» »

Dream Theater, 19.10 - a gre kdo?

Dream Theater, 19.10 - a gre kdo?

Goldee ::

Njihov nastop bo prinesel veliko tradicionalnega Dream Theater stila skupaj z raznolikimi stili, ki plujejo po možganih neustavljive peterice, saj so se tokrat usmerili v izziv ustvarjanja krajših kompozicij. Tokratni izziv jim je bil ustvariti kratke, intenzivne in efektivne komade, saj so se s formulo dolgih in zapletenih mojstrovin izkazali že zdavnaj. Napovedujemo nepopisni dogodek, ki bo zaznamoval Ljubljano z precizno heavy metalsko močjo, delikatno melodiko in briljantnim muziciranjem.

Tocn tko. Jaz sem ze tam. A gre se kdo od vas? Ce ste privrzenci take glasbe tega ne smete zamuditi, pa kaj bi vam js govoru, sej itak sami to veste ;) . :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

Backup22 ::

Itaq da grem! Končno so spet v Sloveniji! 8-O
//

Soon ::

SEVEDA

Novo plato že 1 mesec poslušam v avtu
Upam, da bodo pustili fotoaparate

Lp
Miran

Sycroft ::

tudi jaz grem. mi je zal za prejsnje njihove nastope v sloveniji, zato tega ne smem zamudit:) sem pa ze bil na jihovih koncertih tko da itak vem da bo majka... se vidimo tam

Soon ::

Meni je bilo suuuuuuper
Po prvem komadu sem se preselil zaradi slabega zvoka iz tribun pred oder.
Tam je bil zvok boljši.
Ima kdo slike iz koncerta ??'

Lp
Miran

Sycroft ::

moram rect da zvok na tribunah res ni bil najboljsi vendar vseeno. nepozabna izkusnja:) sploh za fane. meni osebno je bil to najboljsi njihov koncert na katerem sem bil (od 3h >:D ) je pa res da po prvi pavzi so zvok zrihtal in se je zadaj levo zelo dobro slisalo, jaz bom dal slikce gor od kolega pa kratke filmcke.. bom objavil link... dajte se ostali

pa lp

Goldee ::

Res je blo uredu!! Bil sem sicer na desni tribuni (tam kjer je folk stal) in se je dobro slisalo. Edin kar sem pogresal je bil komad "You not me" :(. Ampak nevermind, so zaspilali pa ostale hite. Smesn se mi je zdelo, k je bil Petrucci oblecen kot neki raver, s tistimi trakovi :)). Spilal so dost dolgo in obcinstvo je delalo vzdusje, tudi ce ni bla lih polna dvorana. Tko da - bombasticno. Aja pa mogoc bi lahk mal vec z obcinstvom komuniciral. :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

CerroP ::

Dobr je blo ja :D

filmčk (okol 25M)

Sycroft ::

supr tole, a ma se kdo kej:)? jaz se vedno nisem dobil od prjatla zadev:(

triple_x ::

Evo tu je nekaj slik...pa en kratek filmčk... 24...h
A še ma kdo kej več slik??
Matejcek

glasbenik ::

ej,a je možno,da bi si lohk jst ta filmčk zdownloadav? Al pa de ga bi dobil na nek način!
lp :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iron Maiden - The Book of Souls

Oddelek: Sedem umetnosti
284756 (3906) Nikec3
»

EMA 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6713209 (11350) Spc
»

Koncert Rammsteinov v hali Tivoli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10624153 (21582) Tear_DR0P
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
947081 (5174) JXS
»

Vtisi po Siddhartinem koncertu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796816 (4797) zile

Več podobnih tem