» »

Grafična ne pošilja podatkov monitorju

Grafična ne pošilja podatkov monitorju

UzzI ::

Pred kratkim sem sestri zaradi številnih virusov sformatiral računalnik, njen tip pa je nekaj dni zatem hotu gledat filme prek tvja in je v nastavitvah za grafično kliknu onemogoči monitor. No ja vsaj tk je reku. Upam da je blo tud res sam to. No in pol se slika ni več pokazala niti na Tvju niti na monitorju. Windowsi xp pridejo do tam k se nalagajo, k se naložijo je pa tema, pa se nč ne pokaže, kr stagnira. Pa sm ga poskusu dat v varni način pa se mi zatakne pr windows\system32\drivers\mup.sys in ne gre več naprej. Kaj nej nardim da bo delal vse spet normaln?
Hvala

vres.ales ::

format
tak so ti windowsi ena datoteka zje... pa sesutje oken
marš microsoft

UzzI ::

A pol ni nbene druge šanse? Škoda k se mi res ne da:D
Če kdo ve še za kšno drugo šanso se priporočam.

Scorpia ::

Preden prižgeš računalnik, izvleci tv-out kabel za računalnikom. Mogoče so sam nastavitve narobe, kje naj da sliko.

UzzI ::

Sm že probu pa je sam tema! Nč se ne zgodi. A pol zgleda da je res sam format šansa al kaj?

Scorpia ::

Sem spregledal ''onemogoči monitor'' če je to naredil je pol to krivo. Če imaš doma še kakšno grafično kartico in se ti ne da na novo windoswse dat, jo dej notri pa zbriši stare driverje. Pol pa spet zamenji, pa veš kako naprej.
Pa še to, v varnem načinu ko se ti ustavi ti dol napiše možnost da pritisneš ''esc'' da ustaviš nalaganje ''windows\system32\drivers\mup.sys''
Pa tud če ti ne napiše probi esc pritisnit do te točke.

Dr Evil ::

Kaj pa če bi poskusil z varnim zagonom?:\

ctrl,če se ne motim.

Randomm2 ::

Če maš Radeonko (vsaj na moji predpostavljam pa da na večini) stisneš ALT+F5 za prekolp signala.
Mess with the best die like the rest.

TRIROG ::

kaj pa VGA mode ? ko sploh ne nalozi driverjev za graficno ..

to se je men enkat zgodil na 2kjih ... kr tko iz lubga miru ... vse je delal pol sm pa zbootou masino se mi je pokazu un logo od 2kjev pol pa tema ... probi VGA mode ... ker NE nalozi driverje za graficno - oz nalozi une standard VGA ... pol pa odinstalirej driverje pa na novo nalozi ...

Men je delal ...

Sporoci...

farko ::

V kolikor ti na tv pokaže sliko pojdi v lastnosti in klikneš v natavitvah dodatno pa se ti odpre jo nastavitve in klikni display tam pa potem spremeniš nastavitve grafične kartice da ri dela na računalniku.Menda preko tv dela?
farko

UzzI ::

Lej takrat k se mi varni zagon laufa, sm probu že vse živo prtisnt, med drugim tud esc pa ni šlo naprej. Grafična je drgač GeForce MX 400.
Aja pa VGA mode sm tud sprobu pa tud ne dela.
nikakor ne morm pridit notr u windowse. Na TVju se tud ne pokaže slika tko da zgleda da bom res mogu vse skup sformatirat pa še enkrat zastavt.

farko ::

Pojdi v bios in poglej če jo imaš na agp če ne ga boš moral vklopit.Men se je to tudi naredilo pa sem imel integrirano grafično in sem samo prestavil na integrirano pa sem potem v biosih spremenil poskusi mogoče bo delovalo.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blue Screen (ntoskrnl.exe)

Oddelek: Pomoč in nasveti
252642 (1493) fulgur
»

Ne boota ne z USBja ne z CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
5756 (689) c0dehunter
»

Windows XP zaštekal, nujno rabim pomoč!!!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
131391 (1085) edey
»

Windows xp pride le do loadinga

Oddelek: Pomoč in nasveti
312282 (2058) bluefish
»

[Windows][XP] Nenormalno dolg zagon

Oddelek: Operacijski sistemi
71720 (1466) StratOS

Več podobnih tem