» »

Izpit za avto

Izpit za avto

tx-z ::

Zanima me, če kdo ve kko je s tem:
trenutno mam 17let(18 bom 30.6.2006), pa me zanima če grem jst zdj delat izpit za avto pa ga nardim pred 18im letom. A se bom mogu do 18ga leta vozt s spremstvom al bom mogu pr 18ih še 1x it delat izpit da bom lahk sam vozu?
Pol pa kaj je sploh s tem novim zakonom(min. 50ur vožnje), kdaj bo začeu veljat, pa če je še kej?..recmo če začne 1.1.2006 veljat(ne vem), pa da grem zj delat a bom useen rabu met 50 ur al po starm?:\
tx-z

OmegaBlue ::

Hm kako to zdaj velja nevem, ko sem jaz delal izpit nisi mogel na izpitno vožnjo pred 18. letom. Če je zakon za 16. let že v veljavi nevem :/
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

monster-x ::

Nekaj sem slišal pred kratkim, da pred 18. letom ne morš delat teorije CPP (tiste ta druge) in društvenega izpita. Mogoče bi bilo najbolje, če bi v kaki avtošoli vprašal. Pa seveda poročaj, če kaj izveš. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Sami ::

Če je zakon za 16. let že v veljavi nevem :/

Tale zakon še ni v veljavi.

Nekaj sem slišal pred kratkim, da pred 18. letom ne morš delat teorije CPP (tiste ta druge) in društvenega izpita.

CPP v avtošoli lahko narediš pred 18. letom, tudi voziš lahko. Glavni CPP (no Roški) in pa glavno vožnjo pa lahko odpelješ samo pod pogojem, da si polnoleten. Vsaj tako so meni rekli v avtošoli pred dvemi tedni, ko sem naredil CPP pri njih, vozit bom začel pa 1 mesec pred 18. letom in se bo glih izšlo.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

marnit ::

Mogoče kdo ve kdaj začne ta stari zakon veljati in če sem sedaj star 17 let ali boš še lahko delal po starem zakonu?

Baje bo cpp od decembra trajal 40 ur in ne 15. Kdo ve kaj o tem?

Sami ::

Baje bo cpp od decembra trajal 40 ur in ne 15. Kdo ve kaj o tem?

Tako je, po novem letu bodo predavanja za CPP trajala 40h, splača se ga narediti prej, če je le možno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

tx-z ::

kko je pa z urami vožnje, preden greš lahko delat izpit?
tx-z

Nejc Pintar ::

kdaj lahko začneš delati cpp?
Lahko je biti prvi, če si edini!

tx-z ::

navadn cpp mislm da po 16m letu al tut že prej....un glavn na roški pa iz teh odgovorv sklepam da po 18m
tx-z

BigWhale ::

> Tako je, po novem letu bodo predavanja za CPP trajala 40h,
> splača se ga narediti prej, če je le možno.

Zakaj, a zato, da te manj naucijo? ;>

mainman ::

To nima nič s tem, da te manj ali več naučijo. Nov zakon je čisto ožemanje ljudstva.

Sami ::

To nima nič s tem, da te manj ali več naučijo. Nov zakon je čisto ožemanje ljudstva.

Se strinjam, še za CPP bo treba odšteti 35k...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

BigWhale ::

No, ce eno stvar poslusas 40 ur namesto 15, potem je precej vec moznosti, da si kaj zapomnis.

Na koncu pa itak vsak rece 'ej stari a mas pole za skopirat?'

;)

tx-z ::

mi mamo samo 9ur cppja8-O oz. 12šolskih:\
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

tx-z ::

Na koncu pa itak vsak rece 'ej stari a mas pole za skopirat?'
kaj si pa s tem mislu povedat?:\
tx-z

M323SBA ::

CPP po novem stane 35k tolarjev? Ko sem jaz delal, je bila izpitna vožnja 6k (vred s prispevkom za poligon), pole pa nekje 3k, ali nekaj podobnega. Vse, kar je ostalo, so bile še samo ure, ki si jih pač plačal glede na tarifo.

Jaz sem imel celo samo 14 ur vožnje, ostale mi je inštruktor pripisal, in to je bilo to. V dveh tednih je bil izpit končan.

V-i-p ::

a koncu pa itak vsak rece 'ej stari a mas pole za skopirat?'
kaj si pa s tem mislu povedat?

Po mojem je hotu povedat, da kakorkoli zadevo obrneš, itak se pri polah večina šverca. Jst se pri polah začuda pa res nisem, učil sem se kot idiot, tok strah me je blo, da pogrnem... :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Sami ::

mi mamo samo 9ur cppja8-O oz. 12šolskih:\

Hvala enako.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Doman ::

Greš lahko 2.5 leti prej delat CPP ? :D

BigWhale ::

> Jaz sem imel celo samo 14 ur vožnje, ostale mi je inštruktor
> pripisal, in to je bilo to. V dveh tednih je bil izpit končan.

No saj, zaradi taksnih primerov pa potem izvajajo varnostne ukrepe. Imeti avto pod kontrolo, torej znat vozit ali pa znat vozit in hkrati upostevati se CPP sta dve razlicni stvari.

:)

teedy ::

lahko greš zdej delat izpit pa ga šele pr 18-ih lohk dvignš,do takrat pa ne smeš vozt.

seamaster ::

Da ne bo preveč ugibanj;

avtosole.com

LPG

steev ::

Mene prov zanima kuko je s tem CPP-jem. Če ga nardiš pr 17 (str sm mau mn), a ti vela pol en let pa še mau? ker 15h in 40h je pa zlo velka razlika. :\ :\
:|

teedy ::

cpp ti vela eno leto

tx-z ::

CPP & PP veljata za vedno;
vožnjo z 16imi leti al 17imi da dobiš izpit in vozš z mentorjm(k ma 7let+ izpit) začne velat leta 2007.....zdej lahko greš delat cpp in pp pač nvem..k si 15 al 16star....in pol k si 17.5 lahko začneš vozt, na cpp na roški pa glavno vožno se pa lahk prjavš točn in nč prej kt si star 18let....pa pol še čakaš da greš delat cpp itd....tko da najprej k lahk maš izpit je k si star ene 18let pa 2-4tedne

dons sm naredu cpp, pp prejšn tedn....enkrat aprila pa vozt;)
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit pri 16-tih

Oddelek: Loža
183443 (2315) Ice-Heki
»

ponovno opravljanje izpita - CPP?

Oddelek: Loža
174224 (3751) blackbfm
»

Izpit za avto.

Oddelek: Loža
274251 (2598) Saladin
»

Izpit za avto, nov zakon (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5727751 (26849) blue96
»

Izpit za avtek

Oddelek: Loža
232505 (1979) orkan

Več podobnih tem