» »

kako dodati svoje ozadje sliki?

kako dodati svoje ozadje sliki?

Doman ::

Sliki bi rad spremenil ozadje vendar nimam nobene ideje kako to storiti. Seveda bi to naredil v photoshopu8-).
Ozadje, kot navadno črno, rumeno.... bi že znal dati, jaz pa bi rad dal za ozadje neko sliko.

#000000 ::

Ozadje slike česa, bi ti spremenu ? slike kot slike al bi dal za ozadje spletne strani neko sliko. ??

BladE_ ::

Akcija - Reakcija

Doman ::

Sliki, bi rad dodal moje ozadje. Primer ene take slike:

McNato ::

Ena trotlziher varianta:
Klikni z levim miškinim gumbom na sliko in izberi "Set as Background" - će uporabljaš IE.

alum ::

Ce bi rad belo ozadje zamenjal s svojim, pac sparsas vse razen ozadja, nato pa to prilepis svojemu ozadju.

Za parsanje pa uporabis Marquee tool v Photoshopu.

Doman ::

Da bi sparsal celotno sliko? Sej sparsa v kvadratih/pravokotnikih kolikor je meni znano.

@McNato
Očitno se nisva razumela;)jaz bi rad, tako kot je že wakum rekel, belo ozadje zamenjal z svojim.

alum ::

ja druge moznosti res ne vidim. edino ce mas vsak del slike shranjen v svojem layerju. potem pac layer z backgroundom zamenjaj s svojim backgroundom.

druge moznosti res ne vidim. ti mores racunalniku povedat kaj je background oz. kaj ni background. in to je to.

Doman ::

Kaj pa kakšna fora z want tool? Ker tako znam naredit npr. črno ozadje... bi lahko tam kjer je barvna tabela vstavil nekako svoje ozadje?:D

#000000 ::

:lol:

Kva bi ti sploh rad naredu al tole


al tole


al kej druzga ??

Doman ::

Tisto drugo:D

#000000 ::

In kaj je to ? Sory sm mrbit smotan sam res ne zastopim kaj te zanima. ?

jurre ::

jao, ce jaz zastopim hoce tako, kot si naredil na drugi sliki. Dodat en ozadje (ki ni samo ene barve), da ne bo tista bela zadaj...?!:D

#000000 ::

Ja sej zgleda sem smotan, ampak se da njegovo vprašanje razumet na ene 10 če ne več načinov. sej če pogledaš McNato-v odgovor se to jasno vidi.

Uglavnem, magic wand tool al pa Polygonal lasso tool, lahko tud magnetic lasso tool, in izbereš kar pač misliš da ne rabiš pol pa Edit / clear v drugi layer ki mora valjda bit pod osnovno sliko pa daš svoje ozadje in to je to, se pa da ta zadeva narest na kr nekaj načinov tko da ta je čist osnovni.

Je pa odgovor že nekdo napisal wand tool

al bi mogoče video tutorial, al bo šlo LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako v Photoshopu sliki izbrisati ozadje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
103655 (3523) black ice
»

Photoshop ... predelava logotipa

Oddelek: Programska oprema
81050 (944) Ciklamen
»

photoshop cs in zamenjanje ozadje slike

Oddelek: Zvok in slika
72127 (2043) sloyoyo
»

Photoshop - layerji

Oddelek: Programska oprema
402013 (1695) #000000
»

photoshop problem

Oddelek: Zvok in slika
6967 (887) ali3n

Več podobnih tem