» »

Windows XP Slo Language Pack

Windows XP Slo Language Pack

doofus ::

Ok stvar je taka.Kupil sem prenosni računalnik,in ker ga bo med drugimi uporablal tudi oče (nima nikakršnega znanja angleščine) moram na računalnik namestiti slo language pack,ker so winsi angleški (formatiral bi le če se drugače ne bi dalo)
Dobil sem dva packa in na vsakem se zgodi isto,ko zaženem setup,mi napiše -Windows language interface pack cannot be instaled on this platform-

če ima kdo kakšno rešitev se priporočam ;)

Hvala

iMark ::

Windows language interface pack cannot be instaled on this platform kao de ni ta pack za te winse?
Ja pa sej ko vstaviš cd notr ti samo zažene, in pol sam obklukaš slo jezik... :\

doofus ::

ja ko naj bi se samo zagnalo se to izpiše

iMark ::

A je cd z slo pack-om original? a so tud winsi za laptopu original? Če je vse to original pol nesi v trgovino in reči de maš problem :D

5er--> ::

Se mi zdi, da tale slo language pack deluje samo na professional različici xp-jev. (Verjetno imaš ti Home edition.)

doofus ::

winsi so original in pa home edition.
slo patch pa imam na računalniku...

sm pa opazu še neki.Napiše mi da se kao version of windows you have instaled does not match vith the update.

tako da rabim nek drug patch.kaka ideja kje ga dobim?

Tilen007 ::

Slo interface pack je v Home ali Professional verziji. Home ne gre na Pro in obratno tudi ne. Rabiš Slo pack za Home edition.

doofus ::

evo zadeva je rešena.Tko je kot je reku Tilen.Packa sta različna in delata le na tisti verziji za katero sta narejena.Tko da sem malo pobrsku in našel Slo pack za Home edition in Woilaa stvar dela.Tnx vsem

gruntfürmich ::

obstaja slo pack za winse xp x64 pro?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

ttommy ::

Ali obstaja za 64 bitno različico?
Gamer

5er--> ::

Ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2513911 (12854) SaXsIm
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352190 (1652) poweroff
»

problem z: XP slovenian LP

Oddelek: Operacijski sistemi
92351 (2206) krneki
»

XP pro/home slo language pack

Oddelek: Operacijski sistemi
96339 (4807) Lith
»

windows slo interface pack

Oddelek: Operacijski sistemi
52261 (2235) lopov

Več podobnih tem