» »

Bosanci in njihovo obnašanje

Bosanci in njihovo obnašanje

mtosev ::

Živim(o) v delu mesta kjer je prej bil begunski dom. Zdaj ga več ni ampak je pa dosti bosancev.

Neprestalno bosanski partiji (pečejo meso, mečejo vse na okoli (kosti in ostane), kuriju v godzu (pečejo meso)) po partiju je vsa umazanija naokoli (smeti, umazanija). Še šumo bojo zažgali. 8-O

Vsaka druga v pogovoru je (neka vse idi u pičku materinu) in lepo ko ti nekaj za pit dajo lepo prvo iz boce z ustmi pijejo potem pa pij to. 8-O

Velika večina jih nedela. Lepo doma sedijo in, ker so begunci dobivajo $$$$ od države.

Mam občutek da sem v BIH in ne v Sloveniji.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • zaklenil: perci ()

Matev ::

in kater del mesta je to?
mogoče cesta dveh cesarjev?

Microsoft ::

Ti si najvecji komedijant zadnje case tule gor!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

veteran ::

Mam občutek da sem v BIH in ne v Sloveniji.

Ne boš verjel, tudi bralci foruma imajo podobno mnenje, ko berejo tvoja sporočila. Ker tudi pišeš tako, kot da si pred nekaj meseci priplaval čez Kolpo... :D :D :D

Mati ::

Kateri del mesta naj bi to bil. Ali je to spet ena tvoja "dolgčas mi je, pa najedam" tema.

Vikking ::

lepo ko ti nekaj za pit dajo lepo prvo iz boce z ustmi pijejo potem pa pij to.

Ti pa si en občutljivček bogi. Ja celo z flaše nočeš piti ker so že drugi duc oslinli.. LOL občutljivček pa pol, zavij se v folijo, pa pojdi na vakuumsko pakiranje sej veš, zima pa to, pa gripa... ja sej boš ja umrčko no, ti ubošček občutljivi.

ganzi ::

A je teb mal dolgcajt??

4000k sporočil v manj kot enem letu?? Get a life pa ne mor tle non stop z tvojimi pacientskimi posti!!

Pa k bojo šumo zažgal upam da boš ti lih v šumi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

mtosev ::

Pobrežje Makedonska ulica.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BladE_ ::

mah sj ne vem amapk mas res bolne izjave se bl pa so bolne tvoje teme !! pa pejt ti u bosno pa jim zakur šumo pa pejt pečt ke meso pa bojo oni z veseljem iz tvoje flase rakijo pil !!! hehe :D :D :D
Akcija - Reakcija

kozi ::

če ti je dolg cajt idi malo na Makedonsko 33 razlagat tvojo teorijo.:D :D :D

Nejc Pintar ::

OMFG, z umazane flase upas piti:\

/sarcasm off
Lahko je biti prvi, če si edini!

Slowenc ::

Mam občutek da sem v BIH in ne v Sloveniji.

Imaš dober občutek.

PS: Piši slovensko, da te folk vsaj kaj razume. Ker skoraj bi že napisal, da si ti tut en Bosanc, ki se je komaj naučil slovensko, ampak rajši ne bom. :D
Skiny gate.

Matev ::

mtosev
sedaj sem ponovno prebral tvoj post

in ti imam samo to za reči: nauči se izražati

Doman ::

Vsak naj se zabava na svoj način. Na živce pa mi gre folk kot si ti Mtosev saj meni tale tvoj post deluje kot žaljivka za vse (nas) ''bosance'' . Vsaj jaz sem na nek način užaljen. Boš rekel da ni ok, da se folk zabava, pije.... vsak ima svoj način. Si sploh kdaj bil v Bosni?Srbiji?Makedoniji? da klobasaš take stvari. Če bi bil in bi se postavil v njihovo kožo bi sedaj čisto drugače razmišljal. Ti povem en primer kako te ljudje pridejo v Slovenijo? -ti bom kr zgodbo mojga fotra povedu, ka si me tok razpizdu. Jih je blo 10 v familiji, fotr je umru, sestra se je obesla, babi je začela pit, cela familija je bla v kurcu, trebuhom za kruhom je šel v slovenijo z 14 leti in delal. Ko je bil star 14.5 let mu je preša odrezala prste,.... Vsi imajo krute zgodbe, in nihče ni prišel kar tako drugam! Vsi grejo nekam misleč, tam je pa boljše. Dvomim pa da nihče ne dela, tako kot si ti rekel, saj jih ogromno dela v gradbeništvu,komunali inp.
Uhhh, kok si me razpizdu!

Izak ::

Lepo da vas je malo prizadenu z postom... Povedu je precej resnice. :D

kopriwa ::

škoda ker ne povemo resnice o slovencih (le zakaj bi sami sebe kritizirali)

mtosev ::

@Doman

Pridi po boš vido kak vse izgleda po partiju.

Pa še kurjenje v gozdu je prepovedano. Da negovorim koliko kosti je naokoli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

marnit ::

Piši Hanžku. He cares, we dont.

Aja: ker si mogoče vidu dva človeka, ki sta bila čisto po naključju Bosanca (btw: kaj pa če sta Srba, Hrvata, Albanca...?), sedaj razpredaš neko resnico, ki naj bi držala za vse Bošnjake in druge v Sloveniji? Nič ne rečem, da so tudi taki, ki pač so taki kakršni so, ampak veliko pa jih je tudi takih, ki so prišli v novo državo s namenom si ustvariti novo življenje in verjamem, da jim je težko (oz. v preteklosti jim je bilo še bolj) tako, da ne bi jaz govoril o njihovi lenost, ker očitno niso tako zelo leni, da bi se spravili za računalnik in po cele dneve viseli na forumih.

In prosim, da ne bi kdo o tem, da so tok neumnu da ne zanjo pisat po forumih, ker mtosev je dokaz, da zna to vsak.

BLIHA ::

Prokleti "bik" frdamani, lahko si ti jutri begunec. Zakaj si jim fauš,znajo bolj uživati kot ti, ker si sebi in svoji družini fauš. Ampak interesantno da z njimi spet skupaj popevaš. Pa piješ iz flaše "bosanske" to pomeni da si kot oni, a mogoče sam mečeš smeti pa praviš da so to naredili drugi. Rad pa bi da mi odgovoriš, koliko je "BOSANCEV" na borzi, a koliko je drugih.Vsak ima svoje kletvice "mi tudi svoje" ampak ti si to spregledal.
Lp BLIHA

Sami ::

Večina mojih prijateljev je Srbov ali Bosancev, ki se obnašajo čisto normalno in kulturno, vse je odvisno predvsem od vzgoje, večina jih ima neizobražene starše, kar naredi posledice tudi pri otrocih. Recimo pri nas v Fužinah delajo ''pizdarje'' samo Srbi ali Bosanci, tisti ki mislijo da jim je vse dovoljeno in da zanj ni pravil, niso pa vsi taki, da ne bo kdo užaljen.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

mtosev ::

En bosanec kateremu PC rihtam mi je preprosto reko da njegovi starši ne delajo.

On pa ma 15.000 ali 20.000 pomoči od države.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gamer ::

hm... temo sm odpru ker sm mislu da bo notr kej bol pametnga napisanga, kot jamranje enga nepismenga bedaka. povrh usega pa se to da se ti dejansko ni zgodil čist nč zart česar bi lahko jamrou. žvim pa na planin, ker je dost "bosancou" in morm rečt da se mi s tvojimi kompleksi nekak ne zdi smiselno ukvarjat, priporočam ti pa obisk psihologa, ker problem je v tebi

gzibret ::

Mtosev - predstavljaj si, da bi mogel ti iti s trebuhom za kruhom npr. Švico. Na pikniku bi te pritisnalo na wc in bi šel opravit za eno drevo. Kako bi se počutil, ko bi te vsi prisotni imeli dobesedno za barbara, neotesanca, balkanca (ki so le malo boljši od gnid Turkov), svinjo itd....

Kulturne razlike so, in jih spoštuj. Ne pa se zgražat. Če ti dajo pit pa jim reči hvala ali pa ne hvala, ne pa se zmrdovat.

Glede smeti pa ti dam prav - bošnjaki v povprečju imajo višjo afiniteto do metanja odpadkov naokoli in to ni glih OK.
Vse je za neki dobr!

Nejc Pintar ::

mtosev ti pa ne delas druyga kot zmedo na forumu in vleces dnar od tistih ki imajo zase komaj, poleg tega si druzbeni parazit
Lahko je biti prvi, če si edini!

mtosev ::

Za info. Nikomur nisem vzel $$$ če sem kaki PC popravljal.

Če ti dajo pit pa jim reči hvala ali pa ne hvala, ne pa se zmrdovat.

PC sem popravljal kake 3-4 ure in sem bil kot pes žejen pa sem spil tisto, ker sem bil tak žejen.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

korenje_ver2 ::

mtosev, a si ti en rasist?

McHusch ::

korenje_ver2, a Bosanci so druga rasa, al kako?

Slowenc ::

Ne vem zakaj eni tolk zagovarjate bosance? Se je že kdo vprašal zakaj so si pridobili slab vzgled?

Nekdo je omenil Švico. V Švici je v oglasih za delo med drugim napisano, da sprejmejo vse razen Yugoslovanov. To se meni zdi že dovolj zgovoren podatek.
Problem se mi zdi v tem, ker ko pridejo v neko tujo državo se obnašajo kot da je vse njihovo in da se morajo drugi spremeniti zaradi njihovega prihoda.

Balkane, balkane moj....
Skiny gate.

mtosev ::

V Švici je v oglasih za delo med drugim napisano, da sprejmejo vse razen Yugoslovanov.

Saj nemorem verjet.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kronik ::

Vojne je konec, cas je, da se spokajo domov. Itak mamo prevec tega sranja ze tukaj... Rajse vidim poljake, ukrajinke vse razn folka iz bivse juge - ravno zato smo se osamosvojili. A njih vedno vec tu, hujse ko cigani!

perci ::

Mene tut makedonci ne motijo. Mogoče mi en na tem forumu najeda, ampak to ni problem njegove nacionalnosti, ampak slabe vzgoje. Ni kej, ga bomo mi malo prevzgojili.

Zaklepam zaradi spodbujanja narodnostne nestrpnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

korenje_ver2 ::

> korenje_ver2, a Bosanci so druga rasa, al kako?

da, po obliki telesa, religiji in kulturi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sava Kranj ponuja za delavce 800 evrov bruto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12321001 (17728) BigWhale
»

Izlet v BiH

Oddelek: Loža
174665 (3761) Meizu

Republika Srpska (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25349423 (44114) bluefish

Koliko mesečnega prihodka ma vaša družina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
744708 (2616) Tody
»

Slobodan miloševič (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17412961 (9196) Doman

Več podobnih tem