» »

LOGITECH MX LASER 1000

LOGITECH MX LASER 1000

bojan1 ::

Cao!

Kot privzeti brskalnik uporabljam Mozilla Firefox in imam zgoraj navedeno miško. Zanima me kak si prilagodiš tiste gumbe (nazaj, naprej,...) znotraj Firefoxa. V IE delujejo kar privzeto!

LP, Bojan
Hašbuba

EvilDare ::

Greš v SetPoint in tam nastaviš na alt+levo in alt+desno za naprej in nazaj.

bojan1 ::

Kje pa je ta setpoint?

tnx
Hašbuba

Matek ::

To je software za miško - ugibam, da ga nimaš nameščenega, sicer bi ga poznal. Dobiš ga na http://www.logitech.com.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Futsal ::

tusi jst sem danes dobil omenjeno miško. Je zelo lahko kot govorijo nekateri. Prej sem imel komplet wirless genius tipkovnico in miško. V kratkem zamenjam še tipkovnico z logitech flat ultra X. Miška je vredu, no za to prej sm mel z njihovega cd inštaliran program potem sem naložil z njihove strani soware in stvar deluje tudi gumbi naprej/nazaj.

vse pohvale za to miško
Janko in Metka

Futsal ::

No ko sem jo pohvalil me zanima sledeče se kateremu od vsa ta gump aplikacije prikazuje tko kot je na sliki. Namreč včeraj sem najprej namestil iz njihovega cd ja. potem to odstranil in dal sowfware z njihove strani vse ostale gumbe sem usposobil tudi v firefox naprej nazaj ampak me je aplikacija mal zafrknla. zanima me če je kako fora ali klukca za odtrant. Ko pritisnem aplikacijo ne vidim ikon namreč samo belo no pol ko nekam kliknem pol preklopi med aplikacijami.

tukaj je pa slika če kej pomaga
Janko in Metka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Futsal ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako miško kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716361 (4841) erzy
»

problem miška (mouse)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111149 (1028) libreus
»

Težave z Cordless Desktop MX for Bluetooth...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81292 (1163) jackorsen88
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087784 (5145) SnakeBite
»

Tipkovnica in miska

Oddelek: Kaj kupiti
141165 (1078) JustVi

Več podobnih tem