» »

Ddos

Ddos

KnOw FeAr ::

Dejte povedat kaj je to ddos?Vem edni to da se z njim heka. Povejte kako ga lahko sploh začnem uporablati..pa ne za hekat, na sploh, rad bi se tole malo bolj naučil. Pa čim bolj točno povejte kaj je to pa kok se sploh do ddosa pride pa te fora.

HVALA
  • zaklenilo: OwcA ()

Nejc Pintar ::

Ddos=distributed denial of service

se pa to ne uporablja za hekat, pac pa se zafila povezavo tistega ki ga ddosas, in tako postane neodziven. Za ddos se navadno uporablja ddosnet, ki paketke posilja z vec racunalnikov hkrati in tako omogoca neodyivnost vecjih serverjev. Za ddos obstaja vec programov, ki ti jih najde gugl.
Lahko je biti prvi, če si edini!

KnOw FeAr ::

heavy ddos pro-e to je en iz med programov za ddos? Kje bi pa lahk to dobil? A je free? Po možnosti link za download:\ :8)

MUC ::

Igraš se z ognjem ... DDOS je kazniv in ko te odkrijejo pridejo ta-modri k teb na vrata

:D

Doman ::

N00B:D :D :D :D :D :D

KnOw FeAr ::

waaa..tega pa kr nism vedu,hahaha:D NOOB? nism glih noob...sm star 13let-šele zdej sem začev ornk delat z računalniki.Znam skor največ na naši šoli...Ddos sem šele začel spoznavati, pravtako php in c++ pa še en kup teh stvari.
pa nisem noob.Pri tem področju pa sem!8-O Okej če je pa kaznivo..potem pa povejte še mal več o tem ddosu?

lp

Doman ::

Če si en g33k kot praviš bi lahko to zvedel brez tega da spašuješ o stvareh, ki jih ST pravilnik prepoveduje. Simpl k pasulj! GOOGLE!
Drgač ti bom pa še eno slikco pastal, ka si boš tko najbl predstavlu (kot v vrtcu:D )

Microsoft ::

In slika je prav primerna tvojim leto.:P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Kami ::

Ah če bi mel malo osnovnega znanja, bi vedo kaj je to in za to nerabiš nič posebnega kot veliko št. pcjev z dostopom do neta...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hekerji z napadom na PSN in Xbox Live nekaterim pokvarili božič

Oddelek: Novice / Varnost
3011020 (7936) BigWhale
»

DDOS napad in komunikacijski protokoli

Oddelek: Omrežja in internet
91280 (926) pegasus
»

Kaj mi je storiti? DOS attack (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
506435 (5139) SaXsIm
»

Vdor v računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5411660 (10236) AngelOfDeath
»

Lycos v. spammerji - 1:1?

Oddelek: Novice / Zasebnost
352500 (2500) WarpedGone

Več podobnih tem