» »

Izpit za avto.

Izpit za avto.

Neo12 ::

Mene zanima ali kdo ve koliko stane izpit za avto.

Microsoft ::

~200kSIT.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Neo12 ::

koliko te lahko stane največ

OrkAA ::

Če si štor, potem neomejeno.

madmitch ::

Če si štor, potem neomejeno.

Ja, v tem primeru to res postane problem človeštva, vsaj tistega, ki takega sreča na cesti.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Neo12 ::

Torej bi 200k moralo zadoščat.

McHusch ::

Da se priti skozi tudi z (recimo) ~150k, če vse narediš v prvem in ne nabiješ ravno nevemkoliko ur. Je pa odvisno tudi od tega, če že imaš prvo pomoč, društveni CPP, zdravniško spričevalo etc. Vse te stvari stanejo.

muzičar ::

Pa malo glej po avtošolah ker imajo nekje ponudbe tudi da je prva pomoč in CPP (vključno s predavanji) zastonj. Pozoren bodi na ceno ure ker nekateri zelo lepo goljufajo.

Zeberdee ::

evo kako delam jaz
cpp= 3000 SIT
prva pomoč= 12000 SIT
zdravniški= ~7000 SIT
občinski= 7500 SIT
Vožnja = ~ 90000 SIT
okoli 120 k

marnit ::

Zeberdee: v kateri AŠ pa to delaš?

Zeberdee ::

B&B. S tem, da sem izvajal PP preko A Humar, ki je neke mutne poslove izposlovala. CPP sem delal pri B&B.

Neo12 ::

Ampak jaz nimam narejenega še ničesar. Koliko časa pa ti izpi vzame ?

ShowDown ::

Jaz sem prišel skozi z 130k SIT. Izpit pa mam malo več kot teden. :)

Trubadur ::

prasci:P

Jest grem pa šele zdej vozt :)
Berite Thomasa!

monster-x ::

Neo12, odvisno. Lahko ti vzame nekaj mesecev, lahko pa ga v kakem mesecu narediš. Odvisno je tudi od tega, kaj vse imaš narejeno že. Recimo tečaj CPP ti vzame kak teden, tečaj prve pomoči dan ali dva, potem moraš še na izpit iz prve pomoči, ki ga delaš, ko pač dobiš termin. Potem pač voziš toliko časa, da se tebi in inštruktorju zdi, da greš lahko na društveni izpit (to je lahko manj kot 20 ur, lahko pa tudi neomejeno). Ko narediš društvenega, se lahko prijaviš na glavno vožnjo (če si seveda že opravil tudi CPP na izpitnem centru (ja, dvakrat je treba delat)). Potem pa samo še čakaš na datum glavne vožnje. Tako nekako gre to.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

stromar ::

Dve leti nazaj sem dal 135k za vse povezano z izpitom (prva pomoč, pregled, izdaja izpita...)

Lp

Oxford ::

Zo izpit sem zapravil nekje okoli 28.000 SiT. 8-)


Sliši se malo ... toda 14 leta nazaj je bilo po moje to enako kot danes 150.000 SiT.

stealth ::

Good old days...

Sami ::

Za vse skupaj sem zapravil približno 90k sit pa sem pred glavno vožnjo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

betaX ::

Kot prvo se je dobr pozanimat, pri kateri avtošoli lahko čim hitreje opraviš izpit.

chucki ::

Pa pomembno je da imas vredu instruktorja,da te nauci kej ,ne pa da bos po koncanem izpitu ogrozu druge na cesti. :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

SkIDiver ::

Dobr se je potrudt pa nardit CPP izpit in vožnje v prvo, ker tam ti kar odžere nekaj denarja in kot pravi chucki dobrga inštruktorja, da te kaj nauči! To je najpomembnejši element pri vsem skupaj.

Sam sem moral pisat CPP 2x. Too much je blo, ker sem pisal za A, B, C in E in sevad premalo utrjeno znanje (preveč omejitev tež, dimenzij in hitrosti-skratka preveč številk). Naredil sem za A, B in C za E pa sem mel dodatno pisanje kar pa pomeni avtomatsko adijo, ker je blo tolk cifr v tisti popravni poli, da maš malo šans, ker si na koncu že ves zmešan. V drugo sem potem naredil brez problema.

Izpitno vožnjo pa sem vozil 3x(delal sem direkt za C kategorijo):\. Prvič sem menda izsilu neko žensko v križišču čeprav mi je dala prednost in v drugo sem prevozu stop znak. Pač sediš v tovornjaku višje in jaz sem videl, da je na levo tudi frej kar pri avtomobilu ni bilo mogoče zaradi višine žive meje. Na tovornjaku se je vse lepo vidlo in sprot sem se spozabu, da more avto pri črti obstat in tako črto počasi prepeljal brez postanka pred njo in je sledil padec v drugo.

Tako mi je skupaj odžrlo kar okoli 30 tisočakov po nepotrebnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

tx-z ::

Mene pa zanima če kdo ve, kdaj lahko grem delat cpp ..un ta glavn..na roški al karkol že? A morm bit nujn 18 da se lahko prjavm na cpp al morm bit 18 k delam cpp(pa se lahko že prej prjavm) al lah že zdej k še nism 18 in tut delam še predn sm 18?
tx-z

para! ::

Poklič na Roško ane :)

lp
Death before dishonor!

Nejc Pintar ::

Kakšna je cena za C kategorijo?
Lahko je biti prvi, če si edini!

monster-x ::

Zigam, 18 moraš biti, da se lahko sploh prijaviš.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

alkoo ::

Pa prvo pomoč moraš imeti opravljeno.

Saladin ::

Pa zdravniški pregled.

Pa računaj na minimalno 150k za vse skupaj, če opraviš sprva.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit kategorije A

Oddelek: Loža
3613375 (5491) bajsibajsi
»

Vozniška - koliko približno stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637373 (3523) stock
»

Cpp tečaj,nujen ali ne?

Oddelek: Loža
155914 (5167) blackbfm
»

ponovno opravljanje izpita - CPP?

Oddelek: Loža
174122 (3649) blackbfm
»

Izpit za avto

Oddelek: Loža
242609 (2098) tx-z

Več podobnih tem