» »

ati 3d rage -Tv out program

ati 3d rage -Tv out program

urko123 ::

yo,

imam eno staro graficno kartico ATI 3D rage pro z Tv outom, drivrje mi sam sistem WIN xp poinstalira, problem pa je ker nimam ustreznega softvera za omogocanje, oz. vklapljanje tv izhoda, rad bi gledal filme na tv-ju. Nikjer ne najdem ustreznega softvera in bi rad ce mi kdo lahko program poslje oz. pove kje bi ga dobil...

Probal sem ze z nanjnovejsimi driverji catalyst 5.09 vendar so za to kartico neustrezni!!!

THX

lp uRi

All ::

Dosegu si use kar se tiče te kartice pod xp, ker ni podpore z atijeve strani...edina varjante je da maš tv povezan ob zagonu pa bi mogl delat...boš meu pa črne robove zgori pa spodi.

kriko1 ::

Driverji so na ati jevi strani, poglej. Jaz pa sem imel sice rage fury pro vivo. TV-out pa vklopis tako kot v control panelu.

galeb ::

Generalni zastopnik za ATI je ACORD-92 d.o.o. Link: http://www.acord-92.si/kje_smo.php
Svoje poslovalnice imajo v Lj, Mb in Ce. Njihovi serviserji morajo to obvladati. Vprasaj, ce si lahko spomagas s softwarom, ki je prilozen kaki drugi ATI-jevi kartici, tega pa potem lahko dobis pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galeb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Graficna do 220€

Oddelek: Kaj kupiti
402835 (1771) Volta
»

Ne morem usposobiti povezave rač - TV

Oddelek: Strojna oprema
81033 (941) CaqKa
»

Radeon 9600pro ali 9600XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513918 (2884) Tradewind
»

Novi ATi Catalyst gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
382324 (2324) JLP
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421748 (1265) VASkO

Več podobnih tem