» »

Problem z inštalacijo DX9.0c: pove da je inštaliru, ampak ni

Problem z inštalacijo DX9.0c: pove da je inštaliru, ampak ni

.:WiCKED:. ::

Pozdrav!

Jst mam pa problem z inštalacijo DirectX 9.0c (konkretno gre za October 2005 Redistributable). Ko poženem install, mi sploh ne začne kopirat fajlov; ampak samo zakluči inštalacijo in reče da je nov dx pripravljen za uporabo (ampak ni)..

Da povem še kako inštalacijo WinXP mam:
Imam verzijo z slipstreamanim SP2 in .NET Frameworkom 1.1 (narejeno s pomočno nLite). Torej skupaj z inštalacijo WinXP se je inštaliral tudi SP2 (ki ima btw. že vključen DX9.0c - ampak ne najnovejšiga) in .NET Framework v1.1

Any ideas?

Tnx že vnaprej!
.:It's nice to be important, but it's more important to be nice!:.

Jeronimo ::

Jaz imam isti problem.

Tudi meni v hipu zaključi inštalacijo .....

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

bobby ::

ok katero verzijo pa maš pol??
jst 4.09.0000.0904
pa je čist ok,..
ne vem kaj se tok obremenjuješ s tem
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Defender_X ::

ti dela direct3D 9? Če ne ga lahko stestiraš tako da stošneš start in v run vrstico vpišeš dxdiag

.:WiCKED:. ::

Sej DirectX9.0c je inštaliran (ker pride skupaj z SP2); samo če inštaliram novejšega (npr. October2005 Redist.); mi takoj zaključi inštalacijo..

Evo, tu je slika iz dxdiag (btw. vse teste mi naredi bp):



Tu sicer piše da je datum 5.10; sam vseen mislim da bi mi med inštalacijo vsaj pokazal da nekaj dela..
.:It's nice to be important, but it's more important to be nice!:.

fahrenGONE ::

Lahko da je virus/trojan. Eni onemogocijo update, toda ne mirkosoft stran, ampak dobesedno instalacijo. Datoteke so 'skopirane' takoj in efekta ni nic. Poglej z AV in anti-spyware...

.:WiCKED:. ::

Umm... ne vem če.. DirectX9.0c sem probal inštalirat še preden sem šel na internet (btw. formatiru sem pred enim tednom). Bom pa prečekiral sistem in poročam..
.:It's nice to be important, but it's more important to be nice!:.

Senitel ::

Glej... Eno je end user package, to je tale in kot vidiš je star že več kot eno leto. Drugo je pa DirectX 9.0c Redistributable (October 2005) for Software Developers, ki ne vsebuje ničesar drugega kot DLL knjižnice za .NET aplikacije, ki uporabljajo DirectX. Kar v bistvu pomeni da inštaliraš del SDK-ja, ki je namenjen programerjem in ne končnim uporabnikom.

.:WiCKED:. ::

Glej... Eno je end user package, to je tale in kot vidiš je star že več kot eno leto. Drugo je pa DirectX 9.0c Redistributable (October 2005) for Software Developers, ki ne vsebuje ničesar drugega kot DLL knjižnice za .NET aplikacije, ki uporabljajo DirectX. Kar v bistvu pomeni da inštaliraš del SDK-ja, ki je namenjen programerjem in ne končnim uporabnikom.


Aha, pol pa itaq ql (tole mi prej še ni blo jasno, zato panika :D )!
.:It's nice to be important, but it's more important to be nice!:.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Directx problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111451 (1128) LeeWai
»

Call Of Duty 2 - prob.

Oddelek: Pomoč in nasveti
10867 (736) IvoJan
»

Reinštalacija directx 9.0c

Oddelek: Operacijski sistemi
7865 (806) tuned
»

geforce fx 5200 in directx 9.0c

Oddelek: Pomoč in nasveti
111335 (1201) Vice
»

DirectX 9.0c

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
135214 (5214) DjTonic

Več podobnih tem