mu zamede. Hoče da spet upišem password, sam ctrl+enter ne dela, morem ročno upisvt, pol si pa spet še en password zapomn, kr neki.

Kaj pa je to UserJS?
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

darkolord ::

Pejdi v nastavitve od Magic Wand pa zbriši vsa gesla od Slo-techa. Potem pa dodaj še enkrat. Če se namreč enkrat zmotiš, ti pač doda še eno geslo notri...

Google -> UserJS. Manjši koščki kode v javascriptu ki ti izboljšajo funkcionalnost


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 4 bo izšel prihodnji mesec

Oddelek: Novice / Brskalniki
307976 (5515) filip007
»

Mozilla Firefox problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81436 (1007) Tashaa
»

Opera po novem brez oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
768339 (6190) kriko1
»

Darilo ob desetletnici Opere (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11313049 (9383) ender
»

Mozilla Firefox 0.8

Oddelek: Programska oprema
261681 (1099) MasterMind

Več podobnih tem