» »

TIS2k+1

TIS2k+1

*TV* ::

A je kdo instaliro TIS2001 brez tiste zascitne diskete, ker mam 2 sistema pa bi rad na drugega tud gor spravo. vcasih se je dalo nekaj file spreminjat pa je pol tud delalo. Al obstaja mogoce kak crack ki zadevco lepo uredi.

Sergio ::

skopiri disketo pri neinstaliranem TISu pa si si pridobil še eno kopijo :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

*TV* ::

hm sej bi sam se mi je neki zjeb***. Sm htel deinstalirat tis pa mi je butast racunalnik med deinstalacijo, takrat ko bi moral zascito na disketo posnet reko da disketnik uporablja ze drug program. wtf!!! Kaj naj recem, foter me bo ubil ko zve :'(

PaJo ::

Ja no obstaja en programcek. Ce rabis ti poslem, pa bodo tvoji problemi reseni:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Shershen ::

štartaš:
protnt /?

nekaj poškrta po disketniku, potli pa mu za serijsko vpišeš nekaj brezveze, pa stvar deluje :D

by the mimo:
to je delovalo že v 2000 verziji (kaj še jih ni izučilo) ?>:D

*TV* ::

Fantje ze mam. Pajo tnx za programcek. Edino kar je fora da programcek sheka sam 32 bitno verzijo (ta pa v winNT kaze neke cudne barve v orodni vrstici) ne pa tudi 16 bitne (ki dela tam prav lepo)

PaJo ::

Ja no v win2k dela pa 32 bit verzija super pa ta programcek tudi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

*TV* ::

Ja sej mam oba sistema. Na win2k dela super, na fotrovem winNT pa sicer dela sam je fora da ostenejo barve iz ozadja v orodni vrstici, pol pa to mal moti.

gaso ::

tko kot ti je yoza napisu oz. tko kot sem v enmu topico pred 14 dnem že povedu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Software CPU cooler.?.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111175 (981) tiborrr
»

Nevidnost nekaterih rac. v winNT

Oddelek: Pomoč in nasveti
10782 (696) ABX
»

skrivanje programa

Oddelek: Programiranje
121479 (1130) poweroff
»

Priporočam - WinBoost 2001

Oddelek: Programska oprema
201267 (968) teac
»

USB v winNT??

Oddelek: Operacijski sistemi
91204 (1083) Rott-von-weiler

Več podobnih tem