» »

Lost - nadaljevanka!

Lost - nadaljevanka!

««
7 / 19
»»

neoto ::

Zadnja dva 2. sezone sta že zunaj...

rh^ ::

Meni je zanimivo kako folk išče na vprašanja na katere sploh ni odgovorov :).

Če se ne motim bo enkrat oktobra se vse začelo, na tv.com se mi zdi da je že točen datum.

leinad ::

Mene je finale moram priznati, razočaral. Imel sem višja pričakovanja, ok vredu zvedli smo kaj je bilo s gumbom, pa da je letalo strmoglavilo zaradi Desmonda. Vendar to so vse obrobna vprašanja. Bistvenih kot je sam namen hatcha(zakaj za vraga rabiš sredi đungle na otoku elektro-magnetni generator?), medsebojna povezanost likov v flashbackih, tega niso niti načeli, ne pravim, da bi jih morali takoj razkriti ampak vsaj kaj premakniti v to smer.

Pa še zanimivost, če je niste opazili: Calvin, tip ki je bil do uboja skupaj v hatchu s Desmondom, drugače agent CIA, je isti tip, ki je prepričeval Sayida v Iraku naj trpinči svojega nadrejenega. Še ena poveza več k vsej misteriozni prepletenosti likov.

]Fusion[ ::

saj je komaj 2. sezona konec... ta do 5. sezone bojo ziher kaj več pocedali :))
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Tr0n ::

"Sayida v Iraku naj trpinči svojega nadrejenega. Še ena poveza več k vsej misteriozni prepletenosti likov."

To je zato, da sparajo z castom oz. denarjem. Zato pa vsake toliko casa kdo umre. :)

gzibret ::

O lebang1 pode-o falar eslovenico. Somente um bocado dele. Isto é o fórum slovenian e por favor, nao ponha no correio só em ingles. Tenha isto em mente nao todo o mundo está dizendo o ingles.

Agradeça-lhe!
Vse je za neki dobr!

leinad ::

Če nočejo zajebati serije, mora 3. sezona biti zadnja. Drugače bo vse že premočmo razvlečeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

BendeR ::

Lost == moderna santabarbara. :D

lebang1 ::

gzibret WTF si prej napisu??!!
Ha ha ha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lebang1 ()

gzibret ::

lebang1 - napisal sem, da je to slovenski forum in da je prav, da se govori slovensko. In da tudi prosim, da se ne posta izključno angleških postov, ker ni nujno, da vsi govorijo angleško in imajo potem podobne probleme, kot si jih imel ti, ko si hotel prebrati, kaj sem ti napisal. Na koncu sem še napisal "hvala lepa".

Hint - post je napisan v portugalščini, ampak nima veze. Princip je isti.
Vse je za neki dobr!

neoto ::

smo ugotovili... (babelfish je nekaj napol razumljivega izpljunil..):D

mavec ::

Jaz pa menim, da letalo ni strmoglavilo zaradi magneta in sem 99% tako kot velika večina ostalih, ki se tudi ne strinjajo s tem, da je ta magnet kriv za strmoglavljenje letala.

zos ::

Tale zadnji del je spet odprl ogromno novih vprasanj. Tole, da Desmond ni mogel pobegniti stran se mi zdi prav creepy. Pa tista skulptura noge. Pa tak obcutek sem dobil, da je Henry dejansko vodja Others. O hatchu mi je se manj jasno kot prej. Pa tista dva mornarja na koncu, ki plujeta v zelo mrzlem obmocju (zunaj led, notri mraz). Se ne sklada ravno s podobo tropskega otoka. Producenti so pripravili odlicen teren za tretjo sezono. Komaj cakam.

neoto ::

Mene bolj zanima, kaj se je v hatch-u zgodilo in zakaj niso 'The Others' čisto nič presenečeni ali zaskrbljeni!?
Pa tisto na koncu me bolj spominja na kakšno postojanko na enem od polov, kot pa na ladjo...
In pa kaj pomeni: "Once you leave, you'll never be able to get back here...", ali pa, da bodo 'ujetnike' odpeljali domov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neoto ()

zos ::

Imas prav ja. Verjetno je res slo za postojanko in ne za ladjo.

smilyxx ::

Jao so že začel uvajat takele lovske finte. Kako je lahko Ecko preživel eksplozijo mi tut ni jasn, pa da je potem kmalu lahko že hodil. Ja Henry more bit tut pomoje kar visoko pri the others. Tudi tista loputa od Hatcha mi ni jasno kako je zletela v zrak in pristala na plaži, glede na to da so v Hatchu vsi predmeti leteli proti temu generatorju.
Pa ne vem če ste opazili, ampak v prizorih ko so na pomolu, se una streha enkrat pojavi enkrat pa ne
Save water.
drink beer.

zos ::

Pa ne vem če ste opazili, ampak v prizorih ko so na pomolu, se una streha enkrat pojavi enkrat pa ne


taksnih malomarnosti v lostu kar mrgoli, ce natancno opazujes. Od one fore s sliko Hurleyevega "prijatelja", do tega, da so ljudje enkrat mokri, v naslednji sceni pa ze cisto suhi. Do kaksnih nocnih potepov po gozdu, ki so zelo ocitno snemani v studiju. Pa to, da nekatere predmete magnet privlaci nekaterih pa ne. V enem delu Ekov obesek privlaci magnet, kasneje pa ne. Pa Desmondovega kljuca tudi ne potegne, ceprav varovalni pokrov kljucavnice dobesedno utrga stran.

Jackal ::

Saj ključi so lahko še iz kakšnega drugega materiala kot železo...

Mene bolj skrbi, da ne bodo dobili spet kake družbe v obliki novega letala.

Glede tega Jackovega "plana" pa imam občutek, da bo nekje iz džungle priletel Sahid kot Rambo in naredil raztur. :P

mi345 ::

kdaj pa lahko pričakujemo nove dele? še letos??

zos ::

Ok. Tole s kljucem sem res malce v temo brcnil. Saida kot Ramba sem si tudi sam predstavljal. Morda pa tudi Michael ne bo odplul, morda se bo "odkupil" in sel v tabor in bodo skupaj naredili raztur.

lebang1 ::

Novi deli naj bi bili konec septembra.

Damjan Jagar ::

Glede novih delov je bilo že razloženo, pa se vseeno vprašanja ponavljajo.

Nova sezona se prične konec septembra (začetek oktobra), skupaj bodo odvrteli 7 delov, nato bo nekaj mesečna pavza (Prison Break stil). Ponovno štartajo februarja in brez prekinitev speljejo sezono do konca (nekje v maju).
http://jagar.si

droid ::

na starni ''abc'' piše :

Next Episode:
Wednesday, May 31, 9/8c
"Man of Science, Man of Faith"

T0RN4D0 ::

Tale finale je tak da ti je pol še pol manj jasn ko prej, oz se odpre 2x več novih stvari kolkr se jih pojasni kao.. :|
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Race_84 ::

Pozdravljeni

Meni pa se zdi, da 31. maja ne bo nobenega novega dela, ker ima naslov "Man of Science, Man of Faith" -> ali ni bil tak naslov 1. dela 2. sezone Link

Meni se zdi, da bodo v ZDA gledali celo 2. sezono še enkrat:)
LP

miguelslo ::

A se ti res tako zdi? :\
_____

lebang1 ::

Keyser Soze ::

"Man of science, man of faith" je star del.

Tale vojska, ki je trenutno še na jadrnici se mi zdi bolj kot ne boga. Ne vem, če bo Saidu glih ratal kakšen velik raztur nardit tam na plaži. =D

Sicer pa imam občutek, da je originalna Hatch šla v 3PM (pardon izrazu). Glede na to, da je Desmond uporabil ključek. Tako da, znajo biti tista leteča vrata posledica kakšne hude eksplozije.

V glavnem... Zanimiva dela. Sploh tista noga... Me prav zanima kje je ostanek kipa? Pa seveda draga od Desmonda. Kako je vedela, da mora iskat magnetno anomalijo? Folk ve nekaj, kar mi ne vemo. =D

P.S.: Mi pa deluje tale Lost čedalje bolj Far-Cryjevsko.

droid ::

ko je tista loputa letela sem jaz že mislu da je prvleklo kašn satelit iz vesolja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: droid ()

]Fusion[ ::

Se strinjam da je ključek povzročil neko hudo eksplozijo, samo dvomim da je bila ta ognjene narave. Pomoje je bila kaka EM eksplozija(karkoli je to:P ). In po tej logiki bi Lock in Eko lahko preživela... Samo dvomim da brez posledic.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

neoto ::

In tisto je bila nekam zelo obsežna 'eksplozija'. Namreč če je bil isti zvok in svetloba na obeh koncih otoka, dvomim, da je izviralo iz hatch-a...

miguelslo ::

to si pa čisto mimo udaril, normalno da je jasno, da je izviralo iz hatcha... in ni bila eksplozija ampak je bila svetloba in zvok rezultat Desmondovega magneta... to so magnetni pojavi... kva pa jaz vem o tem...:D uglavnm tko pač je ;) vprašaj Teslo

quarantine loputa od hatcha je pa odletela, ker se je magnet obrnil in jo odrinil stran... od eksplozije to ni.... poglejte del, kjer Eko skozi hatch prileze ven... poglejte kje stoji loputa... čist stran od luknje... ;(( :) :D a ne?
_____

neoto ::

Saj zato sem dal pa v narekovaje. Tole si ne predstavljam kot nekaj ognjenega, ampak tako kot si rekel elektromagnetnega.
Ne vem pa, kaj je Charlie mislil: "Aren't they back yet?" za Locka in Mr. Ecko-ta. Če je šel on prvi ven, potem je logično, da še nista nazaj...

Jackal ::

Tale Charlie mi deluje nekako "brainwashed"...
Imam občutek da je vprašanje "Aren't they back yet" mišljeno za takrat, ko sta šla iskat hatch z vprašajem (oz. ko sta sledila Henryju)

Elemen_T ::

Nevem kako močno elektromagnetno valovanje deluje na človeka, sam glede na charlijevo obnašanje bi rekel, da spere mozag v nulo :P

miguelslo ::

ja, tako kot trdi disk :D


jaz vem zakaj je Charlie tko čudn, vem tudi kje je manjkajoči kip od tiste noge

V kipu je bil heroin, Charlie ga je vzel
_____

Stepni Volk ::

Slika izza kulisja 1
Slika izza kulisja 2
Slika izza kulisja 3
Slika izza kulisja 4
Slika izza kulisja 5
Slika izza kulisja 6

Če ne drugega, dokaz koliko so se spremenili v teh "60tih" dneh na otoku :)

Zgodovina sprememb…

hysteria ::

Čemu se ni ta magnet vklopu že takrat, ko je Locku stisnilo nogo pri jeklenih vratih? Ker Henry mu je kasnej dejal da ni vnesel kode. Razen če je lagal? Al pa če so ne do konca spuščena kovinska vrata to preprečila?

Pa v čem je bla fora, ko je kazalo kako sta Desmond in Kelvin neki eksperimetirala s temi kovinskimi vrati v hatchu, pa neki spodaj podstavila, da se niso do konca zaprla?

Elemen_T ::

Tisto elektromagnetno valovanje se očitno stopnjuje glede na _time failure delay_; če v danem času ne vneseš kode, uide izven kontrole in _hatch_ v svojem stilu eksplodira - moč ga je pa predhodno ustaviti in to je tudi Lock vs Henry and in Desmond vs Kelvin story ...
v glavnem, tale prvi hatch v osnovi res NI samo testing project...

It's only a movie...

hysteria:
Henry je lagal i to..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

smilyxx ::

hysteria vrata sta pa spustila zato da je lahko Kelvin narisal tist "nevidni" zemljevid ki ga je Locke videl.
Save water.
drink beer.

C4rtm4n ::

heh

Kdaj lahko pričakujem season 3?????:D
Respect my Authority!

BendeR ::

Season three will begin airing in the United States and Canada beginning on October 4, 2006.

;)

tinytimy ::

Za vse ostale, ki spremljajo na POPu, se pa 2. sezona začne ta ponedeljek (4.9.).

8-)

tinytimy ::

Za vse LOST fane..

slovenski LOST portal..

www.LOST-serija.net

tinytimy ::

Do 3. sezone še 18 dni! :)

Matej_K ::

Vzunaj je že 3:48 minutni Lost - Season 3 Preview..

Ki pa ne pokaže kaj dosti...
Ni mi jasno kdo je un fant ki ga pokaže zraven sawyerya v kletki?
... .. .

trpo ::

Zanimiv sneak peak, samo za kaj več bomo morali pa počakati 4. oktober. Žal.

Še link, ker ga je Matej očitno pozabil dodati, ;)
www.LOST-serija.net

Keyser Soze ::

Sawyer v kletki?!?

Pi***, že preveč vem.:\ Treba en spoiler alert dat v naslov teme.:D

globoko grlo ::

a to sploh še kdo gleda?

sem že pozabil, kako se je 2jka končala

tinytimy ::

Dost nas še to gleda! :D

Kako se je končal?..
Others-i so ugrabl Sawyer-ja, Kate in Jack-a, Hurley-ja pa poslal nazaj.
Aja, pa Hatch je raznesl. ;)
««
7 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Westworld (Tv serija 2016- ) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009245539 (1523) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311122 (1823) opeter
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116238 (14088) Pithlit
»

Lost - the video game

Oddelek: Igre
61066 (1066) Pesimist

Več podobnih tem