» »

ZM-WB3 na dfi lanparty

ZM-WB3 na dfi lanparty

Spodletela ::

Imam mičkene probleme... nabavil sem zalmanov vodni blok in naknadno naletel na "nekompartibilnost" z lanparty nf4 boardi, sicer imam dfi lanparty nf3, ma me vseeno malo skrbi. Problem naj bi bil nosilec za hladilnik pri boardu, vendar koliko sem si lahko ogledal mi kvecemu prispara montiranje nosilca ki je zraven vodnega bloka. Kolikor sem gledal plato je nosilec za hladilnik "konkreten" Slika plate, samo ne vem kako je z "šraufi" zadaj...

Se komu sanja kaj je problem (in kako ga zaobiti) ali pa ima pri roki plato pa bi jo bil pripravljen slikat od zadaj, da vidim ali lahko "ojacitev" za plato namontiram gor kar taksno kot je na obstojece šraufe ali bo treba kaj popravljat, morda celo :'( prodati vodni blok...

KrCbelca ::

glej. imam DFI nF4 Ultra-D in zalmanov reserator ( ZM-WB3 je notr ja) in mam to čist brez blema. Za zadnjo ploščico lohk oporabš obstoječo, sprednji del pa odšraufaš stran in namesti š tista dva nosilca, ksi dobiu zravn bloka (v navodila poglej kera sta taprava)

kokr vidm tud nf3 ma isti nosilc za hladilnjak, tko d neb smel bit problemov, za nakompaktibilnost pa še nism slišu

Uglavnm, nwem ka te mot, jest mam to plato in ta vodn blok, in sm namontirau brez problemov in mi deluje kokr je treba
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KrCbelca ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri Nakupu Vodnega Hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231899 (1521) yeti
»

Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
38219401 (9942) mzidy
»

Blok za GF6800 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1157646 (5103) bajker
»

Vprašanje glede DFI lanparty in vodnega bloka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101111 (917) 5pellfire
»

Katero plato za AMD

Oddelek: Kaj kupiti
151133 (820) Klemenn

Več podobnih tem