» »

Tujek v pici

Tujek v pici

Simko ::

Kaj nardite, če najdete takšen dobro skrit, oster delček kovine v pici, ki si jo naročite na dom? :O

Slika 1
Slika 2
Slika 3
Slika 4

Mediator ::

me res zanima v kteri piceriji je blo to, ker skor vsak dan naročujem...

#000000 ::

Ja kaj ponavad folk ne naredi nič. Lahko jih tožiš, kako to narest ne vem, ampak mislim da bi mogu za kej tazga inšpekcijo poklicat, zdej če boš klicu v picerijo in povedu kaj in kako, si si naredu medvedjo uslugo, ker bodo do prihoda inšpekcije vse popucal, vsekakor pa moraš neki ukrent glede teka (tujka = orank komad železja) LP

cojss ::

Kolikor se poznam, bi zagotovo začel kar koli pojem preverjati z detektorjem kovin. To je pa hudo. Edino kar ti preostane je res inšpekcija, ampak kakeršen koli uspeh je pomojem vprašljiv, ker je to najbrž bolj kot ne naključna stvar.

R33D3M33R ::

Zagotovo ukreni kaj. Kaj bi se šele zgodilo, če bi to ponesreči pogoltnil - lahko bi celo umrl ali pa celo življenje nosil posledice 8-O
Predmet izgleda precej nevaren.
Pa povej pri kateri piceriji se je to dogodilo.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Bato|\| ::

Amm... pomoje bi blo najbol da bi poklicu nazaj od koder si jo naročil, pa pač povedu.Lahko da se je pri mešalcu za testo kaj odlomilo, pač lahko bi jih poklicu pa opozporu na to kar si dobu v pici :| .Mogoče bi še eno dobu ;) no sam uglavnem da preverjo da ni še kej podobnega v testu, al ker kol si ti to že najdu .

Azrael ::

Mislim, da je še najbolje da pokličes to picerijo in na kulturen način poveš, da nisi naročil teh dodatkov.

Če so resni, boš dobil opravičilo in še kakšno free pico, če pa se bodo izvijali z raznimi izgovori, pa jih kar naredi lepo reklamo in ne kupuj več pri njih.
Nekoč je bil Slo-tech.

Jeebs ::

Pokličeš nazaj, pa zahtevaš novo pizzo. Mislm, da bi bil pol šofer hitr nazaj, če se ne lotiš pizze glih čez kake pol ure. Drgač pa sm sam enkrat najdu v testu od pizze dobesedno zajeten kos krožnika za pizze. Sicer nekaj let nazaj, ampak to nima veze. Takrat sem bil tako butast, da nisem šel reklamirat, sam sem si pa ob tisti pizzi dejansko skor zobe polomu. ;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Simko ::

Za reklamacijo sem prepozen. Tudi sam sem si skoraj polomil zobe oz. se porezal, saj sem to stvar imel v ustih. Bila je pod nadevom, morda celo v testu, ne vem. Predstavljajte si otroka, ki ves vesel vgrizne v tisti kos pice...not good.

Picerija je pa ena manjša lokalna v MB...

Zelo sem jezen, ker ne vem, del česa bi naj bil ta košček. Samo upam,da je del embalaže od hrane. Kakšna pločevinka mogoče.

#000000 ::

Ja to da ti bodo skor 100% novo pico zastonj pripeljali je najmanj kar lahko naredijo, (mogoče bo lahko tud kak popust dobu za v bodoče) :D
Ker sigurno je od nekje padlo tole noter, mogoče so imel servis na mešalcu za testo, kaj veš. Tko da ti jih poklič in povej kaj se ti je naredlo, nima veze če je blo že par ur nazaj, pokaž magari tole temo he he. Drugač pa sem jest imel v mislih 'da jih ne obveščaš' samo v primeru če jih misliš tožit al pa kako inšpekcijo poslat. LP

cekr ::

S tem bi se lahko še zelo porezal. Verjetno je del pločevinke.

Nekoč sem kupil 5kg moke in v vrečki se je nahajal na pol pokajen čik.;((

Ko jem kje zunaj, se skoraj vedno vprašam, če ni kdo pljunil v hrano. Tega nikoli ne veš.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Hendrix ::

Pred leti sem dobil pico, ki jo je nekdo odgriznil.

Poklical sem takoj, povedal številko računa in ime prodajalca (na računu), dobil opravičilo, drugo pico plus darilo...:D

BigWhale ::

Ce bi se to meni zgodilo bi najprej napisal post na slo-tech.

;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera zmrznjena pica? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12531405 (17578) joze67
»

FPSji in refresh rate

Oddelek: Igre
444296 (2602) gumby
»

msn messenger

Oddelek: Programska oprema
372876 (1779) teedy
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122187 (2066) Mac Gyver
»

Zakaj se Slovenija čez čas zmanjšuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
807195 (4937) MadMicka

Več podobnih tem