» »

En problem z Explorerjem - 99% proca ce odprem eno mapo

En problem z Explorerjem - 99% proca ce odprem eno mapo

Goldee ::

Torej problem je sledeci: na C: disku imam mapo z imenom "download" :) V njej se nahaja tudi podmapa od Emule. Problem pa je sledeci - vedno, ko odprem to mapo (c:\download\emule) in hocem kaj iz nje skopirati (no, pa tudi ce jo samo odprem) se mi explorer obesi, ter zacne kuriti 99% procesorja, ter vedno vec rama. Edino kar lahko storim takrat je da zaprem mapo, alt+ctrl+del, ter killanje procesa. Nato proces ponovno zazenem in vse dela normalno. Sumim, da je v tej mapi kak korupted fajl ali kaj podobnega, vendar so vsi fajli ok, sistem pa je cist spyware-a in podobne navlake, pa tudi virusov ni. Torej, ce ima kdo kako idejo, kaj bi lahko bilo na plan z njo, ker imam v tej mapi 40GB stvari, ki jih morem urediti, vendar tako ne morem delat.
Aja pa se to, ko sem sistem formatiral ni nic pomagalo, se vedno se mi Explorer obesa.
Hvala za pomoc!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

ToniT ::

Probaj odpreti mapo s total commanderjem (www.ghisler.com).

Goldee ::

Okej hvala. Problem resen. No, saj bi lahk sam pomislu na to :\ . Sam zakaj pa u winsih ne morem odpret? To bi tud rad odpravu.

Hvala za pomoc.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

TRIROG ::

recimo da se ti explorer obesi ker ma not pouhn filmov pa gre on k je tko pametn za vsakega posebi gledat FPS, Kbit, Velikost, DOlzino, proizvajalca,m izvajalca .............

pa se mla zavlece ... probej si tm dat stran une medijske fore k jih ma explorer kot opcijo ce si v detail nacinu...

Goldee ::

Ne saj nimam omogocenih thumbnailsov, ampak sam seznam. In nimam tolk filmov, mogoce 5. Potem bi mi isto naredilo v mapi filmi, kjer mam mal vec filmov...
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Highlag ::

Ponavadi se predvsem zalomi, če avi datoteke niso kompletne ali poškodovane. Takrat ima explorer probleme.
Pač ne odpiraj mape. Če se ti zdi čakanje predolgo ga lahko v takmanagerju tudi ubiješ in ponovno zaženeš pa je :D
Never trust a computer you can't throw out a window

Goldee ::

Edino kar lahko storim takrat je da zaprem mapo, alt+ctrl+del, ter killanje procesa. Nato proces ponovno zazenem in vse dela normalno.
To itak nardim, sam problem je, da dokler sem v tej mapi se mi explorer obesa. Vsi fajli pa so kompletni, ker za incomplete fajle mam posebej mapo. In kak naj nebi odpiral te mape? :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla firefox..rabim pomoč

Oddelek: Operacijski sistemi
361063 (920) BorutK-73
»

Virusi in druga svinarija

Oddelek: Pomoč in nasveti
324096 (3022) grofsi
»

Sesuvanje explorerja

Oddelek: Operacijski sistemi
51323 (1089) mitkos
»

Programi v ozadju

Oddelek: Programska oprema
71254 (1173) mali tapravi
»

This means WAR! Windows Commander vs. Windows Explorer

Oddelek: Programska oprema
412155 (1620) TheHijacker

Več podobnih tem