» »

motorola v975 igre

motorola v975 igre

«
1
2

boss-tech ::

zanima me kok naložit igre- so v .jar stisnjene- jst mam za pošiljanje preko usb kabla v programu sam možnost slik, video in melodije! help
http://tovornik.info

kronik ::

HOW-TO: Unlock Java App Menu in V Models

Javi, ce ti uspe.

Edit:
Tukaj je debata o tem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kronik ()

kucy ::

A je komu ze ratal izvest ta workaround in a je res da baterija pr v975 ne zdrzi vec kot en dan .
Me zanima preden kupim ta mobitel.

Zako ::

prvič: DL si:
- MIDway 2.8
- PST 7.1 ali starejši (sm men ni slo s tem zato sm uporabil LeaderGL -> tu odpri program izberi zgoraj na PHONE model (V957) in pritisni NORMAL gumbek, potem pa na desni strani odkljukaj moznost JAVA. nato še ugasni telefon in prižgi pa imas v menuju GSMa nastavitve\JAVA\Nalaganje JAVA aplikacij

Sedaj odpri MIDway in odpri igro ter jo naloži na GSM.


Daj napisi mi katere ige imate kaj.

Res je men je baterija res držala le 24ur sam sem cel dan nalagal java aplikacije in jih nato testiral, ter slikal, snemal video, music,...

Drugače je pa telefon carski.

Morm sam še scrackat da bo šlo več kot 30 JAVA Apps na telefon. Ima kao omejitev, da lahko imaš največ 30 aplikacij shranjenih na gsmu; sm ziher gre več gor.
Zako je zakon!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zako ()

kucy ::

Se da prisilit v975 da deluje samo v gsm omrezju in ne v UMTS-ovem? S tem nja bi se podaljsala njegova avtonomija.

kronik ::

Ja meni baterija zdrzi en dan, sicer pa pise da se scasoma poveca vzdrzljivost

dejvidlj ::

Seveda se telefon lahko prisili, da deluje ves čas tudi samo v GSM omrežju, pri večini UMTS telefonov to vsaj podvoji vzdržljivost baterije, najbrž tudi pri tej Motoroli. Naj to sicer potrdi nekdo, ki je to v praksi že preiskusil.
Don`t worry, be happy

boss-tech ::

ja kok je s to baterijo- mene tud zanima
http://tovornik.info

Zako ::

Ce se nic ne igram in uporabljam GSM sm za telefonijo mi zdrži 3 dni.

Ko pa se igram (java, aplikacije,..) pa 1-2 dni
Zako je zakon!!!

kronik ::

Se da prisilit v975 da deluje samo v gsm omrezju in ne v UMTS-ovem? S tem nja bi se podaljsala njegova avtonomija.

Google na najde nic pametnega, sicer pa mene tudi to zanima.

dejvidlj ::

Sem že napisal pa bom še enkrat za tiste, ki ne berejo natančno mojih objav. Telefon se da brez problema nastaviti, da deluje samo v GSM omrežju. Zelo verjetno se mi zdijo Zokijevi podatki o vzdržljivosti aparata realni, če telefon deluje v GSM omrežju. Možno pa tudi, da dejansko na UMTS-u zdrži toliko časa, odvisno od rabe pač.
Don`t worry, be happy

kronik ::

Vprasanje je bilo KAKO in ne ALI SE DA...

dejvidlj ::

A, to te zanima. Drugič se bolj direktno izrazi:D . Pri V975 se to nastavi tako: Nastavitve -> Omrežje -> Nastavitve omrežja -> Frekvenčno območje -> Samodejno ali 1900/1800 ali evropske ali WCDMA 2100. WCDMA kratica pomeni isto kot UMTS, uporabljajo pa jo predvsem Američani. Iz opisanega je razvidno, da je ta aparat možno zakleniti ali samo na UMTS omrežje ali samo na GSM ali pa avtomatsko preklapljanje med omrežjema.
Don`t worry, be happy

boss-tech ::

tam maš 1900 ali 900/1800
http://tovornik.info

kronik ::

Aja tak simple je, jaz pa sem mislil da bo treba spet kaj tweakat (kot enablanje uploada jave) :D

kronik ::

hm nekak nimam tega menija Nastavitve -> Omrežje -> Nastavitve omrežja -> tukaj pa ja na izbiro samo Vrsta in Hitrost, samo sem ziher da je bil meni prej viden :))

dejvidlj ::

Ta meni je seveda tam, če ga ni, poskusi z izklopom in ponovnim vklopom aparata. Možno, da je software telefona kaj zahinavil.
Don`t worry, be happy

kucy ::

Enable-anje Java App loader pri V975. Probal sem s PST 7.1.1 in mi ne rata. Izpise mi reading list of kjava app - failed.
.Pri programu LeaderGL FLEX EDITOR v9.9 izberem V975 in pritisnem NORMAL gumbek. Kje se obkljuka moznost Java na desni strani?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kucy ()

kronik ::

Poskusi s programom SmartMoto

Zako ::

LeaderGL FLEX EDITOR:
Obkljukaj "SCARICA APPLICAZIONE JAVA"

LP
Zako je zakon!!!

boss-tech ::

jst sm zdej nastavu frekvenčno območje na 900/1800MHz - bo to vredu?
http://tovornik.info

dejvidlj ::

Bo kul v kolikor ne potrebuješ UMTS-a. Baterija ti bo dlje zdržala kot na UMTS.
Don`t worry, be happy

boss-tech ::

mi zdej skor drži 3 dni- to je 3 krat po 18 ur (tolk mam užganga- k ponoč ga ugasnem)- tak da je že dost bolš ko prej
http://tovornik.info

kronik ::

Meni sedaj drzi 3 dni tudi ce imam 3G vklopljen. (itak v navodilih pise, da bo temu tako)

boss-tech ::

meni je na začetku manj
http://tovornik.info

Boskwo ::

FANTJE JST BOM GLIHKAR POPIZDU!! al pa ta aprat fuknu ob steno...

tisti neki guidi ka vi napisete.. tist sploh nč ne dela... mi lahko en po domače pove ... kwa treba narest, da se bo dalo jave igrce gor dat...

jst sm lepo šel po postopkih, čeprov se mi je že na začetku nekam čudn vse skp obnašalo,

1. ZALAUFAM jst lepo tale FLEX al kwa je že za en progy, vglavnem 9.9.
2. tam lepo vidm gor v desnem kotu mi piše MODEM MODE.
3. ok kliknem NORMAL
4. pol mi pa kr status napiše NOT CONNECTED ... a je to normalno?
5. ugasnem telefon
6. najdem tam fakin italjansko besedo uno java-no-fakin-shit, al kako je že v italjanščini... obklukm
7. grem gledat v menije od telefona, ma jst ne vidm nobenih novih stvari gor, da bi kao meu nek dodaten JAVA meni, ka ga prej nism meu, ne kapiram :)
8. jebi ga, grem un midway zalaufat, izberem en gejm, dam na port com4, lepo sendam
9. cannont open serial port mi včasih napiše... ok, sm pogruntal, da mi mogoče kj v ozadju teče, pa mi celo rata pridt tko čez
10. dam send... in mi tam napiše timer expired... ma pičku žličku maričku

a ne obstaja en simpl kurčev program, da bi se dalo to enostavno na mobitel spravt, ka tist kurčev cd ka dobiš zraven aparata, ti je samo za sendanje video, zvok, slike. a uni fukowci niso pomislni, da bi folk še kj druzga na aparat spravu gor?

PLZ HELP!!!

kronik ::

Ja idi v meni na telefonu "Prenos JAVA aplikacij" in klikni, potem ti javi vstavite kabel, vklopis kabel in pol ti ga bo MIDWay prepoznal in bo slo uploadat..

Boskwo ::

hvala za reply, ampak, jst na telefonu sploh nimam nikjer prenos java aplikacij... kje je sploh tu? edin kar je je tam pod NASTAVITVE/nastavitve java.... sam tam pa ni nikjer prenosa :(

Boskwo ::

pa še to... probal sm tku, da sm najprej označu uno italijansko ... java, blabla, pa kliknu pol normal...sam zdj mi pa za neke drajverje xpeji vržejo MOTROLA MCU DATA LOGGER in ne vem kwa še vse... jst sm mislu da je vse lepo uno iz cdeje ka sm dobu zraven mobitela, naložilo že te drajverje, ka jih jst nucam....

a moraš še kake special drajverje z neta snet?

kronik ::

Vse kaj potrebujes za unloack java menija sta programa Motorola PST 7.1.1 in SmartMoto. Sicer pa vedno bol razmisljam da bi dal 2k za card reader pa si brez vsakega napora skopiral java aplikacije na katrico... prav tako teme, vglavnem vse :)

pubbec ::

a se da kje dobit teme za ta telefon ? hvala :D

jamiroq ::

sem si odklenil tale java meni in imam par problemov. uporabil sem flexeditor 9.8. meni je sicer odklenilo, prav tako lahko java aplikacije normalno pošiljam na telefon, vendar je "dodalo" nekaj stvari: na manjšem ekranu je wallpaper po novem centriran in ne pomanjšan, ime operaterja in datum sta na levi in ne več centrirana, vnosa v menuju, kjer bi to lahko spremenil ni več, nastavitve->prilagodi->ozadje (in ohranjevalnik zaslona) ne delujeta več, ko ju izberem vrže nazaj v nastavitve.
edit: prav tako ne dela tipka za wap (nad tipko za izklop); ni sicer nekaj hudega, ker je tako ali tako ne uporabljam...

se je že komu kaj podobnega zgodilo, oz. je kje prebral kako bi tole rešil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

jamiroq ::

a mi lahko ena dobra duša pošlje naslednje seem fajle iz V975 (ni važno ali ma odklenjen java menu ali ne, samo da je vse ostalo kot originalno)?
0032_0001
004a_0001
01a8_0001
0061_0001
0206_0001
0207_0001

seeme dobite tako, da namestite program Motokit. program za namestitev je v kitajščini, namesti se pa tako kot vsi programi; parkrat klilknete next (srednji gumb :P) pa je.

ko je program nameščen ga zaženete, kliknete na sredinski menu (konča se z (O)), izberete zadnjo možnost in v podmenuju izberete 1033-US English. nato kliknete SEEM in pod no: vpisujete zgornje cifre (torej 0032, 004a, 01a8, 0061, 0206 in 0207) in klikate Save to file.

dobljene datoteke zazipajte in mi jih prosim pošljite na jamiroq@gmail.com.

tnx že v naprej :).

tomza ::

mene pa zanima kak si lahko slike pa muziko pa to na telefon nalozim! vedno mi napise da nimam telefona prikloplenega v programu! pa dam v usb pa v telefon pa nalozim one programe iz cdja!
kaki disko

pikimelkijad ::

JamiroQ - Kaj glavni reset v tem primeru ne pomaga?Al kaj resetira ta glavni reset?
bum

CWIZO ::

Zanima me če je postopek za V547 kaj drugačen (nalaganje java aplikacij/špilov namreč).
Zanima me tudi, če je to nujno, da ti pol wap crkne in še kaj zraven? Ker to mi nekako nebi bilo qul:\

Če sem praw razumel, rabim midway se prej pa moram z PST jem odklenit nek meni v telefonu.

Skratka kok reskiram kle?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

jamiroq ::

pikimelkijad:
glavni reset ne pomaga, žal...

cwizo:
v leadergl flex editorju je opcija za nalaganje java aplikacij na v547, vendar ti nekako ne bi priporočal uporabe :D. po mojem bi bilo boljše, če bi si seem fajle s kakšnim drugim programom pobral s telefona (ala motokit), jih uredil s hex editorjem (oz. s kakšnim namenskim programom) in dal nazaj na telefon. ali pa če ti kako rata s pstjem (meni ni ://).

CWIZO ::

Ok, zakaj to ni neke simple varjante?
Na nokii 3510i sem recimo jad in jar fajl nalozil na server sel preko wapa na ta fajl in mi je instaleralo.
Kle ni kake trotlzihr varjante? Ker res nocem mobitela unicit, z hex fajli se pa tut ne mislim zajebavat.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

kronik ::

Ja lahko das na server, samo pol to ni vec free (placas prenos podatkov). Lahko pa si card reader nabavis pa je problem resen 8-)

CWIZO ::

Ja sej sem probal tko eno aplikacijo in dela bp.
Bi pa se vseno rad, da mi nekdo odgovori glede reskiranja ce uporabim tist PST...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

kronik ::

Mah raje ne, meni naprimer je zginil menu za izbiro omrezja (ferkvenco)... sicer pa je Motorola navadni crap...

CWIZO ::

Ja zakon...
Pol bom mogu zgleda prek weba nalagat.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

aks_! ::

Pozdravljeni!

Vsem tistim, ki imate probleme z nalaganjem java programčkov iz računalnika na ta telefon, predlagam, da storite sledeče. Sam sem sledil točno temu postopku in sedaj imam odprto možnost nalaganja aplikacij iz računalnika na telefon, pa tudi meniji in vse ostalo na telefonu je ostalo isto kot prej. Seveda pa ne prevzamem nobene odgovornosti, če vam gre kaj narobe:D . Aja, pa ne vem, če igra to kakšno vlogo, vendar sem pred začetkom, nastvil jezik Motorole na angleškega. Uporabljam pa Windows XP Pro SP2.

Torej:
1. Iz neta si snemite program LeaderGl FlexEditor 10.4 XP in si ga pač namestite.
2. Priklopite telefon na računalnik in ko vas vpraša za gonilnike, le-te poiščite v mapi c:\Program Files\LeaderGl_FlexEditor\P2K.
3. Zaženite program (svetujem, da spremenite jezik programa na angleški), kliknite gumb NORMAL, v meniju Model izberite v975 in izberite Load flex from phone v meniju Phone.
4. Na levi strani označite izbiro Menu: Scarica applicazione Java in izberite Phone -> Save flex to phone.
5. Ko konča, izklopite telefon iz računalnika ter ga ugasnite in ponovno prižgete. Sedaj se vam bi moral v menuju Nastavitve->Nastavitve Java pojavit možnost Prenos aplikacij Java.
6. Če želite te aplikacije prenesti na telefon, izberite to možnost, povežite telefon z računalnikom, zaženite MidWay 2.8, izberite File->Settings ter določite kateri port uporablja motorola (le-tega izveste če greste v Device Manager in poiščete modem Motorola) in najhitrejšo hitrost. Odprite .jad datoteko (pač ta program) in ga prenesite na Motorolo.

Še enkrat bi rad povedal, da meni dela vse v redu (vsaj zaenkrat:D ), vendar pa to počnete na lastno odgovornost.
Čau!

Zako ::

Mene zanima samo, ce je kdo kupil drugo transflash kartico, in kolko MB veliko? JAz bi si namrec kupil 256MB sam ne vem, ce mi jo V975 sprejme.

LP
Zako je zakon!!!

kronik ::

V975 ima zraven 256MB kartico ;) No ja, vsaj pri Mobitelu smo jo doblili zraven.

Zako ::

zraven si dobil 32MB in ne 256.

Sm pa ze izvedel, da v975 podpira najvec 256MB kartico.

LP
Zako je zakon!!!

madviper ::

Za nalaganje java iger ipd. si naloži od A1000 Motorola Desktop Suite. Bolša stvar, ki omogoča več manevriranja s telefonom!
I'd like to do something crazy!

aks_! ::

Jaz bi imel še eno vprašanje v zvezi s to motorolo. A slučajno ve kdo, če se da narest, da ti kaže koliko bytov je bilo prenešeno prek GPRSa?

MATEKMATEK ::

Aparat mi zazna samo program mobile PhoneTools ki sem ga dobil v paketu. Vsi drugi programi mi telefona nočejo zaznati (MIDway 2.8, PST 7.1.1, LeaderGL FLEX EDITOR v9.9, SmartMoto, Motorola Desktop Suite). Ali je tu kakšen trik??? res nujno.

Hvala in LP.

axxxe ::

a mi lahko kdo pove če tole glede umtsa(da ga ni več, pa samo gsm) vela tut za motorolo e1070 al ne? Rd bi da bi baterija dl zdržala

hvala
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvna ozadja, melodije, pošiljanje SMS-ov, logotipi,... - linki

Oddelek: Mobilne tehnologije
3364061 (3045) Mitja358
»

Prihaja opensource telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
799828 (6710) Vlady
»

Mobile MSN preko GPRS je ceneje kot SMS ?

Oddelek: Omrežja in internet
314316 (3505) Pesimist
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482868 (1476) schranzek
»

Kako spraviti igro na T310?

Oddelek: Mobilne tehnologije
211571 (1289) _keks

Več podobnih tem