» »

M$ Home Edition in slovenščina

M$ Home Edition in slovenščina

svejk ::

Evo nabavil sem Acer laptop kjer je prednaložen Home Edition, ki pa je na žalost v angleščini....za mene je sicer vseeno vendar bo mašino uporabljal še kdo poleg mene. Poizkusil sem poinštalirati slo pack za pro različico pa javi napako. Mogoče kdo ve kako prestaviti zadevo v slovenščino?

AndrejS ::

Rabiš slo pack za Home Edition ! Pa deluje

svejk ::

in se zadevo da dobiti slučajno na M$ sicer sem že preklikal njihovo stran pa nisem našel nič pametnega ;)

AndrejS ::

Pokliči na MS Slovenija. Če si kupil original so ti ga dolžni zastonj poslati. En čas je bilo tako, nato pa so CD delili zraven kupljenij Winsov

doody ::

Pokliči na MS Slovenija. Če si kupil original so ti ga dolžni zastonj poslati. En čas je bilo tako, nato pa so CD delili zraven kupljenij Winsov

Kaja ti če CD ,ko pa mini ACER sploph nima cd pogona.
http://kordis.davorin.net

coti ::

Uporabi emulo ali kaj podobnega.

doody ::

Evo nabavil sem Acer laptop kjer je prednaložen Home Edition, ki pa je na žalost v angleščini....za mene je sicer vseeno vendar bo mašino uporabljal še kdo poleg mene. Poizkusil sem poinštalirati slo pack za pro različico pa javi napako. Mogoče kdo ve kako prestaviti zadevo v slovenščino?

Upam da si našel sli.prevod.
http://kordis.davorin.net

svejk ::

Evo nabavil sem Acer laptop kjer je prednaložen Home Edition, ki pa je na žalost v angleščini....za mene je sicer vseeno vendar bo mašino uporabljal še kdo poleg mene. Poizkusil sem poinštalirati slo pack za pro različico pa javi napako. Mogoče kdo ve kako prestaviti zadevo v slovenščino?

Upam da si našel sli.prevod.


joj tale tema je malce že off topic...vem pa, da sem pred časom za home edition našel slo pack in je delovalo...nekako gre tako iz angleških xp (ni važno home ali pro) gre lahko v katerikoli jezik...;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Slo Language Pack

Oddelek: Operacijski sistemi
1010673 (5157) 5er-->
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2513916 (12859) SaXsIm
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352196 (1658) poweroff
»

problem z: XP slovenian LP

Oddelek: Operacijski sistemi
92355 (2210) krneki
»

XP pro/home slo language pack

Oddelek: Operacijski sistemi
96343 (4811) Lith

Več podobnih tem