» »

Preizkusite igro Guild Wars

Preizkusite igro Guild Wars

Slo-Tech - Bi želeli brezplačno preizkusili igro Guild Wars? Proizvajalec kartic ATI in podjetje ArenaNet ponujata namreč 10 urni brezplačen test omenjene igre za vse tiste, ki so zamudili številne odprte beta dogodke. Za vstop morate vpisati samo nekaj vaših "podatkov" na tej strani in že v kratkem boste po elektronski pošti prejeli začasen ključ in vsa potrebna navodila. [8-)]

7 komentarjev

DaviX ::

Witboy ::

k mas tok za prevajat :P

pingec ::

jst se ne znajdem v nemščini...
in sem si prav tako poiskal anglesko verzijo
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

AtaStrumf ::

Pa saj to je prav neverjetno. Še par dni nazaj se kao ni dal nikakor sprobat in sem šel kupit igro (sej je dost pocen - 8k) na blef (OK ocene na netu sem pregledal in so bile zelo pozitivne), zdaj pa kot strela iz jasnega tale testerček. Saj ne da mi je žal, samo ironija je pa res prav neverjetna :D.

Tr0n ::

Heh, ja. Mene je folk tudi veckrat spraseval, kako bi lahko samo preizkusili igro pred nakupom in sem jim pac vedno rekel, da po beta dogodkih to vec ni mozno. ArenaNet proved me wrong.

BoLhCa ::

skoda k sam 10h:) To gre kr hitr mim. se tudi sam ze kake 2 meseca odlocam za nakup^^ zdej bomo pa vidli:):D

Tr0n ::

Glede na to, da bomo na Guild Wars 2 se cakali kaksno leto, dve ali tri, lahko do takrat preizkusite Guild Wars 1.

http://www.guildwars.com/freetrial/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGP graficna kartica 1680x1050

Oddelek: Kaj kupiti
222002 (1458) kajzer
»

Nove grafične kartice

Oddelek: Novice / Grafične kartice
83152 (2615) franci
»

gonilniki so čudna stvar

Oddelek: Strojna oprema
101148 (897) norc
»

CATALYST 4.1 Has Arrived!

Oddelek: Strojna oprema
171865 (1270) tx-z
»

Hočete ATI Radeon 9800 Pro?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
62035 (2035) boštjan

Več podobnih tem