» »

Priporočam - WinBoost 2001

Priporočam - WinBoost 2001

CCD ::

Če ga slučajno še ne uporabljate vas opozarjam nanj. Program je odličen za kakršnokoli prilagajanje Windowsov. Lohka celo spremeniš blue screen of death v black screen of death. Sam de nov gdo mislu da je sam za kozmetične popravke - se da z njim tud imenitno zj**** temelje sistema.:D

LP

Huey P ::

Blue Screen Of Death se mu da spremeniti barvo tudi brez tega programa...

..::DOOM III: The Legacy::..

CCD ::

Huey, se ti ne zdi, da bi znal mogoče tudi jaz to vedeti? Hotel sem povedati, da ima program veliko odtrganih prav tako pa tudi uporabnih for, za katere sem prepričan da nisi še slišal in te so vse zbrane na enem mestu, torej v tem programu. Poleg tega je uporaba programa veliko lažja in varnejša, kot pa npr. lastnoročno šarjenje po registru.:P

Huey P ::

Daj malo napiši kaj vse ta program zmore. Če ga že tako hudo hvlaiš me res zanimakaj lahko naredi... Napiši vsaj tiste (tebi) najbolj nenavadne stvari...


..::DOOM III: The Legacy::..

matic ::

Ne se tepst no! Sej smo vsi pametni...NOT! :D:D:D:D

Paramedic ::

Pa sej ziher ne dela v w2k, ane? Oz. ni mu tako zelo namenjen?
End transmission.

matic ::

ja itaq... ;) kdo pa se ne uporablja win2k razen tisti otroc k so se zdej usekani sam na spile! sej ne recem da se jih v win2k ne da igrat ampak... (da me nau kdo za jezik drzu k ste vsi bl nastrojeni!) ;)

Loki ::

Se en tak proggy: TweakI...for power users.

Tut je dost dober.
I left my wallet in El Segundo

TinkaPinka ::

Meni je za takšne fore še vedno najboljši X-Setup.
I am easy to please as long as I get my way.

Loki ::

Ne vem, kere Winse mas, ampak men je v 2000 Pro ta program kar dosti stekal (ena starejsa verzija).

P.S. zakaj ne pises novic vec tako veliko????
I left my wallet in El Segundo

TinkaPinka ::

Imam verzije ME in 2000, ter v obeh dela dobro. Preizkusila sem ga celo v XP, in tudi tam dela tako, kot mora.

Kar se tiče novic... Hm kronično pomanjkanje časa v zadnjem času, čeprav se poskušam poboljšat..
I am easy to please as long as I get my way.

Freak ::

Omas: programček tudi sam posedujem!:D Z njim sem zelo zadovoljen.
Huey: Z njim lahko zamenjaš vzorec in barvo v orodni vrstici explorerja, narediš bližnjico za zaustavitev sistema na namizju, odstraniš tiste puščice na ikonah,...

Tr0n ::

Za uporabnike WinME (95/98) sistema obstaja boljsi proggy in sicer Tweak-Me Gold, ki vsebuje vse to in se veliko vec. Probajte!

mmisv ::

tiste puščice se da odstrant tut s tweak ui-jem, pa barvo v explorerju loh brez teh programov spreminjaš, za bljižnco je pa treba sam eno datotekco spisat pa je...
Čist trivialna stvar...

Freak ::

no pa tud razne trike za windowse maš not!

Lunik ::

skratka, vse to se da nardit tud brez tega programa... :D

CCD ::

Kolk ste štori! Za to je treba samo eno datotekco spisat, za tist je treba v Explorerju, za to je treba v registru...
Zakaj pa mislite, da je program narejen? Zato, da ni treba povsod skakat pa datotekc pisat. Ne, ampak vi se greste ene modele, češ, kaj jaz rabim en tvikerski program, če znam to sam narest. Ja, zakaj bi bilo enostavno, če lahko zakompliciraš...;((

Freak ::

Omas maš 100% prov. Program je zakon in splača se ga met!

Lunik ::

mh no ja... saj je res... konec koncev, zakva pa ne? :D

teac ::

Pa se da kje ta WinBoost 2001 na netu zastonj dobit?

teac ::

Eehhhh......ni treba, sem že našel!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se čudno obnaša (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
645354 (4518) accord37
»

Ikone w widows xp so izginile !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202031 (1749) K0K0
»

Blue-screen-of-death obstaja tudi v xp-jih

Oddelek: Operacijski sistemi
241626 (1057) Jst
»

BSOD malo drugače

Oddelek: Operacijski sistemi
202133 (1875) CaqKa
»

kdaj bojo zej ukinl NAPSTERJA

Oddelek: Loža
8867 (750) Huey P

Več podobnih tem