» »

Sesuvanje explorerja

Sesuvanje explorerja

Goldee ::

LP!
Zanima me zakaj se mi explorer sesuje, ko dam desni klik na kakšen file recimo, da bi pogledal lastnosti? Najprej dobim obvestilo, da se mi je sesul explorer, potem pa še obvestilo, da se je tudi Dr. Watson obesil (tega sem sedaj izključil). Vendar se to pojavlja samo pri .avi, .mp3 in podobnih vrstah datotek! A bi se komu sanjalo, zakaj pride do tega? Res je nadležno in bi rad problem čimprej odpravil! Mimogrede, sistem je čist, brez virusov, trojancev in podobne navlake.

gm80 ::

Meni se to dogaja samo z .avi fajli, samo ne z vsemi.
Pomoje ma problem z predogledom.
Če preklopiš na clasic view (skriješ to okno na levi strani) se ne sesuva več.

Razloga ne vem, bi ga pa tudi jaz rad vedel.

Goldee ::

Ne, js mam vedno nastavljeno na seznam, kot vrsto pogleda. Vendar, ko dam desni klik na bilokateri file, sistem zariba in pokaže se tisti glupi send/dont send. Dejte prosm svetovat, ker bi rad odpravu problem čimprej, ne da se mi pa ravno formatirat, kar bi bla sicer še najhitrejša rešitev. 8-) Useeno kak predlog?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goldee ()

gm80 ::

Nism mislu vrsto pogleda.
Odpri explorer pa odpri orodja/možnosti mape pol pa prestavi opravila na 'Uporabi klasične mape programa windows'.
Zgine okno na levi strani kjer imaš bljižnice, lastnosti,...

butec ::

možna varianta
kodeki...
explorer ne zna prebrat datoteke in se zapere

mitkos ::

Jst imam podobne težave. Sistem je naložen na novo in sicer XP SP3 in slovenski dodatek. Sesuje mi proces explorer.exe izginejo vse ikonce na namizju in baje tudi v nadzorni plošči. To se je zgodilo, ko sem želel ustvariti povezavo za adsl. Ko preko Ctrl+Ald+Delete ponovno poženem proces explorer.exe se mi le ta čez nekaj časa ponovno sesuje. Kaj bi lahko bil vzrok?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows explorer sesuvanje

Oddelek: Operacijski sistemi
392040 (1642) mtosev
»

Deletanje poškodovanega fileta z 0 bytes

Oddelek: Pomoč in nasveti
13854 (723) fosil
»

drwatson32.exe proces - 30x hkrati

Oddelek: Operacijski sistemi
9986 (986) Goldee
»

brisanje mape???

Oddelek: Pomoč in nasveti
71240 (1123) Matev
»

Ukaz, ki bi naenkrat odprl dva programa in ustavil en proces?

Oddelek: Programiranje
101106 (987) G@MER

Več podobnih tem