» »

Programi v ozadju

Programi v ozadju

Storm ::

Vedno ko zalaufam BS Player se mi v ozadju zalaufa en program sicer piše explorer.exe, ki mi vzame 98% procesorja in 110.000kb. Sem reinstaliral najnovejšo verzijo in dodal zadnji ffdshow pa nič ne pomaga.

Help!

p.s. Pa ne vem kako se spremeni tu v forumu skupino, kamor danm temo, zato admin plz prestavi v ustrezno izbo!

[prestavljeno -OwcA]
Markec The Great
  • spremenilo: OwcA ()

MAC.H ::

Potem pa ugasni ta proces. Če vse deluje OK, potem ti morajo z namizja izginiti vse ikone in ukazna vrstica. Če ponovno poženeš explorer.exe, se pa vse pokaže nazaj.

LP
MAC.H

Myth ::

kaj pa sistem kakšen imaš? :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Storm ::

Če ugasnem explorer.exe mi res vse zgine z namizja, ampak potem ne morem ničesar več narediti, zagnati, lahko samo še resetiram, start gumb se ne zažene, nič, le še z alt-tab lahko preklapljam med odprtimi programi. Kako na zalaufam explorer.exe še 1x?

Imam WinXp na 2800 AMD 512 Mb rama, itd.
Markec The Great

Myth ::

Upravitelj opravil dobiš da sočasno stisneš CTRL-ALT-DEL . No, tam imaš aplikacije. Spodaj pa novo opravilo. Explorer.exe pa najdeš v C(pogon) :\Windows\!
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

OwcA ::

Ni se niti treba ubadati s potjo, ker po sistemskih mapah vedno išče, ko ne najde v trenutni.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Storm ::

Thanx sem uredil. Sicer mi ni jasno zakaj mi explorer.exe začne nenadzorovano požirati procesor, ampak za1x sem zadovljen, da lahko na hitro stanje vrnem v normal.
Markec The Great

mali tapravi ::

Da ni kak fake movie??
Pa lep dan še naprej....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeŽava z ikonami na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
132088 (1965) k4vz0024
»

Namizje Zmrzne, Miška Dela

Oddelek: Strojna oprema
121257 (1011) j0sh
»

težave z win xp-obnovitev sistema nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
51158 (1114) zan126
»

explorer.exe proces- nastavitve

Oddelek: Operacijski sistemi
81448 (1298) veteran
»

winxp sp2 - samo admin se lahko logira

Oddelek: Operacijski sistemi
131471 (1296) alesrosina

Več podobnih tem