» »

Izbira teme za raziskovalno nalogo (Računalništvo)

Izbira teme za raziskovalno nalogo (Računalništvo)

Kami ::

Sicer sem že to napisal v drugi temi ampak sem potem hotel zbrisati pa narediti novo temo apak žal več nemorem zbrisat, ker sem prepozen (lahko pa to naredi kakšen moderator, če se mu da :))

No namen imam izdelat raziskovalno nalogo na temo računalništvo.

Mentor je reko, da bom imel največ uspeha, če bo raziskovalna naloga polek vsega tudi uporabna.

Zaj me pa zanima če imate kaki dobri predlog, kaj naj bi naredo (jaz bi mel nekaj nevem mogoče Unix, Linux za domačo uporabo, Internet, omrežja al pa kaj takega ne pa hardware :P ), mogoče pa tudi kaki uporabni programček (znam html, php, TCL/Tk in malo C++ ampak ne bi mel kakšno spletno stran oz. kaki portal, ker to ima že prevel ostalih "kandidatov", imel bi nekaj, ko nima glih že vsaki drugi)

Drugače pa je to za srednjo šolo.

Hvala za predloge

Nejc Pintar ::

sem tudi tam že napisal:
Odloči se za kakšen projekt kjer bo potekala povezava preko lpt porta, pa po možnosti kakšnega štromarja zraven povabi;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Kami ::

Jap pravijo, da so najbolj uspešne naloge, ki so polek računalništva povezane še z elektorniko.

Sicer sem sam elektrotehnik ampak me elektrotehnika nena preveč zanima in nimam kaj preveč znanja na tem področju zato bi mel samo nekaj povezano z računalništvom :P

Nejc Pintar ::

no jaz bom svoje gonil naprej:
Če maš doma kakšen električni vlakec, lahko narediš signalizacijo, pa kretnice pa hitrost regulirano na pcju, poleg tega tudi nekekšen programator železnice;)

Druga ideja: avtomatizacija kakšnih stvari v stanovanju, potrebnih precej sredstev (recimo avtomatizacija banje, da na pcju klikneš pa te čez 10min opozori da je banja polna, da je temperatura vode 30°C, da je raven vode 30cm, etc. ampak za to rabiš veliko sredstev, mam pa sam neki v planu kar ti pa nebom povedal (mam sam namen narest):D
Lahko je biti prvi, če si edini!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporaba Facebooka škoduje razpoloženju

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3317716 (14785) vesolc
»

Česa se naučiti po FRI-ju?

Oddelek: Programiranje
357129 (5453) Invictus
»

Linux in igre ter o ekonomiki interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kiberpipa
5913759 (11718) Damiani
»

Resident Evil 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775303 (3449) kmetek
»

Seminarska naloga za maturo

Oddelek: Programiranje
354546 (3853) <b>klima</b>

Več podobnih tem