» »

ne morem zbristai dveh datotek

ne morem zbristai dveh datotek

tris ::

Skratka z Mulo sem posnel en komplet soundtrack iz enga filma......

Ampak tam not sta dva komada(no vsaj piše da sta mp3), ki jeb.ta sceno in sploh nočeta špilat(ostali delajo OK) in bi ju rad zbrisal(ker sta očitno fejk), ampak mi ju računalnik ne pusti......ne morem jima niti spremeniti imena, ne morem v mapo skopirat enga drugega fajla z istim imenom, če dam v tisto mapo en fajl in mu hočem spremenit ime kakršno ima eden izmed omenjenih se mi pri zadnji črki ustavi(!!!!), "desno-klik" da full omejeno izbiro(ni copy, ni paste, ni zbriši,ni preimenuj..........) ....skratka ne pusti mi manipulirat z njima.......mape kjer sem omenjena fajla osamil mi tudi ne pusti zbrisati.....kao da je neko xy ime neveljavno/predolgo..... 8-O 8-O

Kaj priporočate......ostal sem brez idej.

fahrenGONE ::

Dokler proces rabi datoteke, windowsi ne pustijo brisanja. Izklopi emule in ostale ter zbrisi. Morda so tudi temp datoteke, zato uporabi Crap Cleaner, je cool free program.

tris ::

Noben prog. jih nima v uporabi, sem tudi resetiral PC in poskusil.................ne gre.

boss-tech ::

probi z total commanderjem
http://tovornik.info

fahrenGONE ::

Zbrisi iz DOSa ali Linuxa potem. Uporabi kaksen live linux, da ti ni treba instalirat. Ali pa ubcd, ultimate boot cd in volkov commander.

steev ::

V varnem zagonu jih bos lepo zbrisal...
:|

boych ::

Jaz mam eno mapo na disku, ki ne gre zbrisati niti v varnem zagonu, niti z total com., niti z nerotom, enostavno z ničemer, pa nima veze z nobenim p2p!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

tris ::

Stvar sem rešil.....

Tisti mapi , v kateri sta ostala samo še oba omenjena fajla sem spremenil ime.....................in jo potem lepo zbrisal.


Ja, včasih pomagajo najpreprostejše stvari, na katere sprva niti ne pomislimo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla firefox..rabim pomoč

Oddelek: Operacijski sistemi
361063 (920) BorutK-73
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388582 (7696) Yossarian
»

Ne morem izbrisati ikone z namizja

Oddelek: Pomoč in nasveti
112213 (2054) kovk
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332671 (2270) ahriman
»

brisanje mape v win2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
141233 (1096) SkIDiver

Več podobnih tem